Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Velké duše mají vůli, ty malé pouze přání a touhy.

čínské přísloví

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že potřeba zinku a selenu je u mužů vyšší?
S ejakulátem totiž z organismu odchází a tak muži především po čtyřicítce mohou mít potíže s prostatou.

10. den půstu

10. den půstu

Ivan

 

Miluška

93,6 kg (- 6 kg celkem) Oproti včerejšku jsem tedy 0,2 kg zase ztratil, což by mě překvapilo, kdybych nevěděl, jak vypadal večerní klistýr. Zhruba 3 sbíračky včerejší zeleninové kašičky zřejmě vybudily k činnosti především dosud spící tenké střevo a co v něm pořád bylo mě šokovalo. Ale jogín ještě nejsem, takže s tím se asi nedá nic jinak dělat. Hlavně že je to pryč... :-)

Dneska jsem už jedl stravu tužší, i když to byla zase rýže se zeleninou, ale nastrouhal jsem si do toho trochu uzeného tofu a zakapal to trochou sójovky pro chuť. Bylo to fakt dobrý a nic mi po tom nebylo. Myslím, že už zítra nebude problém běžné lehčí jídlo.
 

  Probudilo nás sluníčko, venku nádherně. Zase rychle k řece nakochat se nádhery tam. Jinak vše při starém, žízeň stále veliká, váha 62,7 Kg.

Při pohledu do zrcadla diagnostikuji sama na sobě podrážděné žlučovody, je to signál, že se jatýrka snaží vypudit nečistoty - super, hlavně, ať spěchají, protože tento týden s půstem končím. Je mi sice stále dobře, až nenormálně, ale začínám mít skutečně chuť jíst. Při představě rýže se zeleninou je mi mdlo :-))

Den proběhl intenzivně pracovně s přestávkami na zkoušení Kačenky - ve čtvrtek maturuje. Žízeň mne provází celý den.

Večer jdeme s kámoškama na jedno řezané, zvládla jsem dvě, což jsem asi svým játrům příliš v očistě nepomohla. Začíná mi chybět vůle držet se na uzdě. Mám chuť už si prostě dát ledacos, takže ještě zítra a konec...

Večerní půst opět velmi úspěšný, nechápu, kde se to pořád ve mně bere.

Konec už se blíží... :-))

Příprava - zahájení půstu
1. den půstu
2. den půstu
3. den půstu
4. den půstu
5. den půstu
6. den půstu
7. den půstu
8. den půstu
9. den půstu
11. den půstu
12. den půstu