Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Odpuštění není náhodný čin. Je to trvalý postoj. Martin Luther King Ml.

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že účinek selenu se zvyšuje, užívá-li se spolu s vitamínem E?
Selen a vitamín E zabraňují nebo zpomalují stárnutí, udržují mladé a pružné tkáně, zmírňují návaly horka a nevolnosti v klimakteriu, brání tvorbě lupů ve vlasech, neutralizují účinek některých rakovinotvorných látek a poskytují ochranu před některými nádorovými onemocněními.
POZOR! Denní dávka selenu přesahující 5mg může být toxická!

Děložní čípek

Děložní čípek představuje bránu do ženství.

Jeho stavu ukazuje, zda "bráníme" vstupu mužství v podobě svého partnera, jakým způsobem přijímáme jeho chování, jeho fungování, jeho postoje.

Děložní čípek je ukazatelem, jak umíme být ženou - měkkou, poddajnou, pasivní, laskavou náručí ve vztahu ke svému muži.

Jak chápeme partnerství a svou roli ženy v něm.

Pokud žena pochopí, v čem je její síla, přestane s mužem bojovat a dovolí jemu, aby byl oním aktivním prvkem, vůdčí a rozhodující silou jejich vztahu, nebude mít žádné potíže s děložním čípkem.

Pochopit svého partnera jako dokonalého a toho nejdůležitějšího trenéra ve svém životě.

Trenéra naší ženské role.

Ženskou roli se naučíš v ženských programech Žena je láska Akademie celostního zdraví

Děložní čípek ukazuje stav našeho žlučníku a jater, naší spokojenosti a měkkosti.

Zánět děložního čípku je naše zloba, agrese a vztek na partnera. Vřídek na děložním čípku je o zhmotnělých křivdách a nepochopení, které v sobě držíme. A rakovina děložního čípku naprosté nepochopení a sejití z cesty našeho ženství.

Vřídek na děložním čípku nás vyzývá, abychom zlost a nespokojenost s partnerem ventilovali pomocí sdělování svých pocitů, tj. ženskou komunikací. Z toho důvodu i kouření zhoršuje celý stav.

Jak uchovat děložní čípek zdravý přírodní cestou