Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Neboť on přikázal svým andělů, aby tě ochraňovali na všech tvých cestách.

Žalm 91

Poslední komentáře

Na okraj

Museli byste vypít 10 lahví červeného vína a zkonzumovat 4 kg lososa, abyste získali resveratrolu a koenzymu Q10 jako v jediné kapsli přípravku Resveratrol PLUS!

Těhotenství, štítná žláza, vitamíny

Ahoj Miluško,

na Tvé doporučení jsem začala užívat vitamíny New Life (2tbl. denně). Jsem momentálně v 11 týdnu těhotenství. Zároveň užívám Spirulinu Max, 1tbl. denně. Každé ráno po snídani beru 1,5tbl. Euthyroxu 150 mirkogramů na sníženou funkci štítné žlázy.

Chtěla bych Tě tímto požádat o radu, jak mám správně užívat vitamíny, aby to nebylo kontraproduktivní.

Momentálně beru 1tbl. Spiruliny kolem 10hod., cca. 2hodiny po snídani (po léku Euthyrox), po obědě (cca. 12hod.) 1tbl. New Life a po večeři, cca. 19hod. 1tbl. New Life.

Děkuji.

Denisa

Odpověď na dotaz: 

Ahoj Deniso,
pokud potřebuješ rychlou odpověď, zadej ji na FB stránce v uzavřené skupině pro členy sítě CaliVita: Calivita KLUB Empatia. Tam dostaneš odpověď obratem, i když třeba ne ode mne, ale stejně kvalitní. To jen pro příště, abys nemusela čekat.
Nevím, jak to myslíš s tím kontraproduktivní. Chemický hormon snižuje účinky přírodních látek, přírodní látky léčí tvou štítnou žlázu, takže chemii pomáhají v účinnosti. Jinak přírodní doplňky můžeš používat naprosto dle svého uvážení, není možné si jimi ublížit v žádném případě, takže užívat je není nikdy kontraproduktivní. 
Pokud máš strach neužívat hormony, tak ti doporučuji přidat Noni (3 polévkové lžíce) + místo Spiruliny Spirulinu Chlorelu (2-2-2) + Power Mins (1-1-1 spolu s New Life), doporučila bych ti i céčko. Potřebuješ svou štítnou žlázu stále ubezpečovat, že i když jí bráníš v její práci a utlumuješ její funkci hormony, tak přesto věříš, že jednou přestaneš mít strach a dovolíš jí, aby pracovala sama - k tomu, aby úplně nepřestala pracovat, slouží minerály a Noni.
Kdybys chtěla hormony vysadit a bojíš se jen mého doporučení, na stránkách CaliVity je možnost zeptat se přímo na sebe a co užívat lékaře. Kdybys to nemohla najít, pošlu ti mailem odkaz.
S láskou Miluška