Výukové programy naší Akademie celostního zdraví

Radovat se je láska

Citát

Neustále jsou zkoumány a studovány lidské nemoci. Jsou organizovány vědecké kongresy jeden za druhým. Stále nové a nové léky, ale stále nové a nové nemoci, a je zřejmé, že to nepovede k žádnému konci, dokud nezměníme proud našeho vědomí...

P. Ivanov

Poslední komentáře

Na okraj

Při léčení nemocí ledvin nezapomeňte, že ledviny souvisí s močovým měchýřem, proto na ně působíme současně a to mezi 15. - 19. hodinou. V této době popíjíme bylinný čaj Ledviny, jeho účinek bude nejvyšší.

Odkazy

Antikoncepce hormonální

Snaha mít vše pod kontrolou, organizovat vše podle sebe, nevíra ve vyšší řád a smysl bytí, mužský projev řízení, který dobrovolně přijímají ženy.

Přirozeně ženská role je pasivní, tvořící domov a vztahy, mužská aktivní, ženu ochraňovatelská v případě nebezpečí. Hormonální antikoncepce je jeden z prostředků, který ženy využívají, aby se vyrovnaly mužům, dokonce měly nad nimi vládu. Odmítají důvěřovat svému muži a raději vše organizují samy. Užívání hormonální antikoncepce je ukazatelem nechuti a neschopnosti páru komunikovat o problémech. Muž se stává pasivním (i jeho spermie), tím dochází k začarovanému kruhu - žena nemůže být s pasivním partnerem, který neprojevuje dostatečně své mužství, spokojena. Řešení je však pouze v rukou ženy, ta se musí otevřít, přestat se bát a s důvěrou se odevzdat svému muži. Užívání hormonální antikoncepce je často ukazatelem strachu mezi partnery, aby nevyšlo najevo, že spolu nežijí ze skutečné lásky. Pokud se partneři skutečně milují, pak ví, že vše spolu vyřeší a zůstávají spolu přes problémy, které přicházejí. Hormonální antikoncepce ukazuje na nejistotu, zda se svým partnerem chci skutečně žít.

Jak eliminovat negativní vedlejší účinky hormonální antikoncepce přírodní cestou