Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Nejkrásněji umírá větev, která se láme pod tíží vlastního ovoce.

J.John

Poslední komentáře

Na okraj

Koenzym Q10 produkují játra.
Schopnost jater produkovat vlastní koenzym však léty slábne. I pokud jsou játra oslabena nějakou nemocí, slábne produkce koenzymu. Jeho nedostatek se projeví na našem zdraví - začínáme se cítit unaveni, mohou se dostavit i srdeční potíže.

1. den půstu

1. den půstu

Ivan

 

Miluška

Houbeles nedělní pospáváníčko...
Od šesti nespím! Ale na druhou stranu je mi docela fajn a napadá mě šílený nápad!

Fakt nechci, aby to vypadalo jako další, ještě stupidnější a mnohem nedokonaleji provedený náznak "reality show". Ale lidičky se nás ptají na očistu půstem, tak co můžeme předat nejlépe? Vlastní zkušenost, ne?
No tak tady to máte... :-) A myslete si co chcete...

Aby to bylo trochu "vědecké", na osmou už mažu do nejmenovaného hypermarketu koupit tu trochu přesnější osobní váhu, o které se zmiňuje moje zlatíčko na předchozí stránce.

Takže na začátek trochu statistiky:
věk 47
výška 190
váha 99,6 (ráno před prvním napitím a nahatý, na naší nové, digitální váze :-))
Dle BMI (Body Mass Index) tedy přeci jen nějaké to kilíčko navíc, což si můžete ověřit zde.

Jinak celý první den hlad! A stále stoupající hlad! Což je ale u býků samozřejmé a dřívější půsty se nijak nelišily. Někdo dokonce říká, že pro býky je hladovění vysloveně nevhodné. Já mám u sebe ověřeno, že s tím souvisí ještě bolení hlavy a nervozita. Vše mi však po třech dnech přešlo a cítil jsem se naopak super.
Takže hlad mě určitě nepřemůže a proti ostatnímu jsem nasadil těžkou kavalérii - ZenThonik. Byla to dobrá volba. Měl jsem ho 4x za den "stopičku" a k tomu 3x Lutein, abych už konečně prozřel! :-) V hlavě jsem cítil celý den jen mírný tlak, o bolesti se vůbec nedá mluvit. A nervozita? No asi by vám měla říct svůj názor spíše Miluška, ale já si myslím, že v pohodě.
Vodu v průběhu dne ještě trochu prostřídávám s bylinkovým čajíčkem a jinak jen tiše závidím dětičkám jejich baštu. :-)
V průběhu dne se také přidal pocit "spáleného jazyka" a pach z úst, což ale taky znám z dřívějška, protože je to při půstu normální.

Odpoledne absolvujeme se známými procházku okolo Mácháče, odkud nás však vyžene deštík, takže raději honem k bedně - hrajeme s Kanadou...

Večer sklenička dobrého červeného, ještě procházka s věrným druhem Badíkem, zase klystýrek, ZenThonic a Lutein před spaním a hurá do pelechu. Už je stejně zase půlnoc, takže moje předsevzetí jít dříve spát opět nevyšlo. Klasika...

Ještě poznámka - ty klystýrky fakt nejsou mou oblíbenou činností, ale už jsem to jednou podcenil a dopadlo to po pěti dnech bledě. Tak to holt párkrát musím vydržet. Vyplatí se to.

  Jsem překvapena, že u mne nic. Nemám vůbec hlad, na nic chuť, nic mne nebolí, nic necítím. Je mi naprosto fajn.

Očekávala jsem bolest hlavy jako první, protože kafíčko je kafíčko, ale nic. Pak mi došlo, že vlastně užívám už druhé balení XenaFormu, který obsahuje mimo jiné povzbuzující látky i kofein. Že bych odbourala závislost? Když jsem si  uvědomila, že XenaForm obsahuje i termogenní složky, věřila jsem i tomu, že nebudu tolik zimomřivá (což jsem normálně, ale při hladovění extrémně). Bohužel zima se dostavila, během dne jsem postupně přidávala vrstvy oblečení.

Den byl celý moc hezký. S našimi přáteli jsme přišli na spoustu nápadů, co zajímavého na náš zářijový seminář v Doksech (ještě tento týden bude pozvánka na webu). Dokonce ani žádná nervozita mezi námi a dětmi a mezi námi navzájem. Prostě pro mne celý den pohodička na těle i na duši.

Moc se mi do té statistiky nechce, ale aby jste si nemysleli, že něco před vámi skrývám, tak:
věk 41
výška 165
váha 67,7
Takže se blížím mírné obezitě :-))

Zima mne donutila docela brzy do horké vany. Bylo mi po ní tak fajn, že jsem ještě zmasírovala jednoho ze svých synů a s vidinou skleničky dobrého červeného jsem se odebrala za mou řvoucí drahou polovičkou (řve jen při hokeji, když vyhráváme :-)))

Co tedy užívám, aby mělo tělo z čeho regenerovat:
Psyllium - 3x1 lžičku
Super Mega 50 - 1 denně
Ocean 21 - 3x1 lžíci denně
Iron Plus (železo, ne vodičku okna) - 1 denně
C 1000 - 1 denně
Lecithin - 2 denně
Super Q10 - 1 denně
(možná jsem na něco zapomněla, v té skříni toho máme skutečně hodně)
K tomu piji čajíčky, na jaké jsem zvyklá, ty mi dělají moc dobře :-))

Do klystýru se mi nechtělo, jako asi nikomu. Po vzájemné podpoře jsem se k němu odhodlala a po něm jsem měla radost. Při představě, že s tím, co ze mne vyšlo bych prožila celou noc, případně další dny - děkuji ne.

Když jsme lezli do postele, bylo 50 minut po půlnoci, ale bylo mi moc dobře :-))

Dneska vše...

Příprava - zahájení půstu
2. den půstu
3. den půstu
4. den půstu
5. den půstu
6. den půstu
7. den půstu
8. den půstu
9. den půstu
10. den půstu
11. den půstu
12. den půstu