Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Přijmeme-li pomoc druhých, může to být nejlepší a současně nejtěžší příspěvek k budování láskyplných vztahů. Gary Chapman

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že k udržení odpovídající hladiny vitamínu E v krvi je zapotřebí zinek?

Těhotenství, štítná žláza, vitamíny

Ahoj Miluško,

na Tvé doporučení jsem začala užívat vitamíny New Life (2tbl. denně). Jsem momentálně v 11 týdnu těhotenství. Zároveň užívám Spirulinu Max, 1tbl. denně. Každé ráno po snídani beru 1,5tbl. Euthyroxu 150 mirkogramů na sníženou funkci štítné žlázy.

Chtěla bych Tě tímto požádat o radu, jak mám správně užívat vitamíny, aby to nebylo kontraproduktivní.

Momentálně beru 1tbl. Spiruliny kolem 10hod., cca. 2hodiny po snídani (po léku Euthyrox), po obědě (cca. 12hod.) 1tbl. New Life a po večeři, cca. 19hod. 1tbl. New Life.

Děkuji.

Denisa

Odpověď na dotaz: 

Ahoj Deniso,
pokud potřebuješ rychlou odpověď, zadej ji na FB stránce v uzavřené skupině pro členy sítě CaliVita: Calivita KLUB Empatia. Tam dostaneš odpověď obratem, i když třeba ne ode mne, ale stejně kvalitní. To jen pro příště, abys nemusela čekat.
Nevím, jak to myslíš s tím kontraproduktivní. Chemický hormon snižuje účinky přírodních látek, přírodní látky léčí tvou štítnou žlázu, takže chemii pomáhají v účinnosti. Jinak přírodní doplňky můžeš používat naprosto dle svého uvážení, není možné si jimi ublížit v žádném případě, takže užívat je není nikdy kontraproduktivní. 
Pokud máš strach neužívat hormony, tak ti doporučuji přidat Noni (3 polévkové lžíce) + místo Spiruliny Spirulinu Chlorelu (2-2-2) + Power Mins (1-1-1 spolu s New Life), doporučila bych ti i céčko. Potřebuješ svou štítnou žlázu stále ubezpečovat, že i když jí bráníš v její práci a utlumuješ její funkci hormony, tak přesto věříš, že jednou přestaneš mít strach a dovolíš jí, aby pracovala sama - k tomu, aby úplně nepřestala pracovat, slouží minerály a Noni.
Kdybys chtěla hormony vysadit a bojíš se jen mého doporučení, na stránkách CaliVity je možnost zeptat se přímo na sebe a co užívat lékaře. Kdybys to nemohla najít, pošlu ti mailem odkaz.
S láskou Miluška