Výukové programy naší Akademie celostního zdraví

Radovat se je láska

Citát

Řešení utrpení, které pociťujeme, existuje.
Odpovědí je činnost, současná činnost. Měli bychom si říci:
“Potřebuji praktikovat.
Bůh potřebuje, abych praktikoval.
Vesmír potřebuje, abych praktikoval.
Guru potřebuje, abych praktikoval.
A především já potřebuji praktikovat.“
Řešením je tedy činnost, nikoli procitnutí či osvícení. Činnost je teď, ne procitnutí někdy.

Lee Lozowick

Poslední komentáře

Na okraj

Ostropestřec mariánský zvyšuje tvorbu a vylučování žluči, regeneruje jaterní buňky, působí proti tvorbě žlučových kamenů. Je to obecně výborný podpůrný prostředek při jaterních onemocněních. Drcená semínka smíchaná s hroznovým cukrem se rozkoušou, a to v době činnosti jater a žlučníku, tzn. na noc.

Odkazy

Poradna zdraví a vztahů

Vítejte v naší láskyplné poradně zdraví a vztahů


Všechny informace na tomto webu jsou vyjádřením našeho osobního názoru, uveřejněného na základě základního lidského práva o svobodě názoru a slova. Jsou to pouze naše osobní zkušenosti.

Žádné z nich, ani naše odpovědi v poradně(!), nelze chápat jako "odborná doporučení" na základě oficiálního zdravotního, školského nebo právního systému.

Pokud chce někdo nějaké zde uveřejněné názory aplikovat ve svém životě, činí tak na základě vlastního rozhodnutí, vlastní zodpovědnosti, a s vědomím, že za jejich formu a způsob využití neneseme žádnou zodpovědnost!


Najdete zde již více než 2000 dotazů

Pro vyhledání nějakého termínu použijte volbu VYHLEDÁVÁNÍ v pravém sloupci nahoře.

Pokud nenajdete vhodnou odpověď, pošlete nám
<< Nový dotaz >>
Odměna za jeho vypracování se pohybuje podle náročnosti

Hledat můžete i v Duchovních příčinách nemocí,

kde je proklik do shopu, ke najdete vysvětlení, proč právě tohle dělat.

Dobrý den,
je to asi měsíc co se mi objevily záblesky v periferii pravého oka, sklivečky jsem viděla už pár let. Po vyšetření mi bylo sděleno, že se mi odlučuje sklivec. Léčit se to prá nedá a musím vydržet až se odloučí. Bohužel mám pocit, že po rozkapání oka mám nyní horší vidění, mlhovinku přes oko, pocit zamlženého oka, někdy je to lepší někdy horší. Mám na tom oku 6 dioptrií do dálky na druhém 5. Momentálně mi to dělá spíš problém psychický. S ničím se neléčím, mám jen pro případ sinusové tachykardie Egilok, ale ten neberu. Mám dlouhodobé potíže s blokádama páteře, mívám úzkostné stavy a zažívací potíže. Vracející se záněty močového měchýře. Pokud bude třeba ještě doplním info o zdrav. stavu. Je mi 46 let. Moc děkuji a přeji pěkný den. 

Dobrý den
problémy s očima jsou ukazatel přetížených jater, je v životě něco, co byste nejraději neviděla. Když člověk není smířený s tím, co se mu v životě děje, je nespokojený, tak nejenže špatně funguje žlučník, a přetěžují se mu tím játra, a naše tělo tuhne (blokády páteře), tak se navíc překyseluje. Tím se vytváří příznivé prostředí pro všechny mikroorganismy, které v našem těle bují a množí se a které nám způsobují různé záněty. Překyselení způsobuje odvápnění, a když vápník potřebuje tělo na obalování nervových buněk a na činnost srdce, tak je zřejmé, proč tyto problémy máte. 
Je možné vyřešit teď váš akutní problém, ale je třeba vědět, že vše je třeba vzít od základu, od té prvotní příčiny, která způsobila to, co řešíte teď. To je jen důsledek neřešených a neléčených (přírodně) primárních nemocí...
Asi víte o své ryze mužské energii, která je pro vás výzvou uvidět sebe ja...

Zdravím Vás, měla bych zájem užívat yuccu. Mám dva zubní implantáty a beru denně 1x tbl. léku Trombex. Mohu užívat přípravek v rámci očisty tlustého střeva?. Děkujiza odpověď.

Dobrý den,
ne, juku s implantáty není možné užívat, můžete zaměnit za Spirulinu Chlorellu Plus, bohužel jiné zelené doplňky zřejmě užívat nemůžete kvůli tomu léku na ředění krve. Doporučila bych vám ho nahradit přírodní formou a vyřešit důvod, proč máte sklon k tromboze ...
s láskou vaše Empatia

Dobrý den,

děkuji za informace ohledně žlučových kamenů na vašich stránkách. Chci se zeptat, zda je

možné užívat vámi doporučované doplňky stravy i v případě, že kojím.

Děkuji.

Dobrý den,
pokud máte na mysli doporučené doplňky, které jsou pod Jak se zbavit žlučníkových kamenů přírodní cestou v odkazu Kámen ve žlučníku, tak ANO. 

Doporučuji vojtěšku Green Health (2-2-2 na lačno) - podporuje tvorbu mateřského mléka + Digestive Enzymes (2-2-2 po jídle) + Pure Juka (2-2-2 na lačno) + Organic Noni (3-6 polévkových lžic, kdyby bolelo odcházení kamenů, pijte Noni po panácích) + Super Soya Lecitin (5-5-5) na rozvolnění kamenů + Liquid Chlorophyll (5 čajových lžiček do vody a popíjet).

Vše si pořídíte v našem shopu.

Nic z toho (ačkoliv je to podle nesmyslného zákona napsáno na etiketě) NENÍ nevhodné pro těhotné ani kojící ženy. Je to tam napsáno proto, abyste si šla koupit chemický prášek a podpořila tak farmacii :-)

Přemýšlejte, proč potřebujete kámen ve žlučníku. Je to o zadržených agresivních emocích, které neumíte ventilovat. Vidím, že j...

Dobrý večer.
Prosím Vás o radu. Mám velké bolesti v oblasti bederní páteře cca 4 dny. Jakýkoliv pohyb levé nohy vystřeluje bolest až do chodidla, dnes uz i do břicha. Zkouším cvičit kobru, masáž míčkem, ale už jen se dostat na zem je hodně bolestivý. Předem děkuji za radu. Dana Brožová

Dobrý den,
akutní stav jste zřejmě nějak vyřešila, ale šlo o skřípnutou ploténku...
Skřípnutá ploténka je o přetížení, o tom, že si nakládáte na svá bedra i povinnosti, které byste měla přenechat jiným. Páteř je složena z obratlů, které nesou mužský, aktivní princip, a plotének, které nesou měkký, ženský, pružný princip. Máte tam nerovnováhu. Bedra souvisí s tlustým střevem, takže by to chtělo zaměřit se na téma odpouštění v Odpustit je láska
Když si zadáte do vyhledávače v empatii Ploténka, vyskočí vám spousta podobných dotazů, čtěte. Pokud byste ráda našla skutečnou příčinu v sobě, proč to potřebujete a co máte na sobě změnit, vstupte do některého z placených programů naší AKADEMIE CELOSTNÍHO ZDRAVÍ. Uvnitř členských sekcí pomáháme každému, aby rozklíčoval své problémy sám a navždy. A aby už vždycky věděl, co má dělat.
Je škod...

Ahoj Miluško,

obracím se na Tebe s prosbou o radu/ doporučení, jaké všechny doplňky stravy z Vašich stránek mám užívat v průbehu těhotenství? Momentálně jsem v 6. týdnu těhotenství.

Žádné problémy kromě nevolností a pnutí v podbřišku nemám, užívám Eutyhrox 100mq po jídle, na léčbu snížené funkce štítné žlázy. Lékařka mi doporučila v době těhotenství léky navýšit  a to takto - 3x v týdnu brát 1,5tbl. Od minulého týdne užívám kyselinu listovou, volně dostupnou v lékarně.

Děkuji předem za Tvé rady a doporučení.

S láskou

Denisa

Ahoj Deniso,
pokud si dáš do vyhledávače v empatii Těhotenství, vyskočí ti spousta podobných dotazů. Produkty vhodné v těhotenství najdeš v prokliku do shopu z odkazu Těhotenské problémy.

Opravdu si myslíš, že umělými hormony léčíš svou štítnou žlázu? Pokud by ses zeptala lékařky, zda tento lék léčí (podle mě by léky tedy léčit měly), řekne ti, že udržuje tvou štítnou žlázu ve funkci, ale nikdy ti ji nevyléčí. Že hormony budeš muset užívat do konce života. Jestli s tímto se chceš smířit, je to tvá volba. Já rozhodně vím, že tvrzení lékařů o tom, že tě umělé hormony udržují v jakžtakž funkci, je lež. Tvůj hormonální systém dostane díky doplňování umělých hormonů impulz, že není třeba spolupracovat, že není třeba se o nic starat, protože vše přichází zvenku. A přestane ti fungovat celý, takže začneš mít problémy s psychikou, lymfou, pohlavními orgány,... a lékaři vůbec tyto problémy n...

Dobrý den,
obracím se na vás s prosbou o radu k mému zdravotnímu stavu. Půl roku mě bolí kolena zepředu při ohýbání, ale při chůzi nebolí. Jinak je to taková ostrá bolest, někdy si nemohu ani dřepnout, bolest je v obou kolenech. Dále mě trápí tiky v pravém oku, již dva měsíce, pořád se vracejí, každou chvilku. A ještě jeden chronický nešvar, nevím, jak to přesně definovat, ale mám takové pohyby v břiše, asi ve střevech, jde to vidět pouhým okem, jakoby se hýbal plod, ale těhotná nejsem, mám to často během dne a je to dost výrazné. Včera jsem onemocněla krvácivým zánětem močového měchýře, již užívám antibiotika, jinak cítím chronickou únavu a cítím se dlouhodobě vyčerpaná a trápí mě i paměť, často zapomínám, nebo se bojím, že zapomenu. Jsem hodně fyzicky a psychicky vytížená, je mi 33 let a mám tři děti. Moc vás prosím o užitečnou radu.
Děkuji.

Dobrý den,
vaše potíže spolu pěkně souvisejí. Kolena jsou kontrolkou našich ledvin, našich vztahů. Půl roku vás kolena bolí, ostrá bolest upozorňuje, že v ledvinách, vztazích, něco není ostře v pořádku, sama vidíte, že jste nakonec zánětem močového měchýře onemocněla. Nespokojenost ve vztahu vede k překyselení a ztrátě minerálních látek, tím dochází k tikům (nedostatek vápníku s hořčíkem) - pravé oko - muž. Díky překyselení, nezdravé stravě a užívání chemických léků máte špatný stav střev - ty pohyby ukazují na hnití, kvašení, divné trávení - je důležité, jak vypadá stolice a zda chodíte na velkou denně? V každém případě potřebujete začít od střev, díky špatnému trávení jste následně unavená. Přečtěte si o...

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, co je příčinou u mužů pedofilie, četla jsem v podstatě, že to nejsou zlí lidé jejich láskou jsou děti, asi je ve vašem pojetí láska dobro, je dobrou i to když ho provozují s dětmi. Čím si ho vysvětlujete. A je pedofilie dědičná, ráda bych znala odpověď.
Děkuji za odpověď J.

Dobrý den,
přečtěte si odpověď na dotaz o homosexualitě, trošku vám možná objasní náš pohled.
Pedofilie je sexuální porucha, kterou trpí pouze muži, to ale není důležité. V každém případě je to vrozená porucha, kterou tito lidé nemohou vědomě nikterak ovlivnit, znamená to tedy, že jde o problém karmický, který si nesou ze svých minulých životů.
Pokud přijímáte život jako školu, trénink, ve kterém se máme čemusi naučit, a to cosi jsme si vybrali sami, pak je třeba přijmout i fakt, že nic, co se nám děje, není náhoda. Každý si do svého života přitahuje přesně ty situace, které pro svůj vývoj, pochopení potřebuje.
Může se nám to zdát divné, proč potřebuje malé dítě být znásilněno a třeba zabito, ale pokud vesmírné zákony karmy přijímáme, tak je musíme přijímat na vše, co se děje. Dítě - oběť, potřebuje tuto roli prožít, pochopit lásku jako celek se vším, co obnáší. Řeší totiž následně v dospělosti vždy postoje k sexu - buď se...

Dobrý den.
Píšete, jak je strašné, že lidé kupují masivně v lékárnách multivitaminy a jiné prostředky, ale vždyt vy nabízite uplně to samé. Píšete, jak je hrozné, že se balíkují lékárny díky zblblým lidem, ale vždyt je blbnete uplne stejne. Co je rozdílného na B-komplexu z lékárny za rohem za pár babek a vaším přípravkem s B vitaminem? Jaký je rozdíl ve všech vašich preparátech? Obsahují totožné nebo podobné složení jako x jiných. Všechny ostatní jsou chemické a špatné a jen vaše dobré. Chodíte osobně do lesa na bylinky a děláte z nich tabletky? Myslíte, že CaliVita si nechce nahrabat jako všechny ostatí firmy zabývající se podobnou činností? Vaše ceny jsou přemrštěné a kdo si je asi může dovolit? Možná jen vy, protože balamutíte ostatní a vyděláváte z nich! Zdraví nechválicí vysokoškolský muž v produktivním věku.

Krásný den,
je to super, na váš dotaz jsem čekala, dokonce jsem ho potřebovala, ale možná nebudete věřit, ale vše funguje jak má, a já vám za něj děkuji. Děkuji za možnost odpovědět nejen vám, ale všem, kteří se neodváží vystoupit a myslí si totéž.
Škoda jen, že ani vy jste nenašel odvahu se podepsat. My anonymní nejsme, protože si za svými názory stojíme a nebojíme se je říkat otevřeně.
Svět kolem nás se skládá s prvků, mikro i makro. Vše kolem nás je chemie. Dokonce jsem někde četla článek o tom, že láska je pouze chemie. Vypisovali tam, jaké chemické látky láska produkuje, jaké chemické látky co ovlivňují v partnerských vztazích, že vlastně člověk je pouze chemická továrna. Ano, z jednoho pohledu je to tak. Ale jen z jednoho! Když zatím zůstaneme jen u toho jednoho - člověk tedy funguje jako biochemická továrna. Ale pozor! Pokud jste vysokoškolsky vzdělaný muž, pak možná víte, že všechny prvky jsou buď pravotočivé nebo levotočivé. Neboli přírodní nebo chemické. Tak...

Dobrý den,
prosím o radu. Loni v létě jsem prodělala zánět v prsu - silikon - kapsula, dva měsíce jsem brala antibiotika Dalacin, Doxybene, poté chirurg.zákrok - vyčištění a výměna implantátu. 5 dní antibiotika Ofloxyn a Entizol - po 3. dnu problémy s chůzí, slabost, bolesti hlavy, podlamování nohou, motání hlavy, pocity horkosti v hlavě - ale žádné horečky, pocity hoření rukou, větrové pálení rukou - homeopatie - rozhozený organismus po užívání antibiotik a chemoterapik - doporučený Cytosan, vysazení mléka, cukru a mouky -zdravá výživa, odpočinek .. Vrátila jsem se zpět do práce,ale stále zůstávala únava, slabost, a po měsíci opět motání hlavy, pocity na omdlení - z toho úzkost, strach že omdlím nebo umřu, schopnost ujít max. 10 minut, potom se mi začli podlamovat nohy .. v lednu jsem přestala pracovat - opět homeopatie, trochu úleva, ale ne uzdravení, nechala jsem si udělat vyšetření na infekce v krvi - prodělaná mononukleoza, borelioza a CMV, už ale vše negativní, 2 neurologové - vyloučili nádory na mozku nebo roztroušenou sklerozu - čeho jsem se bála nejvíc, imunolog a praktický lékař mi doporučili návštěvu psychiatra, že by moje problémy mohli být nervového původu - psychiatrie - diagnoza - panická porucha - paní dr. mi doporučila na 3 měsíce antidepresiva Elicea - bránila jsem se ještě další měsíc, nakonec jsem samoléčbu vzdala .. nyní beru Eliceu 8. týden a je mi o dost lépe - hlava se nemotá, nohy, ruce ok, slabost pryč, únava také, přesto cítím že ještě nejsem 100% v pořádku - úzkost, že by se to mohlo vrátit ??.. chtěla bych vědět, zda pro sebe mohu ještě něco udělat ?? Jsem po 3 měsících léčení a chtěla bych se vrátit zpět do práce. Na EAV měření se mi ukázali plísně v těle - nyní ale 10. den užívám Doxybene antibio protože jsem si vyndala špatně klíště, objevila se mi alergická reakce - takže preventivně antibio - borelioza - je možné, že plísně v těle to ukazuje díky právě užívaným antibio ?? Četla jsem hodně o překyselení organismu, plísních v těle nebo o parazitech, nádorech na mozku či roztroušené skleroze - všechny tyto diagnozy mají společné příznaky. Budu vám vděčná za jakékoliv informace, rady, názor. Děkuji za Váš čas.

Dobrý den,
všechno začalo masivním užíváním antibiotik, z toho došlo ke zničení vnitřního živého prostředí, takže překyselení, ztráta minerálních látek, třes, chvění, psychická nestabilita, překyselení a živná půda pro všechny možné nepříznivé mikroorganismy, tím záněty, přetížená játra.... Už NIKDY ŽÁDNÁ antibiotika!
Je neuvěřitelné selhání současné medicíny, že jste skončila na antidepresivech, vždyť jejich "léčbou" jste se dostala tam, kde jste teď. Máte pocit, že antidepresiva vám pomáhají, přitom jen zvenčí řídí chod vašeho nervového systému, utlumují přirozené volání o pomoc vašeho těla, které prosí o odkyselení, posílení imunity a dodáním minerálních látek, tohle všechno vám antidepresiva tlumí, ale nedodávají. Zbavování se antidepresiv se podobá zbavování se závislosti na drogách...
Zadejte si do vyhledávače v Empatii Antibiotika, Antidepresiva a čtěte, informací je tam skutečně mnoho.
Přitom řešení není těžké, vyřešit základní příčinu, dodat probiotika,...

Dobrý den, 

při běžné oční kontrole zraku mne byl diagnostikován zvýšený nitrooční tlak, a po dalších dvou kontrolách, s odstupen pár měsíců, mě pan doktor, je to 7 dní nazpět, naordinoval kapičky (řekl že to jsou ty nejslabší), jmenovitě Timolol 0,5%, a po mých kontrolních dotazech, jak vlastně ten nitrooční tlak vzniká, a zda-li se dá ovlivnit, například životosprávou, mne bylo řečeno, že nikoliv, a že to bývá dědičné (obvyklá odpověď lékaře). A ještě bylo doplněno o informaci, že ten nitrooční tlak je u mne prý hraniční (ale přesto by prý bylo fajn, kdyby hodnoty klesly, a k tomu mi mají pomoci ty slabé kapičky). Ale asi i tak jsou driják, jak se říkává, neb po vykapání máte pocit, že jste si kápli do oka slabý dezinfekční roztok (trochu pálí).

A tak bych se ráda, pokud je touto cestou možné, dozvěděla, zda-li bych přeci jenom mohla, sama za sebe, ze sebe, v tomto ohledu tělíčku (očím) ulevit.

Srdečně děkuji za odpověď, a pokud je třeba finančního vyrovnání za Váš čas, tak mi prosím dejte vědět.

S přátelským pozdravem, 

Magdalena Vaňkátová

Dobrý den, typické :-D
Mně stačí, když si přečtu příbalový leták a vedlejší účinky a hned je jasné, že rozhodně tohle do svého těla dostávat nebudu... 
Zadejte si do vyhledávače v Empatii Oční tlak, jsou tam nějaké podobné dotazy a články na toto téma. Je jasné, že zvýšení nitrooční tlak není dědičný, jako nic není dědičného. Četla jste článek - Dědičnost: Smůla nebo příležitost?
Oči jsou jen kontrolkou jater a problém s tlakem kdekoliv je otázka prokrvení a následného odvodu zplodin z těla, tj. lymfy a fungování tekutin v těle. Nevím, zda máte nějaké další potíže, nemoci, zda nejste po nějaké operaci, nedokážu tedy přesně určit přesnou příčinu. Zkuste hledat v diagnostice jater a žlučníku, jestli tam najdete nějaké souvislosti...
Doporučila bych vám stravovat se podle s...