Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Můžeš být nešikovný, hloupý anebo nehezký, avšak pokud nezamotáš nit svých vztahů s ostatními lidmi a budeš žít v lásce s nimi, jsi dokonalejší než mistři řemesel, slovutní učenci a miláčkové davů.

M. Hrabica

Poslední komentáře

Na okraj

Trpíte migrénami?
Zvyšte denní příjem vápníku a hořčíku (ženy potřebují 1 500 mg vápníku denně!), používejte kopretinu řimbabu jak vnitřně, tak zevně k potírání čela a spánků a vězte, že bolest hlavy je potlačovaný sex.
Migréna = orgasmus v hlavě.

Trávící požíže

Dobrý den Miluško,

prosím o radu. Před mým druhým těhotenstvím, před cca 3 lety mi začaly potíže se střevy/ trávením.

Několikrát týdně mi bylo zle po jídle, vetšinou po obědě a pak po večeři. Bolest břicha nebyla nijak velká, ale projevovalo se to hlavně ohromným nadýmáním a až nekontrolovatelnou plynatostí, která hrozně zapáchala. Trvalo to celé těhotenství, a  cca měsíc po porodu nastal klid. Mohla jsem jíst zas normálně. Potíže se vrátily tak před půl rokem, po roce a půl, nebylo to ale často. Teď to však zase přišlo a mám to každý den už týden v kuse. Ať sním, co sním, jsem nafouklá a plyny jdou ven. Navíc jsem dost zhubla, za posl. roky jde váha dolů (řekla bych, co mám děti (4 a 2 roky), ale teď když jsem stoupla na váhu, tak to byl šok - 55 kg při 173 cm výšky, to už u mě není standartní.

Ještě doplním - další potíže - studené ruce, nohy, zima, v zimě kožní problémy-suché ruce, nohy, výtoky, a co mám děti i větší nervozita a vztek (to jsem nikdy nemívala - spíše obavy, protože jsem rak :-)

Prosím o radu, už jsem zoufalá, přítel mě žene na kolonoskopii, už má taky strach. A mě je zas šíleně nepříjemné kolem něj pořád prdět.

Moc děkuji za odpověď a moc vám a Ivanovi fandím. Mám vaše knížky Žena je láska a Základy celostního zdraví, jsou úžasné, vše dává ohromný smysl. Z toho zhruba tuším, proč potíže mám, jen nevím jak to řešit, zda už teď zkusit produkty z Calvita, nebo se nejdříve zajít ke klasickému lékaři, zda tam není něco většího..věřím, že ne.. + samozřejmě odbrourat vztek a negativitu, ale nevím jak, teď mi to nějak nejde..

Děkuji

Lucka

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,

vaše potíže pramení z vašich uzavřených strachů, nejste schopna mluvit o to, co cítete a čeho se bojíte (když se bojíte kolonoskopie, je třeba to příteli sdělit) - jste 1 Voda a máte dvě izolované jedničky, všechno vám probíhá pouze v hlavě - dvě trojky, máte tam katastrofické scénáře, co kdyby, především na ohrožení druhých, strach o druhé, lpění na tom, abyste se všemi vycházela dobře a o nikoho nepřišla, kdybyste náhodou řekla nějakou nepříjemnost - rovina empatie. Tak mlčíte a držíte to v sobě, a ve vás to bublá a z toho nadýmání. Vaše dvě trojky vás utvrzují v pocitu, že nebudete nikomu nic vysvětlovat, protože vy to chápete a druhým to nebudete nutit, když odmítají, jenže takto si osobní důležitost nevybudujete :-) Chce to naučit se mluvit o svých pocitech, o tom, co vás trápí, čeho se bojíte, co vám vadí. 

Z držení všeho v sobě máte přetížený a zablokovaný žlučník, který nepouští žluč a tak trávení nefunguje správně - z toho kvašení a hnití potravy místo strávení a přibývání na váze je hubnutí. Žluč se vrací zpět do jater, která jsou přetížená a vy jste nespokojená a vzteklá, což je emoce jater. Cesta je jednoduchá - očista. Ne náhodou je právě teď období žlučníku a jater. Výtoky souvisí s partnerstvím, takže tipuju na nespokojenost v partnerství. 

Doporučuji vám Žena je láska a trpělivě se učit sdělovat, co vás trápí a vadí. Kurzem pro energii 1 Vody je Soužít je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ. Doporučuji.

Doporučuji vám toto:

Nopalin (2-2-2) + AC Zymes PLUS (1-1-1) + Rhodiolin (2-2-2) na rozvolnění žlučníku a proti stresu - na lačno + Liquid Chlorophyll (3 polévkové lžíce do vody) na odkyselení, pohlcuje pachy protože zbavuje trávicí trakt zánětu

Nevím, zda užíváte nějaké multivitamíny na doplnění živin po těhotenstvích a kojení, protože je potřebujete - New Life 1-1-1 min.
Vše si pořídíte v empatia.shopu

Snažte se o stravování podle své krevní skupiny, rozhodně mrkněte na naše zásady zdravého stravování.

Pusťte se do toho!

s láskou vaše Empatia