Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

My všichni lidé jsme na té jedné lodi. A tak jenom hlupák dělá to, co těm druhým škodí. A pokud v zakázaném pásmu loví, loví tu svou kořist, tak tím spravedlivým trestem si může být i zcela jist. Vždyť i bez té kořisti má co jíst. A pak se rmoutí, ale z toho průšvihu se hned tak lehce nevykroutí. Ale každý z nás se učí, a jen ten trošku proškolený ví, že mu není všechno dovolený a tak za sebe ručí.

H. Volf

Poslední komentáře

Na okraj

Ten, kdo si kouše nehty je plný vnitřního napětí a agrese, poukazuje tím na domnělé nebo skutečné nespravedlivé jednání a nevyřešené spory.

Těstovinový salát s krůtími prsy

Kategorie:

- 1 balení těstovin (nejlépe vrtulky)
- rajčata
- okurka
- čínské zelí
- paprika
- sůl, pepř
- krůtí prsa dle libosti
- olivový olej
- 1/2kg jogurtu

Krůtí prsa okořeníme grilovacím kořením, necháme v lednici uležet alespoň 1 hod. (nebo použijeme maso vařené). Naložená prsíčka opečeme po obou stranách, nakrájíme na kostičky a necháme vychladnout. Vařené maso necháme jen vychladnout.
Těstoviny uvaříme a vychladíme pod studenou vodou, necháme okapat. Mezi tím si nakrájíme zeleninu na kostičky. Do mísy dáme zeleninu, těstoviny, krůtí prsa, trochu citrónové šťávy, lžíci olivového oleje, jogurt, vše promícháme a podáváme.