Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Ve skutečné lásce se porjevuje naše skutečné já, ten člověk, jímž se toužíme stát.                                                                        Gary Chapman

Poslední komentáře

Na okraj

Problémy s pokožkou mi říkají v duchovní a duševní rovině: “Musím se také zabývat sám sebou. Co mě dráždí, pálí, svědí?“ Při onemocnění pokožky je narušen kontakt s okolím, člověk se cítí nečistým, nejistým, nemohoucným vyjádřit se. Alergie a akné vždy souvisí s problémy citovými nebo s přecitlivělostí. A samozřejmě na tělesné úrovni s játry.

12. den půstu

12. den

Ivan

 

Miluška

94,6  (- 5 kg celkem) Za deset dní to jde a chtěl bych se na tom přibližně udržet. Ale možná to bude těžší, než celý půst! :-))

Klistýry už si nedělám.

Troufl jsem si na běh s Badíkem (asi 5 km). Ještě nikdy se mi neběželo tak lehce! Nevěřil bych, že 5 kg bude při skoro stovce tak znát. Byla to úplná nádhera!!!

Asi jsem si tím krásně rozhýbal střeva, protože potom jsem šel krásně poprvé po půstu normálně na záchod. Fajn - čekal jsem, jestli s tím nebude nějaký problém.

Jím už normálně, takže myslím, že za tímto půstem můžu udělat skutečnou tečku. Ale to si nechám na zítra...

  Ráno je nádherně, Ivan je opět ve své kondici, vyběhl s Badem k Ploučnici. Já nemohu dospat - Kačenka dnes maturuje. Brzy vstávám, abych jí vnutila cosi k pití a kousek jídla, hlavně morální podporu...

Má váha je stejná jako včera, kousek přes 62 kg, takže za dobu půstu jsem shodila asi tak 5 kg. Kdyby to tak zůstalo, dobrý:-)

Po včerejším vývaru mám v bříšku jako v pokojíčku, jen pohled do zrcadla mne trošku zarazil - žlučovody se hlásí víc a víc, no nic, ony to zvládnou:-) Hned jsem si šla uvařit jaterní čajík...

Ráno jsem si dala banán - snažila jsem se 80x žvýkat, jak se doporučuje v makrobiotice, to se mi však nepodařilo ani s jediným soustem, byla to balada:-))

 

Takže od nás finito.. Závěry si udělejte sami... :-))

Příprava - zahájení půstu
1. den půstu
2. den půstu
3. den půstu
4. den půstu
5. den půstu
6. den půstu
7. den půstu
8. den půstu
9. den půstu
10. den půstu
11. den půstu