Výukové programy naší Akademie celostního zdraví

Radovat se je láska

Citát

Co je to láska? Nabídnout celé srdce tomu druhému člověku. Nechat si ho rozbodat, unést bolest, odpustit a pak dál milovat. Hlavně si ho ze strachu před bolestí a utrpením do ulity samoty neschovat.

H. Volf

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že jedna tableta MagneZi B6 obsahuje tolik hořčíku jako 1 litr mléka?

Odkazy

Partnerský provizní program

Hlavním smyslem Partnerského Provizního Programu (PPP) je znásobení možností, s cílem dostat co nejvíce užitečných informací k co největšímu počtu lidí. K čím většímu množství lidí se dostanou, tím je větší šance, že někomu pomohou! Pojďte nám v tom pomoci a získejte tím i zajímavé odměny!

Jak PPP funguje?

Partnerského programu se můžete zúčastnit tím, že akce a/nebo produkty, zařazené do PPP, doporučujete online na svém webu, v e-mailech na svou databázi kontaktů a na sociálních sítích. Většinou ve formě bannerů a odkazů, které od nás dostanete ke každé kampani připravené.

Pokud se díky Vám někdo zaregistruje do placené kampaně a za akci nebo produkt zaplatí, získáte za to provizi. Někdy mohou být odměny stanovené i za určitý počet kliknutí na banner nebo odkaz.

Provizní podmínky jsou vždy součástí jednotlivé vyhlášené kampaně, stejně jako materiály, které k ní budete mít možnost použít. Provize za jednu transakci mohou být v řádu desítek, stovek i tisíců Kč. Záleži na jejich druhu a dalších okolnostech. Všechny informace partner zjistí na svém profilu v PPP.

Partner se může zúčastnit kterékoliv kampaně jak dlouho chce (nekteré mohou být časově omezené, jiné neomezené). Provize se sčítají za všechny kampaně, kterých se partner zúčastňuje a za všechny jím doporučené kontakty. Vyhodnocování a účtování probíhá jednou měsíčně. Je stanoveno výplatní minimum 500 Kč.

Jako odměnu za vstup do našeho PPP obdržíte už při zaregistrování bonus 100 Kč!

Než se zapojíte do PPP, seznamte se s Obchodními podmínkami PPP.

Celý partnerský program zajišťuje spaciální internetový on-line affiliate systém a můžete se do něj přihlásit na adrese http://partner.empatia.cz

Tímto partnerským programem zajišťujeme, nebo budeme zajišťovat, kampaně i pro naše další weby (Základy celostního zdravíHarmonické vztahy, Odpustit je láska, Soužít je láskaTolerovat je láska, Žena je láska a další budou přibývat).

Možná Vás zajímá, jak se dozvíme, že konkrétní člověk přišel právě od Vás?
Při registraci do partnerského programu, obdržíte svůj unikátní partnerský kód. Tento kód bude součástí odkazů a bannerů, které najdete na vašem profilu, a které budete umísťovat na svůj web, do e-mailových zpráv a sociálních sítí. Pokud na něj určitý člověk klikne, systém rozpozná, že to byl odkaz od Vás.

Stručně řečeno…
Získáte unikátní odkazy a ty budete propagovat. Systém se již postará o to, aby lidé, kteří klikli na Vaše odkazy, byli vedeni jako lidé doporučení Vámi.

Jak na to?
Podívejte se na krátké video, jak se systémem PPP pracovat.

Informace o registraci do PPP i další informace o systému pro jeho správu si také můžete přečíst v Návodu PPP.

Zde najdete návod Jak nejlépe propagovat kampaně.

Pokud budete mít dále nějaké otázky, nejasnosti, nebo se budete chtít třeba podělit o své dojmy a úspěchy, kontaktujte mě. Nejsnadněji na e-mail partner@empatia.cz

Těšíme se na všestraně výhodnou spolupráci.

Ivan Matouš

Váš affiliate manager empatia.cz