Výukové programy naší Akademie celostního zdraví

Radovat se je láska

Citát

Šťastný člověk je ten, který má sluníčko v duši a kterému v srdci láska buší. A tím se všechno špatné vyruší.

H.Wolf

Poslední komentáře

Na okraj

Při bolestech žaludku vypusťte ze stravy kořeněná jídla, pokrmy z masa a mléčné výrobky. Místo soli používejte GOMASIO. To se nedá v obchodě koupit, ale snadno si ho vyrobíte. Recept najdete v naší Kuchařce.

Odkazy

Matoušovi - Rozhovory

Vítejte u našich rozhovorů! 

Možná se domníváte, že tady budeme prezentovat rozhovory, které natočíme s někým jiným. NE!

Budou to rozhovory s VÁMI!

Alespoň bychom chtěli, aby to byly rozhovory s vámi.

Na následujících stránkách vždycky jednou za čas zveřejníme další naši promluvu k tématu GENERÁLKY LIDSTVA, které se právě zúčastňujeme. Ať chceme nebo nechceme, jsme její součástí, ale záleží na každém z nás, jak se k ní postavíme.

My jsme se k ní postavili čelem. Vítáme ji, i když jsme si vědomi, že to není snadné období. Vidíme to všude kolem sebe, že se dějí změny, a ne vždycky příjemné. Celá planeta, matka příroda, i společenské dění nám dává jasně a důrazně pocítit, že situace už je neudržitelná. Krize společenské i ekonomické, vzpoury proti vládnoucím systémům, živelné katastrofy - vše je apelem, že musíme změnit své postoje, své vnímání světa, naši úlohu v životě i společenství.

Každá promluva má být začátkem rozhovoru mezi námi a vámi. Chtěli bychom vás motivovat ke sdělení vašeho názoru. Děkujeme.

Jedině upřímné a otevřené sdílení svých názorů může pomoci k dorozumění mezi lidmi. K uvědomění si společné jednoty, ze které všichni, byť každý jedinečný, vycházíme.

Děkujeme vám, že jste u toho všeho s námi :-)

S láskou Miluška a Ivan - vaše MI

ROZHOVOR 1

ROZHOVOR 2

ROZHOVOR 3

ROZHOVOR 4

ROZHOVOR 5

ROZHOVOR 6

ROZHOVOR 7