Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Pokora, to je divná věc. Právě ve chvíli, kdy si začneme myslet, že jsme jí dosáhli, o ni přijdeme. Bernard Meltzer

Poslední komentáře

Na okraj

Nejen pro zdraví, ale i pro dobrou pohodu a příjemné povídání s vašimi blízkými ochutnejte naše bylinné čaje.
I nezkušení poznají podle skvělé chuti kvalitu, kterou výrobce zaručuje ekologickým pěstováním bylin a jejich sbíráním v ten pravý čas.

12. den půstu

12. den

Ivan

 

Miluška

94,6  (- 5 kg celkem) Za deset dní to jde a chtěl bych se na tom přibližně udržet. Ale možná to bude těžší, než celý půst! :-))

Klistýry už si nedělám.

Troufl jsem si na běh s Badíkem (asi 5 km). Ještě nikdy se mi neběželo tak lehce! Nevěřil bych, že 5 kg bude při skoro stovce tak znát. Byla to úplná nádhera!!!

Asi jsem si tím krásně rozhýbal střeva, protože potom jsem šel krásně poprvé po půstu normálně na záchod. Fajn - čekal jsem, jestli s tím nebude nějaký problém.

Jím už normálně, takže myslím, že za tímto půstem můžu udělat skutečnou tečku. Ale to si nechám na zítra...

  Ráno je nádherně, Ivan je opět ve své kondici, vyběhl s Badem k Ploučnici. Já nemohu dospat - Kačenka dnes maturuje. Brzy vstávám, abych jí vnutila cosi k pití a kousek jídla, hlavně morální podporu...

Má váha je stejná jako včera, kousek přes 62 kg, takže za dobu půstu jsem shodila asi tak 5 kg. Kdyby to tak zůstalo, dobrý:-)

Po včerejším vývaru mám v bříšku jako v pokojíčku, jen pohled do zrcadla mne trošku zarazil - žlučovody se hlásí víc a víc, no nic, ony to zvládnou:-) Hned jsem si šla uvařit jaterní čajík...

Ráno jsem si dala banán - snažila jsem se 80x žvýkat, jak se doporučuje v makrobiotice, to se mi však nepodařilo ani s jediným soustem, byla to balada:-))

 

Takže od nás finito.. Závěry si udělejte sami... :-))

Příprava - zahájení půstu
1. den půstu
2. den půstu
3. den půstu
4. den půstu
5. den půstu
6. den půstu
7. den půstu
8. den půstu
9. den půstu
10. den půstu
11. den půstu