Výukové programy naší Akademie celostního zdraví

Radovat se je láska

Citát

Jsou tři cesty k získání moudrosti. První je cesta zkušeností, ta je nejtěžší. Druhá cesta je napodobení. To je cesta nejlehčí. Třetí cesta je cestou přemýšlení. Ta je nejušlechtilejší.

Konfucius

Poslední komentáře

Na okraj

Pokud pijeme sycené vody oxidem uhličitým, zbavujeme své tělo vápníku!
Jde totiž o to, že oxid uhličitý se z těla vyloučí pouze navázaný na vápník a při metabolismu tělo používá ten vápník, který je pro něj nejdostupnější, tzn. z kostí. Stejný proces probíhá i se šumivými vitamínovými a minerálovými preparáty, takže se paradoxně šumivým vápníkem  odvápňujeme!

Odkazy

Matoušovi - Rozhovory

Vítejte u našich rozhovorů! 

Možná se domníváte, že tady budeme prezentovat rozhovory, které natočíme s někým jiným. NE!

Budou to rozhovory s VÁMI!

Alespoň bychom chtěli, aby to byly rozhovory s vámi.

Na následujících stránkách vždycky jednou za čas zveřejníme další naši promluvu k tématu GENERÁLKY LIDSTVA, které se právě zúčastňujeme. Ať chceme nebo nechceme, jsme její součástí, ale záleží na každém z nás, jak se k ní postavíme.

My jsme se k ní postavili čelem. Vítáme ji, i když jsme si vědomi, že to není snadné období. Vidíme to všude kolem sebe, že se dějí změny, a ne vždycky příjemné. Celá planeta, matka příroda, i společenské dění nám dává jasně a důrazně pocítit, že situace už je neudržitelná. Krize společenské i ekonomické, vzpoury proti vládnoucím systémům, živelné katastrofy - vše je apelem, že musíme změnit své postoje, své vnímání světa, naši úlohu v životě i společenství.

Každá promluva má být začátkem rozhovoru mezi námi a vámi. Chtěli bychom vás motivovat ke sdělení vašeho názoru. Děkujeme.

Jedině upřímné a otevřené sdílení svých názorů může pomoci k dorozumění mezi lidmi. K uvědomění si společné jednoty, ze které všichni, byť každý jedinečný, vycházíme.

Děkujeme vám, že jste u toho všeho s námi :-)

S láskou Miluška a Ivan - vaše MI

ROZHOVOR 1

ROZHOVOR 2

ROZHOVOR 3

ROZHOVOR 4

ROZHOVOR 5

ROZHOVOR 6

ROZHOVOR 7