Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Nikdo se nestává moudrým pouze náhodou.

Seneca

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že jedna gelová kapsle Beta Carotene obsahuje tolik betakarotenu jako 14 ks meruněk?

Trávící požíže

Dobrý den Miluško,

prosím o radu. Před mým druhým těhotenstvím, před cca 3 lety mi začaly potíže se střevy/ trávením.

Několikrát týdně mi bylo zle po jídle, vetšinou po obědě a pak po večeři. Bolest břicha nebyla nijak velká, ale projevovalo se to hlavně ohromným nadýmáním a až nekontrolovatelnou plynatostí, která hrozně zapáchala. Trvalo to celé těhotenství, a  cca měsíc po porodu nastal klid. Mohla jsem jíst zas normálně. Potíže se vrátily tak před půl rokem, po roce a půl, nebylo to ale často. Teď to však zase přišlo a mám to každý den už týden v kuse. Ať sním, co sním, jsem nafouklá a plyny jdou ven. Navíc jsem dost zhubla, za posl. roky jde váha dolů (řekla bych, co mám děti (4 a 2 roky), ale teď když jsem stoupla na váhu, tak to byl šok - 55 kg při 173 cm výšky, to už u mě není standartní.

Ještě doplním - další potíže - studené ruce, nohy, zima, v zimě kožní problémy-suché ruce, nohy, výtoky, a co mám děti i větší nervozita a vztek (to jsem nikdy nemívala - spíše obavy, protože jsem rak :-)

Prosím o radu, už jsem zoufalá, přítel mě žene na kolonoskopii, už má taky strach. A mě je zas šíleně nepříjemné kolem něj pořád prdět.

Moc děkuji za odpověď a moc vám a Ivanovi fandím. Mám vaše knížky Žena je láska a Základy celostního zdraví, jsou úžasné, vše dává ohromný smysl. Z toho zhruba tuším, proč potíže mám, jen nevím jak to řešit, zda už teď zkusit produkty z Calvita, nebo se nejdříve zajít ke klasickému lékaři, zda tam není něco většího..věřím, že ne.. + samozřejmě odbrourat vztek a negativitu, ale nevím jak, teď mi to nějak nejde..

Děkuji

Lucka

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,

vaše potíže pramení z vašich uzavřených strachů, nejste schopna mluvit o to, co cítete a čeho se bojíte (když se bojíte kolonoskopie, je třeba to příteli sdělit) - jste 1 Voda a máte dvě izolované jedničky, všechno vám probíhá pouze v hlavě - dvě trojky, máte tam katastrofické scénáře, co kdyby, především na ohrožení druhých, strach o druhé, lpění na tom, abyste se všemi vycházela dobře a o nikoho nepřišla, kdybyste náhodou řekla nějakou nepříjemnost - rovina empatie. Tak mlčíte a držíte to v sobě, a ve vás to bublá a z toho nadýmání. Vaše dvě trojky vás utvrzují v pocitu, že nebudete nikomu nic vysvětlovat, protože vy to chápete a druhým to nebudete nutit, když odmítají, jenže takto si osobní důležitost nevybudujete :-) Chce to naučit se mluvit o svých pocitech, o tom, co vás trápí, čeho se bojíte, co vám vadí. 

Z držení všeho v sobě máte přetížený a zablokovaný žlučník, který nepouští žluč a tak trávení nefunguje správně - z toho kvašení a hnití potravy místo strávení a přibývání na váze je hubnutí. Žluč se vrací zpět do jater, která jsou přetížená a vy jste nespokojená a vzteklá, což je emoce jater. Cesta je jednoduchá - očista. Ne náhodou je právě teď období žlučníku a jater. Výtoky souvisí s partnerstvím, takže tipuju na nespokojenost v partnerství. 

Doporučuji vám Žena je láska a trpělivě se učit sdělovat, co vás trápí a vadí. Kurzem pro energii 1 Vody je Soužít je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ. Doporučuji.

Doporučuji vám toto:

Nopalin (2-2-2) + AC Zymes PLUS (1-1-1) + Rhodiolin (2-2-2) na rozvolnění žlučníku a proti stresu - na lačno + Liquid Chlorophyll (3 polévkové lžíce do vody) na odkyselení, pohlcuje pachy protože zbavuje trávicí trakt zánětu

Nevím, zda užíváte nějaké multivitamíny na doplnění živin po těhotenstvích a kojení, protože je potřebujete - New Life 1-1-1 min.
Vše si pořídíte v empatia.shopu

Snažte se o stravování podle své krevní skupiny, rozhodně mrkněte na naše zásady zdravého stravování.

Pusťte se do toho!

s láskou vaše Empatia