Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Naše tělo obsahuje nejúčinnější léčivé látky, které působí hlavně tehdy, nejsou-li oslabované procesem trávení.

Šankar Devananda

Poslední komentáře

Na okraj

Pokud užíváte léky jako antibiotika, projímadla a léčiva snižující obsah cholesterolu, potřebujete pravidelné dávky vitamínu A v podobě přírodního betakaroténu.

Poradna zdraví a vztahů

Vítejte v naší láskyplné poradně zdraví a vztahů


Všechny informace na tomto webu jsou vyjádřením našeho osobního názoru, uveřejněného na základě základního lidského práva o svobodě názoru a slova. Jsou to pouze naše osobní zkušenosti.

Žádné z nich, ani naše odpovědi v poradně(!), nelze chápat jako "odborná doporučení" na základě oficiálního zdravotního, školského nebo právního systému.

Pokud chce někdo nějaké zde uveřejněné názory aplikovat ve svém životě, činí tak na základě vlastního rozhodnutí, vlastní zodpovědnosti, a s vědomím, že za jejich formu a způsob využití neneseme žádnou zodpovědnost!


Najdete zde již více než 2000 dotazů

Pro vyhledání nějakého termínu použijte volbu VYHLEDÁVÁNÍ v pravém sloupci nahoře.

Když nenajdeš odpověď, zadejte NOVÝ DOTAZ!

Hledat můžete i v Duchovních příčinách nemocí.

 

Dobrý den,
trápí mě výtoky již možná více než 10let. Myslím, že tak od puberty. Na Vaše doporučení právě začínám brát už třetí balení vojtěšky. Je to asi rok zpět co mě také v noci/nad ránem začala bolet záda, řekla bych že v oblasti ledvin. Od té doby co beru vojtěšku se bolesti zlepšily a téměř vymizely, objevují se jen minimalně. Výtoky se také lehce zmírnily, ale nepřestávají ani se nezlepšují v soucasné době. Chtěla bych si ledviny i výtoky úplně vyléčit. Už vim ze jsem prvek voda a ledviny jsou pro mě orgánem číslo jedna, proto se chci zeptat jak je mohu ještě podpořit? Mám dobrat třetí balení vojtěšky a být trpělivá nebo přidat nějaké další produkty či přidat jiné produkty? Děkuji za odpověď.

Dobrý den,
je super, že jste začala! Je potřeba vzít v úvahu, že pokud člověk od 10 let trpí nějakou nemocí, tak zřejmě za 2 měsíce po 2 baleních něčeho přírodního nebude zdravý... Četla jste článek Co je to přírodní léčení?
Výtoky primárně souvisí s nespokojeností s partnerem, takže souvisí s ženskou rolí, ženskou cestou. Nespokojenost oslabuje žlučník a játra, po tak dlouhé době je musíte mít oslabná také. Proto vždy, když se začne člověk léčit po tak dlouhé době nemoci, doporučuji "objet" celé kolečko očistných procedůr podle růžice, tzn. dát si očistné kůry (směřované na váš hlavní problém) celý rok.
Doporučila bych doužívat třetí balení vojtěšky (určitě s ní je nutné užívat min ještě probiotika), a pak do konce...

Dobrý den,

při povinné preventivní prohlídce mi lékařka sdělila, že mám pupeční kýlu, že by bylo dobré podstoupit operaci. Já nemám žádné problémy, jen když se namůžu, mi trochu bolí břicho. Necítím to tak, že by byla operace nutná. Zatím se úspěšně vyhýbám všem lékařským zásahům, navštěvuji pouze zubního lékaře a praktickou lékařku, neboť máme v zaměstnání povinné prohlídky (vadí mi tato povinnost, ale mám před penzí, tak jsem to přijala a neprudím). Prosím, jaký je Váš názor na tuto situaci?
Děkuji za vše, co pro nás - všechny - děláte. Krásný den v radosti jen. Jindra   

Dobrý den,
určitě bych na operaci nešla, berte to tak, že lékař musí navrhnout nějaké řešení a netuší, zda ho pacient uvítá nadšeně nebo odmítne. Bylo by ale dobré zamyslet se na duchovní příčinou pupeční kýly a něco pro to, abyste pochopila a hlavně vyřešila skutečný důvod, udělat. Proklikněte si do Přírodního léčení, objeví se vám tam přírodní léčiva. Pokud nemáte žádné výrazné fyzické problémy, vše můžete zvládnout "jen" pochopením a podporou těla přírodou. Podívejte se na videa Základů celostního zdraví, tam je k dispozici návod, jak najít příčiny svých nemocí úplně sám. Určitě vám to otevře mnohé...
s láskou vaše Empatia

Dobrý den,
5-letý syn má od narození hemalymfangiom v levém třísle.  Do půl roka od narození se to změnšilo na minimum, ale pak to zase trochu narostlo. Od té dby to bylo konstantní a nyní to zas začíná trochu růst. Máme jít na magnetickou rezonanci. a následně doporučují líkaři operaci či medikamentozní léčbu. Ani jednomu nejsem nakloněna. Chci odstranit příčinu a léčit trochu jinak. Chtěla bych se tedy zeptat na zkušenosti s léčbou tohoto či podobného problému: Děkuji

Dobrý den,
je super, že nechcete jít cestou operace a chemických léků, protože ty stejně příčinu neřeší, ale to vám nemusím vysvětlovat, zdá se, že máte jasno. Když sledujete různé diskuse, tak zjistíte, že se i po odstranění lymfangiomu se za čas znovu začne vytvářet. Příčina je totiž v nedostatečné funkci lymfatických cest, kdy dochází k nedokonalému odbourávání škodlivin z těla a ty se někde hromadí a vytváří podobné útvary. Vyříznout ho tak nic neřeší...
Pokud hledáte příčinu i duchovní, pak si přečtěte toto (je tam proklik i na přírodní léčbu). Nemoci dětí do šesti let jsou nevyřešené nemoci jejich matek na duchovní úrovni. Dítě matce pomáhá tak, že je z ní stahuje a ventiluje tělem v podobě nemoci ven, a tak je třeba zamyslet se nad sebou. Podle Astrologie devíti planet jste...

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, co znamená, že se mi na těle dělaji pihy. Nejvíce se mi jich udělá v létě na sluníčku ale občas mi nějaká přibude i v zimě. Co mi tím tělo chce naznačit? Existuje nějaká přírodní či duchovní cesta jak se jich třeba postupně zbavovat? Děkuji za odpověď.

Dobrý den,
o pihách a mateřských znaméncích se říká, že jsou to cesty, kterými se tělo zbavuje nemocí, které zvládlo samo bez jiných vnějších příznaků. Jsou to nějak zpracované negativní emoce, většinou vzteku a nespokojenosti, protože kůže je zástupným orgánem žlučníku a jater. O pihách a mateřských znaménkách je tento dotaz. Protože jste 1 Voda, což je nejzavřenější ze všech energií, ale máte plnou rovinu odhodlání s vícečetnými pětkami a devítkami, je to výzva učit se ventilovat, mluvit o tom, co cítíte. Jste totiž buldok na druhou, vše chcete hned, nejste vůbec trpělivá a tlačíte na sebe i na druhé. Komunikovat o svých pocitech je vaše životní výzva ženství. Přidejte se do...

Dobrý den,
co nám tělo chce říci spadlými hornimi očními vičky a vráskami kolem oci a ust v pomerne nizkem věku? Děkuji za odpověď.

Dobrý den,
spadlá horní oční víčka ukazují na problémy se žlučníkem a nespokojeností, vrásky kolem očí na problémy ve vztazích, a vrásky kolem úst potíže s trávením, zažíváním, přijímáním a vypouštěním situací. ALE! Nikdy bychom neměli diagnostikovat nikoho bez celkového pohledu na něj. Není dobré usuzovat na cokoliv podle jednoho znaku... Schopnost diagnostikovat je schopnost vnímat člověka ne jako jednu vrásku, protože potom bychom fungovali stejně jako lékaři - specialisté, kteří usuzují podle jednoho problému a ten jediný také léčí. 
S láskou vaše Empatia

Dobrý večer Miluško,

před 3 týdny jsem si po roce a půl nechala vyjmout Mirenu, protože jsem zjistila z vašich článků i jiných zdrojů, že vůbec není tak neškodná, jak mi tvrdil můj gynekolog, který mi ji doporučil na zmírnění silné menstruace. Menstruace  skutečně nebyla tak silná, až postupně ustala téměř úplně. Já jsem však zjistila, že se mi zvětšily uzliny v podpaží,p od čelistí a také ulzina na levé straně krku, kterou mám už cca 5let, ale je teď výrazně větší. Od podzimu si čistím organizmus podle vašich doporučení, začala jsem tlustým střevem, nyní čistím játra. Od vyndání Mireny krvácení začalo slabě, ale je stále silnější. Je mi 45 let. Prosím o váš názor a radu, jak postupovat, předpokládám, že pokud navštívím gynekologa, bude mi chtít dát zase antikoncepci a to nechci. Děkuji a obdivuji vaši práci a odvahu ukazovat lidem tento přístup ke zdraví Ol.

Dobrý den,
to je dobře, že jste vysadila umělé hormony a že jste se o sebe začala starat přírodně. Zvětšené uzliny ukazují, že vám umělé hormony zastavily tok lymfy a škodliviny neodchází z těla pryč, máte oslabenou imunitu, jste překyselená a vaše tělo bude ztrácet minerály, tj. stabilitu. Je dobře, že čistíte játra, dokončete očistu skutečně až do poloviny května se Silymarinem a Lecitinem, přidala bych na odkyselení Chlorophylll (3 polévkové lžíce do vody, popíjet) a hned souběžně začala s očistou lymfy Oceanem (3 polévkové lžíce denně) a přidala pupalku Evening Primrose Oil (3 denně). Po skončení jaterní kůry si přidejte k Oceanu, pupalce a Chlorophylu Spirulinu Chlorellu plus (2-2-2) a Organic Noni (3 polévkové lžíce) na harmonizaci hormonálního systému. Takto vydržte do podzimu, min. celé léto, než se hormony srovnají a uzliny splasknou.
Vaším životním úkolem je učit se sdělovat svůj pocit, nenechávat si to, co cítíte špatně v sobě, nezadržovat křivdy a nespokoj...

Dobry vecer mam na vas prosbu....

Dobry den jmenuji se Lucie je mi 35 let, 13let trpim astmatem, dycham inhalator Symbicort po inhalaci se mi pred nekolika lety objevila candida albicans na jazyku:( je to tolik let ze uz jsem si "zvykla"na paleni jazyka. Brala jsem kdysi Prokanazol ale bohuzel Candida se opet vratila..uz jsem zoufala nevim co sni....jazyk boli a pali nehlede na zapach z ust....bojim se ze uz se vylecit ani neda:( myslite ze se da vylecit candida z jazyka? zkousim ted pit hodne vodu s citronem a vysadila jsem mlecne vyrobky...muzu Vas poprosit o radu co s tim? dekuji moc Lucieasi 

Dobrý den,
zadejte si do vyhledávače v empatii Candida, pálení jazyka, astma, zápach z úst,... v poradně je spousta podobných dotazů a mých odpovědí a rad, co s tím. Podívejte se na duchovní příčinu Kandidozy, je tam proklik na přírodní léčení. Pak se přečtěte o plísních - znovu si zadejte do vyhledávače plísně, např. tento článek

Astma vzniká na tělesné úrovni z nedostatku minerálních látek, kdy tělo křečovatí z překyselení - od toho záchvaty. Pokud nasadíte hormony, přetížíte k tomu jeden z odpadních systémů těla - lymfu, tělo zůstává znečištěné, tzn. překyselené, a stav se stále zhoršuje. V překyseleném organismu bují p...

Dobré poledne,
chtěla bych Vás poprosit o radu, jelikož jsem ve svém problému zacyklená již 5 měsíců a nevím jak z toho kruhu vystoupit. V říjnu minulého roku se mi na nose a kolem něj objevila vyrážka a ráno jsem se probudila s nosem obalenými krusty. Kožař udělal výtěr a objevil zlatého stafylokoka. Mastičku s kortokoidy jsem vyloučila, i když na nejhorší potíže zabírala, ale jde jen o potlačování projevu. Zkusila jsem homeopatii, k zlepšení došlo, ale nos svědí a červená, šupí se, jak je suchý, praská na kořeni nosu, ale tkáňový mok už nevytéká. Zkusila jsem oleje, požívání propolisu a stop-koku, potírání urinou. Cítím pálení po obličeji, zřejmě putuje v těle a jsem dost unavená. Alergií ani ekzémy jsem nikdy netrpěla. Tyto potíže začaly 4 měsíce po porodu. Tak jsem bádala dál, jestli to nemůže být v podvědomí od svého porodu a také přijetí, že porod syna proběhl jinak, než jsme chtěli. V životě jsem spíš pesimista a vidím jen povinnnosti místo radosti, přitom mám vše, co jsem kdy chtěla, ale neumím si to užít. Co se týče stravy, jsme s mužem vegetariáni. Mám jen obavu, aby se kok nepřenesl i na syna, nevím, jestli se dá přenést. Další mé zdravotní problémy jsou bolesti kolen, ledvin, od 13 let mám gynekologické výtoky a mykózy, tudíž asi 15 let.
Nemoc beru vždy jako učitele, který mi má ukázat, co změnit. Děkuji Vám za ukazatele, který mi může ukázat další směr cesty.. Denisa

Dobrý den,
určitě jste si zadala do vyhledávače v Empatii Stafylokok, Koky a přečetla odpovědi. V každém případě jde o narušení vašeho imunitního systému, jen v případě jeho oslabení se na nás chytají a v nás množí a rozrůstají se nepříznivé mikroorganismy. Souvislost bych viděla s vaší totální demineralizací v souvislosti s těhotenstvím, porodem a kojením, dnes jsou téměř všechny mladé ženy naprosto bez minerálů a tím pádem překyselení (což je živná půda pro nepříznivé mikroorganismy). Užívejte chlorophyll, ProbioBalance a Noni, jak je doporučené v této odpovědi. Ve vašem stavu bych vám jistě přidala navíc antioxidanty Mega Protect a vysoké dávky přírodního céčka, a klidně i komplex s velkým množstvím minerálů...

Dobrý den

Moc bych Vás prosila o radu , jaká je duchovní příčina červených pupínků na levém dolním víčku , které mám půl roku a stále nemizí. Jak postupovat při jejich léčení.

Děkuji a přeji krásný den.

Dobrý den,
spodní víčka ukazují na stav ledvin a močových cest. Červené pupínky znamenají zánět, což je boj. Boj ve vztazích - buď skutečný s našimi nejbližšími, nebo boj sám se sebou. Vy jste velmi uzavřená citová energie, máte dvě izolované sedmičky, nerozumíte sama svým pocitům a už vůbec je nedokážete vysvětlit druhým, a ti jsou z vás zmateni. Toužíte po harmonii a lásce, ale tím, že nedokážete mluvit o svých pocitech, vyvoláváte spíš napětí. Je třeba se naučit říkat, co se vám nelíbí, ale i to, co se vám líbí, neútočit na druhé, ale sdělovat, co je ve vás, učit se vyjádřit svůj pocit, je to těžké, ale je to váš životní úkol, tak se ho naučit můžete :-)

Podívejte se na má ženská videa Žena...

Dobrý den,

trápí mě už víc jak dva roky můj zdravotní stav. Pokusím se být dost stručná. Vše začalo s novým partnerem.....padání vlasů, únava, arytmie, nespavost, stalo se mi, dvakrát, že jsem se probudila  a po tři dny se mi motala hlava tím způsobem, že jsem měla problém dojít na toaletu a po půl roce známosti jsem od přítele obdržela genitální opar (nikdy nejsem žádný neměla).

Do té doby jsme byla naprosto zdravý jedinec bez problémů, zvyklá na sportovní vyžití. Byli mi udělány testy na štítnou žlázu - negativní. Vyšetření mozku - negativní. Na padání vlasů, mi bylo řečeno, že jsem stará a musím se s tím smířit. Do toho se přidala častá menstruace po 17 dnech, trvající 10 dní (to jsem začala řešit antikoncepcí). Gynex mi pomohl na nespavost, arytmii. S přítelem již nejsem (asi tak tři čtvrtě roku).

Genitální opar se vrací a padání vlasů trvá. Ještě se zmíním, že přítel byl po dvou mrtvicích, před 10 lety prodělal silné chemtorepaie pro Hodgkinův lymfom.

Už nevím, kam se obrátit.........

Předem velice děkuji za odpověď

 

Dobrý den,
všechny vaše problémy vychází ze zloby na partnera, z nespokojenosti s ním. Jste velmi silná energie, máte rovinu energie se dvěma osmičkami, což nese s sebou víc negativní postoj než hledání pozitivního. K tomu jste velmi ženská, takže se podřizujete, hledáte harmonii a vstřícnost, ale když se vám něco nelíbí, dusíte to v sobě, neumíte to sdělit. Vaším životním úkolem je učit se pracovat se svými agresivními emocemi, se vztekem, naštvaností, nespokojeností, hledat rovnováhu mezi tím, kdy a nakolik ustupuji druhému, a nakolik prosadím sebe a to, co se mi nelíbí nebo líbí. Jste totiž 4 Dřevo, cože je nejzatvrzelejší energie, která má na vše svůj názor a nerada ho mění. Program pro vás na AKA...