Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Dle českého právního řádu:

Publikování a šíření článků na empatia cz řídí zejména Článkem 17, Usnesení č. 2/1993 Sb. – Usnesení předsednictva České národní rady o vyhlášení LISTINY ZÁKLADNÍCH PRÁV A SVOBOD jako součástí ústavního pořádku České republiky

(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.

(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.

(3) Cenzura je nepřípustná.

Citát

Nikdo jiný nerozhoduje o tom, jste-li milováni, pouze vy sami.

J. Lengyel

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že kuřáci potřebují mnohem více vitamínu C než nekuřáci? Jedna cigareta zničí účinek 150mg vitamínu C. Kuřáci by měli dodat organismu denně minimálně 1000 mg vitamínu C.

Štítná žláza, chybějící menstruace, přejídání, únava

Milá paní Matoušová,
sepsala jsem to, co mě momentálně nejvíce ovlivňuje, spíše ale blokuje a budu Vám velmi vděčná za nasměrování, konzultaci, moudrou radu :)

minulost
– anorexie
 v 11 letech jsem nezvládala svoje negativní emoce a toto temné období u mě vyústilo anorexií. Trvalo to pár let, ale anorexii jsem zvládla. 

– snížená činnost štítné žlázy / Hashimotova thyreoditida
v 13 letech mi lékaři zjistili autoimunitní zánět štítné žlázy – od té doby užívám Euthyrox a rok co rok mi dávku léku zvyšují :( Stále hledám alternativy přírodní léčby, buď to ale nejsou ty pravé nebo u nich nevydržím dostatečně dlouho (?) Tak zůstávám u substituční léčby a vedle toho hledám... Když si léky nevezmu projeví se to u mě vyčerpaností...

– chybějící menstruace  
v 16 letech mi gynekolog předepsal HA, protože jsem ještě nedostala svoji první menstruaci. Tak jsem měla další léky, ale i menstruaci. HA jsem před více lety přestala brát, ale menstruaci jsem už nedostala :(

současnost
poslední roky mě trápí:
1. emoční přejídání a následné pocity viny, komplex méněcenosti – vůbec nevím, jak z tohoto kola ven :(   
2. velká únava a nespavost
3. práce: kolektiv je skvělý! ale nedokážu se smířit s tím, že celý den prosedím na kancelářské židli a nestíhám. Chybí mi pohyb v přírodě, sport, který mi přináší radost a zábavu. Poslední dobou cítím nespokojenost a vyčerpání, na sport mi už nezbývá energie. 

Poradila byste mi prosím, jak s těmio tématy mohu sama lépe pracovat?
Hezký den

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,

přečtěte si o svém dni narození, dvou jedničkách, životním čísle 6 a své energii 1 Vody, dále o svých dvou prázdných rovinách – rovině senzitivity a rovině vize.

Jste člověk velmi citlivý, zranitelný a hodně uzavřený, nedokážete sdělovat své pocity, vše držíte uvnitř a tváříte se, že se nic neděje. Vaším životním úkolem je zbavit se strachu a nebát se otevřít, naučit se mluvit o tom, co vás trápí, co vás bolí, z čeho mám radost a z čeho ne. Neřešit jestli to druzí pochopí, jen sdělit svůj pocit a zbavit se strachu ze vztahu.

Máte izolované devítky, vše řešíte jen v hlavě, analyzujete a své strachy a negativní pocity živíte tím, že je stále v sobě omíláte a rozebíráte. Hledáte řešení, ale prakticky nic neuděláte, nic nezměníte, neposunete se, chybí vám 5 – číslo akce. Je potřeba donutit se udělat z toho, co rozmyslíte prostě jednu věc jako čin. Protože to je to, co vás učí problémy se štítnou žlázou, jít do akce a nebát se, stejně jako mít sebe nejradši, postavit sebe na 1.místo, neubližovat si, ale i odpouštět si. Sebeláska a sebepřijetí je vaše životní téma, na její naprostý nedostatek vás upozorňovala anorexie, a nyní autoimunitní zánět štítné žlázy, protože všechny autoimunitní nemoci jsou o nesebelásce, nepřijetí a agresi vůči sobě.

Potřebujete své tělo harmonizovat a začít pracovat na sebelásce, ale prakticky.

Podívejte se na výzvu Jsem skvělá žena a plňte úkoly každý den, čtěte knížky třeba Luise Hay nebo jiné, poslouchejte meditace, a hlavně dělejte ty věci každý den prakticky. Odpusťte si své chyby a najděte si čas jen pro sebe, pro to, co vás naplňuje, dělá vám radost. Ne, až jestli čas zbude a nebudete unavená, ale jako prioritní, nejprve vy, a až pak vše ostatní. Vy totiž máte hodně aktivní energie, jen jedno sudé číslo, navíc čtyřku, a tak nutně potřebujete fyzický pohyb, vybít tu energii. Jinak se obrací proti vám a škodí, jste unavená, nespokojená. Stejně tak je pro vás důležitý pobyt v přírodě, vyčistit si hlavu a dělat to, co vám přináší radost. Pokud si to vy nenastavíte jako to nejdůležitější pro sebe, nikdo jiný to za vás neudělá. Současně s tím je potřeba podpořit tělo přírodně.

Doporučila bych vám Noni – harmonizuje nejen hormonální systém, ale všechny žlázy s vnitřní sekrecí, tedy i štítnou žlázu, zklidní vás, uvolní napětí, harmonizuje, dávkování 3 lžíce denně

Green health - vojtěška, zbavuje tělo zánětu, neutralizuje, dávkování 2-2-2, 10 min před jídlem

New life – doplnění živin přírodním multiminerálem, dávkování 1-1-1

Strong Bones – vápník a hořčík v chelátové, přírodní vazbě, pro podporu nervového a svalového systému a psychiky, 2-2-2

Evening Primrose oil – pupalka, k posílení ženskosti a ženských hormonů -1-1-1

Vše nakoupíte v empatia shopu.

Začněte a po čase, až naberete víc síly a odhodlání, pak se můžete vrhnout do vysazování hormonu na štítnou žlázu - viděla bych to tak na příští léto, kdy je období lymfy a její  očisty.

Podívejte se v Akademii celostního zdraví na kurz Soužít je láska, tím začněte, a pak před létem si projděte kurz  Přijímat je láska.

Vzhledem k vašim energiím je pro vás vhodný i kurz Žena je láska, je zdarma, protože na své ženské energii potřebujete pracovat.

Pokud by vás zajímal podrobnější rozbor, obraťte se na naše spolupracovníky.

S láskou vaše empatia