Akademie celostního zdraví

Radovat se je láska

Citát

S láskou a nadějí přijímej každý nový den, ale na ničem, co už je dávno pryč, svým srdcem neulpívej. Vždyť mnohem lepší je žít ten život přítomný a opravdový, nežli jen ten snový. Ale jak pro koho, kdo ví. Kdo je křehký, jemný, ten to nemá nikdy lehký.

H. Volf

Poslední komentáře

Na okraj

Víte o tom, že ústy podávané antikoncepční přípravky mohou narušit zužitkování vitamínů B a vitamínu C?

Odkazy

Antikoncepce hormonální

Snaha mít vše pod kontrolou, organizovat vše podle sebe, nevíra ve vyšší řád a smysl bytí, mužský projev řízení, který dobrovolně přijímají ženy.

Přirozeně ženská role je pasivní, tvořící domov a vztahy, mužská aktivní, ženu ochraňovatelská v případě nebezpečí. Hormonální antikoncepce je jeden z prostředků, který ženy využívají, aby se vyrovnaly mužům, dokonce měly nad nimi vládu. Odmítají důvěřovat svému muži a raději vše organizují samy. Užívání hormonální antikoncepce je ukazatelem nechuti a neschopnosti páru komunikovat o problémech. Muž se stává pasivním (i jeho spermie), tím dochází k začarovanému kruhu - žena nemůže být s pasivním partnerem, který neprojevuje dostatečně své mužství, spokojena. Řešení je však pouze v rukou ženy, ta se musí otevřít, přestat se bát a s důvěrou se odevzdat svému muži. Užívání hormonální antikoncepce je často ukazatelem strachu mezi partnery, aby nevyšlo najevo, že spolu nežijí ze skutečné lásky. Pokud se partneři skutečně milují, pak ví, že vše spolu vyřeší a zůstávají spolu přes problémy, které přicházejí. Hormonální antikoncepce ukazuje na nejistotu, zda se svým partnerem chci skutečně žít.

Jak eliminovat negativní vedlejší účinky hormonální antikoncepce přírodní cestou