Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Nemoc je stará jako lidstvo samo a bude nás provázet do skonání věků. Neboť jsme slabí, neustále ustupující a nevěřící si, či se naopak cítíme příliš silní, býváme vzpurní a vznětliví. Nedokážeme jít po úzké čáře, vedoucí uprostřed naší životní cesty. Každý krok mimo ni zasévá do těla sémě oprav.

M. Hrabica

Poslední komentáře

Na okraj

Pokud užíváte léky jako antibiotika, projímadla a léčiva snižující obsah cholesterolu, potřebujete pravidelné dávky vitamínu A v podobě přírodního betakaroténu.

Zánět prostaty a močových cest

Ahoj Miluško,

Bohužel se mi ještě nepovedlo najít kde bojuju přemíru. Snažím se nikde nebojovat a vše se snažím přijmou. Vímže se jedná o strachy a vztahy. Myslím že jsem se za rok co se snažím jít touto cestou spustu strachů zbavil, přesto jich mnoho zbívá.  K tomu zdravotnímu problému zánět prostaty a mocových cest je jen vrchol více ci méně se ta bakterie (mikopalsmata) rozšířila téměř vsude, takže kromě stálých problémů s  prostatou a močovýma cestama mi bolí klouby, záda, uši, žlučník a tak se ro různě stěhuje. Problém mám i se sexem po styku dochází ke zhoršení stavu, ale né vždy. To má za efek že se tomu snažím vyhnou.

 Asi před rokem a půl se navíc přidala chlamydie, ale tam jsem vim po jaké situaci to nastalo, byl jsem nemocký vyskolé horečky a do toho přišel problém, který vyvolal veký exitencionální strach. Problém jsem vyřešil, ale zůstal po něm zánět s jiným chováním.

Pěkný den,

Martin

Odpověď na dotaz: 

Ahoj Martine,

jen pochopení nestačí - užíval jsi něco, co jsem ti doporučovala? Pokud už se problémy zhmotní na těle, je třeba léčit tělo přírodně. A jak se tak dívám, tvé tělo tě už parádně upozorňuje.

Pokud se přemnoží v našem těle bakterie, je to proto, že v našem těle mají živnou půdu a daří se jim tam, a tak nestačí je zlikvidovat, ale především změnit své vnitřní prostředí. Je podstatné co nejvíce znepříjemnit život všem vetřelcům, které v sobě máš, a to tak, že zezásadíš svůj organismus (oni mají rádi překyselení) a musíš v této chvíli doplnit příznivou mikroflóru, tj. kvalitní probiotika. A samozřejmě v budoucnu nedovolit už žádná antibiotika, aby ses nedostal zpět, vše dokážeš zvládnout přírodně.

Plísně v nás ovlivňují i naši psychiku, četl jsi tento článek? 

Na psychické potíže probiotika

Doporučila bych ti: 

Liquid Chlorophyll - 3 polévkové lžíce denně do 1,5 l vody, popíjet během dne, ideální by pro tebe byl nákup Aquarionu, který vyrábí zásaditou vodu, vše o něm je tady

AC Zymes PLUS 2-2-2

Paraprotex 2-2-2  

Greeen Health 2-2-2, 10 min před jídlem

Pro-state Power 1-1-1

Mega Q protect 1-1-1

C 1000 2-2-0.

Kup si Samburex a pokud by se v budoucnu objevil zánět, přidej 5x denně lžičku, ale jen 5-7 dní jako antibiotika.

Zaměř se na vztah a svou mužskou roli v něm. Máš plnou rovinu dovednosti a prázdnou rovinu senzitivity, kterou zesilují dvě sedmičky, které ti dávají opravdu velkou citlivost. Pro tebe je sex velmi důležitý, slouží ti jako ventil, díky, kterému uvolníš přetlak emocí,  a tím čistíš i svou prostatu. Možná v tomto směru bojuješ s partnerkou, anebo sám se sebou, protože tvá partnerka není stejně založená. Chceš, aby všichni byli v pohodě, a tak ustupuješ tam, kde bys měl být mužem, nejsi naplněný, a tak jsi nespokojený (překyselený), naštvaný (agrese -zánět), protože správně neventiluješ své energie. 

Četl jsi článek pro muže?

7 kopanců pro muže

Pro tebe je důležitá fyzická aktivita, dělat něco rukama, nějaký sport, nejlépe každý den, díky němu se tvé energie taky uvolní.

Vše nakoupíš v empatia eshopu.

S láskou empatiia