Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Neuděláš-li si dnes čas na zdraví, uděláš si ho zítra na nemoc.

Čínské přísloví

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že jedna tableta C 1000 obsahuje tolik vitamínu C jako 2 kg pomerančů nebo 20 kg jablek?

Poradna zdraví a vztahů

Vítejte v naší láskyplné poradně zdraví a vztahů


Všechny informace na tomto webu jsou vyjádřením našeho osobního názoru, uveřejněného na základě základního lidského práva o svobodě názoru a slova. Jsou to pouze naše osobní zkušenosti.

Žádné z nich, ani naše odpovědi v poradně(!), nelze chápat jako "odborná doporučení" na základě oficiálního zdravotního, školského nebo právního systému.

Pokud chce někdo nějaké zde uveřejněné názory aplikovat ve svém životě, činí tak na základě vlastního rozhodnutí, vlastní zodpovědnosti, a s vědomím, že za jejich formu a způsob využití neneseme žádnou zodpovědnost!


Najdete zde již více než 2000 dotazů

Pro vyhledání nějakého termínu použijte volbu VYHLEDÁVÁNÍ v pravém sloupci nahoře.

Když nenajdeš odpověď, zadejte NOVÝ DOTAZ!

Hledat můžete i v Duchovních příčinách nemocí.

NA NOVĚ ZADANÝ DOTAZ ODPOVÍME PO VÁNOCÍCH

Děkujeme za pochopení a krásné svátky!

Dobry den, uz asi 3 mesice me strasne casto boli hlava. Bolest trva klidne i nekolik dni a nepomaha na ni vubec nic (leky, spanek, studeny obklad...). Pred par dny mne zacala mrtvet prava ruka a mam ji jakoby slabou. Taky me boli zada, bolest se ruzne siri, takze ji nedokazu lokalizovat, ale hlavne citim, ze msm zatuhle trapezy. Dal se mi mota hlava, mam zalehle usi a trpim nechutenstvim. Mam strach, ze je to neco vazneho a trpim uzkosti. Muzete mi poradit, co mam delat. Existuje nějaká přírodní látka, která uleví od bolesti? Také by me zajimaly duchovni priciny at se mi stav nevraci, protoze na bolest hlavy jsem uz trpela v minulosti. Mockrat dekuji.

Dobrý den,
co užíváte z CaliVity? Už jsme řešili vaše překyselení díky ATB a problémům s gynekologickými problémy, dále problémy s překyselením kvůli stagnující lymfě a vašim mandlím...

Váš stav je jen pokračování, protože překyselení dál způsobuje tuhnutí všech tkání v těle, bolesti v těle se stěhují, tělo používá minerály uložené v tkáních a nervových buňkách na odkyselení krve, a tak dochází k psychickým potížím, neklidu, ... a pomalu se člověk dostane z obyčejného užívání ATB k antidepresivům. Jak potřebuje.

Pochopení duchovních příčin vám nepomůže, jak už jsem vám psala dávno. Pokud je nemoc na hmotné úrovni, je třeba ji řešit hmotou - doplňky stravy a změnou stravy. 

Začněte tím, co jsem vám doporučila před rokem, vlastně první doporučení bylo před dvěma lety:

probiotika AC Zymes 2-2-2 + odkyselení a Chlorophylll (3 polévkové lžíce denně), bohužel tohle už dneska nestačí, je třeba přidat Curcumu Pro (3 denně) + Strong Bones (6 denně)...

Dobré ráno,

chci se zeptat, má duchovní příčinu také tvorba pakloubů? V poslední době se mi vytvořil malý pakloub na spodní straně pravého zápěstí a byť nebolí, ráda bych tento problém nějak řešila. Na operaci jít nechci, zajímalo by mě, co o tomto problému soudíte Vy? :) Děkuji.

Dobrý den,
pakloub je špatný srůst kostí, kdy se vytvoří tvrdý val. Přečtěte si o duchovní příčině zlomenin kostí. V podstatě každá "tvrdá" věc, která se nám tvoří v těle vypovídá o naší vlastní tvrdosti, kdy jsme málo pružní. Vždy to souvisí s problémy jater a naší nespokojeností a zatvrzelostí. 

Když se podíváme na vaše životní výzvy, tak jste podle A9P 7 Kov, což je hodně tvrdá energie, konzerva, která nerada mluví o tom, co cítí, schovává své nitro. Máte v sobě zatvrzelé staré křivdy a těžko odpouštíte. Chce to podívat se na Odpustit a Tolerovat je láska. Máte k tomu dvě plné - ryze mužské - roviny -...

Dobrý den Miluško, trápí mě opakovaně více než 5 let zánět slinné žlázy. Vždy jsem si ho vyléčila obklady a česnekem a měla zase na čas klid. Poslední zánět byl ale velmi silný, tak mě to už donutilo jít k lékaři, kde mi zjistili ve vývodu podčelistní slinné žlázy kámen, který mi způsobuje ty záněty. Lékař mi doporučil odstranění celé žlázy, což nechci. Co byste mi prosím doporučila na rozpuštění slinného kamene a zbavení se těch zánětů? Mohl by mi pomoct přípravek z juky, který doporučujete na ledvinové kameny? A jaká by mohla být duchovní příčina? Moc Vás zdravím a předem děkuji za odpověd.

Dobrý den Jitko,

vidím, že jste si juku už objednala, super! Než se dostanu k doporučení pro tělo, pojďme se podívat na skutečnou příčinu. Doporučuji se podívat videa Základy celostního zdraví, jsou právě teď otevřena, otevíráme pouze 1x ročně, přijdete tam na mnoho informací ke hledání sebe....

Zánět je projev vnitřního boje, který vzniká překyselením, nespokojeností. Vy jste 2 Země, která potřebuje ke štěstí milovat svou práci a plně se do ni položit. K tomu na druhé straně potřebujete cítit harmonické fungování rodiny, nesnášíte konflitky s nikým - máte...

Dobrý den,

chtěla bych požádat o radu. Už téměř tři roky mě trápí dlouhá menstruace - respektive dlouhé špinění před menstruací. V 16 letech jsem si nechala nasadit hormonální antikoncepci, kterou jsem po asi 6 letech vysadila, protože mi byla zjištěna trombofilní mutace (MTHFR C677T homozygot). Nechala jsem si zavést nehormonální nitroděložní tělísko ač jsem nikdy nerodila, bylo mi doporučeno gynekologem. To spustilo nekonečné krvácení, jednou jsem skončila na gynekologické pohotovosti se silnými bolestmi a pozitivním těhotenským testem, na ultrazvuku to vypadalo na mimoděložní těhotenství, ale nakonec bylo těhotenství z krevních testů vyloučeno a lékaři to uzavřeli jako hemoragickou cystu. Tělísko jsem nechala vyjmout, začala jsem měřit bazální teplotu a zjistila jsem, že jsem bez ovulace. Rozhodla jsem se, že dám své tělo do rovnováhy hormonální jógovou terapií, pravidelně jsem cvičila. Jóga "spustila" mé problémy - každý měsíc 10 dní špinění před menstruací a pak ještě 10 dní silná menstruace, přidalo se krvácení po milování, ovulace žádná. Po roce jsem se rozhodla situaci řešit homeopatiky (dle gynekologa jsem v pořádku a řešil by to hormony, to odmítám). Vzala jsem jednorázovou dávku homeopatik Sepia 200C, stav se mírně upravil - celková doba krvácení i se špiněním je místo původních 20 dní kolem 10 dní. Vím, že ta příčina není v hormonech, není organická, je to problém s mým ženstvím. V létě tohoto roku jsem si přečetla knihu Žena je láska a snažím se postupně stát opravdovou ženou - krvácení po sexu zmizelo, mám ovulaci, ale stále přetrvává špinění před menstruací a bolestivá menstruace, podkožní akné těsně před menstruací. Moc bych si přála vědět, co můžu udělat dále více, abych byla úplně v pořádku. Možná to souvisí s podvědomým strachem otěhotnět? Pořád mám pocit, že ještě nejsme dostatečně materiálně zabezpečení, mám strach z omezení, nevím co dělat s těmito pocity. Děkuji předem za odpověď.

Míša

Ahoj Míšo,

všechny nemoci jsou sice od emocí, ale pokud se projeví na hmotné úrovni, je třeba ji řešit hmotnými prostředky, takže možná jsi v homeopatické podpoře měla pokračovat dál a nevzít ji jen jednorázově. Já homeopatika nedoporučuji, ale doporučuji hmotnou léčbu pomocí doplňků stravy, ale rozhodně to nejde vyřešit jednorázovou akcí. Přečti si o tom, co je to přírodní léčení. Přírodní léčba je cesta, změna mysli, vztahů, což nějakou dobu trvá a po celou dobu by člověk měl používat i tělo jako jeden z nástrojů, který má k dispozici a který má používat pro posun své duše. 

V této chvíli bych přestala hledat, co dalšího by mohlo být příčinou, a začala s léčbou těla. Jsi v ženském KRUHU a na své ženské cestě, vše se postupně mění a ty přicházíš na další a další způsoby, jak být ženou a jak zvládat partnerství, zb...

Dobry den, rada bych, pokud je to mozne, zjistit pricinu dcerinych opakovanych teplot a nemoci, ktere nas ted trapi uz mesic, mladsi lecena atb, ale hledam jinou cestu, protoze doktori stejne nic nezjistili. mela vysoke hodnoti zanetu v krvi, ale vysetreni vsechna ok. Ja jako mala jsem casto trpivala zanety prudusek (dokonce az nabeh na astma) ktere ustaly na stredni skole a na vysoke vymizely. nyni jak uz je toho vseho na me moc. okamzite bolest v krku a angina. Vim ze je to na dlouho, ale ted me trapi ta mladsi dcera, aby byla v poradku. Dekuji ALENA

Dobrý den,

nemoci dětí do šesti až deseti let jsou nevyřešené nemoci matky. V ženském prostoru Jsem skvělá žena, kam přidávám videa na různá ženská témata, jsou právě teď uvolněna videa na téma nemoci dětí - Proč je mé dítě nemocné, podívejte se. Také je tam téma Co se mám učit já, kde najdete své ženské výzvy, přidejte se!

Pokud chcete najít skutečnou příčinu, tak hledejte duchovní příčinu nemocí svých dětí a ta je vaše, tudy se ubírejte. Teď je šance vše si najít v Základech celostního zdraví, které otevíráme 1x ročně a jsou otevřeny právě teď. Hledejte sebe a nenechte si ujít živé vysílání, o kterém vám pošleme mail.

Veškeré záněty jsou odrazem boje, kdy se nechceme s věcmi smířit, ale tlačíme, aby bylo po našem....

Dobrý den, 

vyplnila jsem si zdravotní celostní kartu a hledala potřebné informace ke svým potížím na Vašich stránkách, jen si nejsem jistá s výběrem doplňků. 

Jako malé mi diagnotikovali sníženou funkci štítné žlázy a byla jsem na vyndání mandlí. 

Dlouhou dobu jsem užívala léky na štítnou žlázu, a pak chvíli železo. Přestávala jsem to posléze chtít jíst a nakonec jsem přestala úplně a začala se zajímat o jiná řešení, ale ne úplně úspěšně. 

Uvědomuji si problém s nízkým sebevědomím a sebedůvěrou, stresem, únavou, životosprávou, určením si priorit a nesoustředěností, které se snažím napravit. 

Potýkám se špatným spánkem, nechutenstvím, ztrátou žízně, výtokem, akné, vypadáváním vlasů, suchou kůží, praskáním v kloubech, mírnou celluitidou, modřinami a nechtěným hubnutím, které se mi v poslední době podařilo překonat s posilovnou s vyšším přísunem bílkovin a mívám návaly "žravěho" období. Snažím se jíst zdravě a stravu doplňuji přírodním multivitamínem. 

Z mého zkoumání jsem našla doplněk Organic Noni, Energy & Memory, Rhodiolin a Evening Primrose Oil. Mám dojem, že je doplňků možná zbytečně hodně... Mohli byste mi s tím prosím poradit? Jestli je to tak v pořádku, mohu je užívat společně? Jak dlouho by bylo třeba je užívat? 

Budete na to potřebovat více času? A budete ten čas potřebovat zaplatit? 

Děkuji za odpověď. 

S přáním krásných dnů 

Camomile

Dobrý den,

víc času potřebuji, ale zaplatit ne :-)

V této chvíli jsou Základy celostního zdraví otevřeny s naší podporou, věnujte jim pozornost a nenenechte si ujít živé vysílání, dozvíte se o něm mailem.

Docela skvěle jste se zorientovala, jen bych zkusila začít trošku od základu, nejdřív vyčistit lymfu, odkyselit, spravit trávení, abyste živiny vůbec dokázala přijmout. Viděla bych to na:

Vojtěška Green Health 2-2-2 na lačno před jídlem na spravení trávení a podporu práce žlučníku na lepší trávení živin a odkyselení, sama obsahuje spoustu živin, doporučuje se právě při nechutenství + Ocean 3 polévkové lžíce denně na rozhýbání a očistu lymfy kvůli šíttné žláze ...

Dobrý den Miluško, 

léta se inspiruji vašimi videi a pokud nastane nějaký problém vyhledávám na vašich stránkách řešení či duchovní příčinu zdravotních problémů. Celkem často sleduji i videa žena je láska a snažím se podle nich pochopit jak nahlížet na muže ve vztahu a jak fungovat. To, že si procházíme tento rok velmi náročným obdobím a velmi řešíme vztah, který je v současné době ve velké krizi jsem ještě stále měla víru a partner taktéž, že vyřešíme. Již rok řešíme i problémy se sexem, kdy partner se nechává orálně uspokojovat každý den, ale sex má se mnou cca 1 někdy 2x týdně a to i někdy ve vzteku po hádce mi i řekne, že se do styku se mnou musí nutit. Dnes dokonce řekl, že mu nevoním, že mu dokonce smrdím. Velmi mě ta slova samozřejmě ranila, ale otázkou na vás je, zda má opravdu v tomto případě kdy začnu partnerovi nevonět cenu vztah zachraňovat. Nebo čím se stane, že partnerka přestane vonět svému partnerovi kdy před třemi lety náš vztah byl velmi vášnivý a často jsem slíchala jak moc mu voním a on voněl a stále voní mě. Čím se toto stane a lze opět partnerovi vonět? Moc děkuji za jakékoli vaše postřehy.

Dobrý den,
pokud sledujete Jsem skvělá žena, pak tam najdete téma Co se mám učit já, tam přesně dohledáte, jaké ženské výzvy ve vztahu máte a co je přesně to, co vám partner ukazuje jako neřešené. 
Vy jste 6 Kov, navíc máte dvě dvojky v mřížce, takže vaším životním úkolem je učit se odpouštět, tudíš potřebujete dostávat zranění, abyste se do situací, kdy odpuštění můžete trénovat, dostávala. Je pro vás kurz Odpustit je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ, tak si ho projděte. 
Máte ...

Milá Miluško, milý Ivane,

je mi 45let a mám šest let po úplném odstranění žaludku a sleziny z důvodu adenokarcinomu. Díky tomu, že nemám žaludek mám nedostatek železa chodím pravidelně na jeho infuze. Také se mi z toho důvodu nevstřebává vitamín B12, tak je mi také intramuskulárně pravidelně jedenkrát měsíčně dodáván. V levém prsu se mi už několikrát vytvořil nezhoubný kožní nádor, který mi vždy vyoperují, ale on se stále vrací. Takže i když jsem vystudovaná farmaceutka začalo mi docházet, že musím jinak. Užívám aloi, zelené produkty, shitake. Vyzkoušela jsem už mraky doplňků, kdy každý prodejce tvrdí, že tohle je přesně to pravé, ale jelikož se kožní nádory neustále vrací, začínám být ke všem těm doplňkům skeptická. Mám plný invalidní důchod, takže finančně jedu úplně nadoraz. Vyzkoušela jsem konstelace, reiki, regresi, terapii pijavicemi, pandoru...vše za spousty peněz bez déledobých výsledků. Pustila jsem se do Vašich hlavně vztahových programů a snažím se na sobě pracovat. A jde mi to velice pomalu. Kolísá mi psychika, často mám chuť to vše vzdát a následně mě pak chytne neuveřitelná potřeba na sobě pracovat a nevzdávat to. Bývám hodně unavená, poslední dobou i často nachlazená, což je podle lékařů díky tomu, že nemám slezinu, fyzicky slabá, ale myslím, že jsem se naučila se svým handicapem celkem slušně žít, stravuji se makrobiotikou, praktikuji jogu. Co se týká onkologie, před dvěma roky jsem měla hodně vysoké kontrolní markery, které se po půl roce hledání důvodu ze strany lékařů a nezjištění ničeho samy upravily. Předpokládám, že to bylo varování, tak takhle tedy ne, začni se zase zabývat sama sebou. Nejspíš jsem se sama sebou nezabývala, protože mi minulý týden opět kontrolní onkomarkery pěkně naskočili. Ráda bych všechno co se mi děje pohopila, abych už nemusela být nemocná. Děkuji s láskou Ivana

Ahoj Ivanko,

spoustu toho už víš, protože jsi v KRUHU Žena je láska, kde překonáváš svou největšží životní výzvu - učit se být ženou a prakticky jako žena fungovat. Podíváme se teď na další souvislosti...

Jsi 9 Oheň, což je nejaktivnější a nejkritičtější energie, která si myslí, že je nejlepší, nejskvělejší a všichni by k ní měli vzhlížet (znám to, jsem taky Oheň :-D). Je to energie, která potřebuje ke svému životnímu štěstí náplň, něco, co dává smysl, co jí přináší každý den pocit, že je tady na světě k něčemu platná. Tuto potřebu zanechat otisk ti zvyšuje energie plné roviny energie, což je hodně silná - mužská - rovina. Pokud se tato energie neventiluje pozitivně, tj. s nějakým dobrým výsledkem, ob...

Dobrý den,

ráda bych si u vás objednala rozbor nachlazení u mého dítěte. Mému synovi jsou 3 roky a stále ho trápí rýmy, kašel, zvětšená nosní mandle. Situaci jsem řešila a snažila se najít duchovní příčinu nemoci pomocí rodinných konstelací, sofioterapie.. ale asi pořád nechápu a nedokážu přijít na příčinu a napravit to tak, aby byl syn zdravý. Můžete mi pomoci? Bohužel jsem na stránkách nenašla jak vám napsat tak píši takto přes dotaz. 

děkuji

S pozdravem Ivana

Dobrý den, 

nemoci dětí do šesti až deseti let jsou projevem nevyřešených problémů matky, nezvládnuté vaše výzvy se odráží fyzicky na dítěti. Přečtěte si tuto odpověď na podobný dotaz.

Jediné, co pro zdraví dítěte můžete udělat je, že ho fyzicky podpoříte přírodně - zdravou stravou a vyléčíte ho doplňky stravy, a pak se budete snažit změnit duchovní příčiny jejich nemocí, ale na sobě. Když si zadáte do empatie do vyhledávače rýma, kašel, nosní mandle, vyskočí vám spousta odpovědí na podobné dotazy, je jich v poradně spousty... 

Svému synovi dávejte: Probiobalance 6 denně + Noni 3 polévkové lžíce denně + Liquid C 1 lžičku 
Vše si objednejte v našem shopu a vydržte min. 3 měsíce, uvidíte tu ohromnou změnu. Ze stravy je nutné vyřadit sladkosti, pečivo a mléčné výrobky, prostě zdravou strav...

Oči jsou mé velké téma. V páté třídě mi nastoupila krátkozrakost a s ní i vyšší stupeň tzv, cylindru. Poslední rok mě navíc trápí velká únava očí, zamlžení pohledu a neschopnost zaostřit. Mám potřebu oči na chvíli zavřít, ale nepomůže to. Nevím, jak přijít na to, co nechci ve svém životě vidět, když to vlastně "nechci" vidět.

Krásný den Týnka

Dobrý den,
podle toho, že píšete, že krátkozrakost přišla v páté třídě, je zřejmé, že jste si něco nasála už z rodiny. Rozhodně to je něco s ženami a ženskou rolí, protože vaším hlavním životním úkolem je hledat ženskou roli a žít jako žena, jste totiž čistě mužská energie. Máte dvě izolované jedničky, což znamená totální neschopnost mluvit o svých pocitech, ale jen o argumentech a logických věcech, k tomu izolovanou trojku, která je uzavřené myšlení v hlavě, konstrukce co kdyby. K tomu nejsilnější z energií daná plnou rovinou energie a silou 8 Zem...