Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Nejlepší léčbou je prevence.

Platón

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, proč se nedoporučuje mlsat čokoládu?
Obsahuje totiž teobromin (látka příbuzná kofeinu) a rafinovaný cukr. Začne v organismu kvasit a vyvolává tvorbu kyseliny octové, uhličité a alkoholu, což jsou pro tělo jedy. Navíc často obsahuje plísně.

Jaroslav Dušek: Jsme tvůrci

Nechte se inspirovat Jardou Duškem...

a pochvalte se!

Každý jsme tvůrcem svého života. Jen jde o to, abychom byli Vědomými tvůrci. A o to se snažíme každý tak, jak umíme.

Stáhněte si ebook Vše se vším souvisí a nic se neděje náhodou a vyberte si některý z programů naší akademie. Jsou tam přednášky zdarma i záznamy webinářů. Stojí to za to!

"... mám pocit, že čeština má málo slov, nějak to nejde slovy vyjádřit, co cítím, když tě poslouchám..takový klid a mír se mi rozlévá po duši, takové pochopení, vyrovnání, láska..snoubí se vděčnost, že jsem tě potkala, byť jen přes internet, že můžu slyšet to co mi pomáhá najít sebe, pochopit se, srovnat tu svou rovnováhu, úcta k tomu, co vše umíš, co dokážeš rozklíčovat a tak jednoduše vysvětlit.Tolik pocitů, co dokážeš v lidech vyvolat, kolik světýlek ve tmě dokážeš zapálit. Nechci ať to zní jako kliše, tak raději mlčím, ale zas jsem po webináři usínala jako miminko a to doslova. Smířená, vyrovnaná, vděčná za svůj život a s láskou nejen k sobě, ale i ke všem. Jako když zabalíš miminko do peřinky :-) A přitom to byl "jen" seminář. :-) Přemýšlím, co to máš v sobě za moc, sílu, dar, schopnost, že jen tón tvé řeči zní jako relaxační hudba a pohlazení jako od maminky.Tak snad stačí obyčejné, s úctou a od srdce DĚKUJI. Tak ráda bych tě za to vše objala, tak alespoň v duchu na dálku :-)S láskou Lenka"

Ani nedokážu vyjádřit, co pro mě tahle vaše slova znamenají... díky!

AKADEMIE CELOSTNÍHO ZDRAVÍ

s láskou vaše Empatia