Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Ve skutečné lásce se porjevuje naše skutečné já, ten člověk, jímž se toužíme stát.                                                                        Gary Chapman

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že vitamín C není účinný jenom proti chřipce?
Jeho účinky na lidský organismus jsou velmi široké. Například zdravá pokožka, kosti, šlachy, chrupavky, vazy, cévy, dásně, zuby, výroba energie, růst, odolnost proti infekcím, hojení ran, vstřebávání železa, kontrola hladiny cholesterolu v krvi, atd.

Archiv projektů

15.9.2005 - 15.6.2006 Škola celostní medicíny

Jednalo se o roční projekt - sérii deseti víkendových kurzů doplněných domácím samostudiem - který vychoval více než 20 nových diagnostiků, pracujících na základě celostního přístupu k člověku a jeho zdraví (včetně souvisejících vědomostí z numerologie, zdravé výživy a potravních doplňků, speciálních zdravotních masáží, karmalogie, astrologie devíti planet, slunečních znamení, a dalších).

1.3.2005 - 1.3.2006 Propagace celostního přístupu ke zdraví

Většině chorob se dá předcházet dodržováním pravidel celostního přístupu ke zdraví a k člověku !
Většinu již vzniklých chorob lze léčit bez chemických léků !
Jak to ale udělat, to dnes ví, bohužel, velmi malé procento lidí. A od většiny zdravotníků se to, dvakrát bohužel, nedozvědí..
V duchu našich cílů se pokusíme průběžnou letáčkovou akcí, zaměřenou vždy na aktuální zdravotní problémy, tuto situaci alespoň trochu zlepšit...