Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Ten, kdo zná lidi, je zkušený, ten, kdo zná sám sebe, je osvícený.

Tao Te King

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že jedna tableta Arginine Plus obsahuje tolik L-argininu jako 4,5 kg vlašských ořechů?

Zánět prsa u kojící ženy

Dobrý den,
prosím o pomoc jak na zánět prsu. Kojím. :((
Děkuji velmi za jakoukoli radu.

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,
předbíhám všechny ostatní dotazy, protože toto je velmi důležité rychle reagovat a paní Eva, bohužel, neuvedla e-mail. Všichni jistě pochopí :-)
Je jisté, že vám bude lékař chtít nasadit antibiotika, nejsou ale vůbec dobrá pro miminko. Pokud chcete zkusit jinou možnost, pusťte se do toho, a pouze když to nepomůže, zvolte antibiotika. Vydržte minimálně 3 dny, pokud zánět začne polevovat, vydržte, máte vyhráno. Postupně snižujte dávkování až do úplného uzdravení.
Garlic - česnek, přírodní antibiotikum, k tomu bílou vrbu, což je přírodní acylpirin - White Willow a přírodní vitamín C 1000 - užívat každé dvě hodiny od všeho 1 tbl., až začnou potíže ustupovat, dávky snižovat. Hodně pijte, více než obvykle. Nepřestávejte s kojením, aby se vám neucpaly mlékovody a nevznikl absces. Je vhodné masírovat prsa tak, aby se lymfa odváděla do podpaží. Prsa si mezi kojením přiměřeně chlaďte, ale jen tak, aby mléko při kojení dobře vytékalo a hlavně, abyste o něj nepřišla. Hodně odpočívejte.
A ještě douška - Žena je cit této země, zdroj lásky tělesné, ale i duševní. Ta, která nenajde soulad mezi duševním a tělesným, mívá v životě zasaženy symboly ženství - svá prsa nebo pohlavní orgány.
Vaše Empatia s láskou