Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Tak jako člověk, který odhodí obnošené oděvy a bere si nové, tak pobývající v těle, odhodiv obnošená těla, vstupuje do jiných, která jsou nová. Jistá je smrt pro narozeného a jisté je zrození pro mrtvého.

Bhagavadgíta

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že potřeba zinku a selenu je u mužů vyšší?
S ejakulátem totiž z organismu odchází a tak muži především po čtyřicítce mohou mít potíže s prostatou.

Pravidla pro očistu těla

Zde uvádíme několik základních pravidel, která bychom neměli opomenout, pokud chceme brát očistu těla vážně:

1. Řídit se ročním obdobím, ve kterých projevují čištěné orgány maximální aktivitu - viz Energetická růžice.

2. Řídit se orgánovými hodinami - viz Orgánové hodiny.

3. Řídit se fázemi měsíce (nahlédnout do lunárního kalendáře) - základní pravidlo = začít čistit v ustupujícím měsíci (po úplňku).

4. Nezapomenout na tzv. změkčení organismu - podpořit oběh tekutin v organismu aplikací vnějšího tepla - koupele, sauna, teplé obklady, nahřívače, masáže a pít dostatečné množství tekutin.

5. Individuálně, ale zcela radikálně změnit stravu, nejen výběr potravy, ale především odbourat zlozvyky - jíme příliš mnoho, příliš často, ve špatné době bez potřeby jíst, jídlo hltáme, nevěnujeme mu pozornost.

6. Nezapomínat, že bez pohybu nefunguje nic, pokud není pohyb, je stagnace, stagnace je smrt. Odpočívající organismus se nemůže zbavit starých nánosů. Stačí krátké cvičení, vycházky.

7. Naučit se správně dýchat. Jedním z pomocných čistících orgánů jsou plíce. Proto je nutné naučit se správně dýchat - zhluboka až do pánve (žádné mělké prsní dýchání, ženy!) - nejlépe venku na čerstvém vzduchu. Naučte se pomalu a důkladně vydechovat, věřte, že se škodlivinami odchází i nahromaděný stres a negativní emoce.

8. Nezapomínat na kůži - denně opustí organismus kůží 500 - 900g odpadních produktů. Proto pocení je v detoxikaci organismu velice vítáno. Pro podporu čištění kůží je nutné pít kvalitní čistící bylinné čaje a občas si dopřát suchou masáž přírodním kartáčem nebo suchou rukavicí - rozproudíme tím tok lymfy, našeho tělesného „kanalizačního“ systému.

9. Jakákoliv očista by podle všeho měla začít odkyselením organizmu - naprostá většina lidstva nevyhovuje základní chemické podmínce našeho organizmu - mít mírně zásadité prostředí v těle! Obzvláště v "civilizovaných" prostředích. Strava, okolní životní podmínky, životní styl, plný nepochopení duchovních principů našeho života a tudíž plný stresu, a mnoho dalších vlivů vyvolává v našem těle přemíru kyselých látek. Tělo, vysílené zoufalou snahou o jeho alkalizaci nemůže skončit jinak, než v "náruči" nemoci. Jde jen o to, který orgán to odnese dříve a který později.

10. Jsme ze 72% voda. Každá buňka potřebuje vodu. Zdravou vodu. Voda je tou nejzákladnější součástí naší "stravy". Tak kde jinde bychom měli začít?!? To snad dává smysl, ne? Od té doby, co máme k dispozici jedinečný filtr a aktivátor vody Aquarion, každou očistu těla začínáme doporučením na to nejzákladnější, co můžeme pro naše tělo udělat - začít pít čistou, zdravou, zásaditou, "živou" vodu, která je mj. jedinečným antioxidantem.. Důležitost tohoto kroku jistě pochopíte po přečtení stránek aquarion.empatia.cz. Čtěte pozorně...

Takže - jdeme na to.. :-)