Výukové programy naší Akademie celostního zdraví

Radovat se je láska

Citát

Dobré manželství je jako stavba, kterou je nutno každý den přestavovat. André Maurois

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že mléko obohacené o syntetický vitamín D - tedy veškeré mléko kupované v obchodech - okrádá organismus o hořčík?

Odkazy

Bioenergie

Nemíváte občas pocit, že se lidstvo řítí špatným směrem? Že v zájmu technické revoluce a "dokonalosti" materiálního bytí vyzdvihuje rozum a zapomíná na nedílnou součást sebe samých - intuici a cit?

Ale tato naše druhá polovina přesto existuje, žijeme totiž ve světě duality, kdy vše má svůj protiklad, jedno neexistuje bez druhého. Navzdory úsilí mnoha lidí podmanit si přírodu a celý vesmír rozumem, si žije tento svět duality sám o sobě. Prostě si existuje. A my rozumní lidé najednou zjišťujeme, že existují jakési energie, že funguje zaříkání a motlitba, že první nápad je ten nejlepší, že vše, co vysíláme, se nám nekompromisně vrací, že mé tělo mi říká formou nemoci, co dělám špatně a zjišťuji, že pomoci si mohu jen já sám. Někteří z nás potřebují ještě důkazy o těchto neznámých věcech, jiní prostě věří.

Pro ty nedůvěřivé však již existuje přístroj PROGNOS, vyvinutý pro účely dlouhodobého pobytu člověka ve vesmíru. Ten dokáže měřit naši bioenergii a potvrzuje, že různé tvarové zářiče - bioenergetické pomůcky - mají opravdu úžasně regenerační, léčebné a ochranné účinky na biopole člověka. Většina z nás ale vůbec nepotřebuje přístroje. Cítíme to sami. Jen trochu chtít..

Nyní si položme pár otázek, které nám napoví, jak dalece žijeme v souladu s vesmírnými zákony života:
Jsme si vědomi, že nejvyšší hodnotou je láska bez podmínek? Láska k sobě, láska k druhým, a láska k živé i neživé přírodě?
Víme, že vesmír je v neustálém pohybu, v neustálých změnách? Přijímáme tudíž okolí a svět takové, jaké jsou a nelpíme na neměnnosti? Uvědomuemei si, že nic není natrvalo?
Uvědomujeme si, že vše co máme a dostáváme, je darem vesmíru a jde jen o to, jak s tímto darem nakládáme? Že čím více na něčem lpíme, tím bolestněji se s tím loučíme? Víme, že ve vesmíru je dostatek všeho pro všechny?
Uvědomujeme si, že život je také dar vesmíru a že překážky jsou pro nás dobro?

Život je krásný dar. Přemýšlejme. Ale nejen přemýšlejme. Probuďme v sobě intuici, cit. Zkusme vnímat, co cítíme a o tom také mluvme. Vysílejme pouze lásku a jen ta se nám bude vracet.

Nestyďme se používat pro své posílení a harmonizaci i biozářiče a bez předsudků věřme v jejich účinek. Pomohou nám i v době, kdy ještě nebudeme umět vše vnímat..

Biozářiče a různé jiné ezoterické pomůcky, se kterými máme dobrou zkušenost jsme se Vám rozhodli nabídnout v našem internetovém obchůdku.