Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Bolest je světlem, které prozařuje temná zákoutí duše a pomáhá chápat utrpení světa.

M. Hrabica

Poslední komentáře

Na okraj

Pravidelné užívání Omega 3 se rovná konzumaci 2 plátků lososa týdně.

2. den půstu

2. den půstu

Ivan

 

Miluška

Bylo by to skoro běžné pondělí. Děti jdou do školy, takže od sedmi vzhůru, ale vypravuje je Miluška, tak ještě nemusím, Vydržím to půl hodiny a nálada nic moc. V noci se mi zdály dva sny. V jednom mě opakovaně popravovali (zajímavé bylo, že to nebolelo, ale stejně jsem se raději probudil :-)) a druhý byl ještě děsivější - běžel jsem koupit 50 chlebíčků s pomazánkou á la losos! No nekupte to. Byly jen za 2,90 Kč! Zase jsem se radši probudil...

Hlad !!!!!!!!!!!!!
Jestli to přes den neustoupí, přece jen zkusím doporučenou SlimFormula.

Tak raději vstanu a jdu se zvážit:
98,5 kg - o 1,1 kg méně, než včera. Dobrý, ale přičítám to především těm klystýrům.

Včera jsem zapomněl říci, že každé ráno ještě cvičím Pět tibeťanů. To mi dělá moc dobře.

Dopoledne ve stručnosti:
Cvičení, klystýr, hygiena, frťan ZenThonicu a bobulka Luteinu, pitný režim (voda, čajík), práce na PC. A hlad...
Po poledni jsem podlehl a zkusil 2 bobule SlimFormula. Zdá se, že zabraly. Plus Zenthonik a Lutein.

Ještě ve čtyři se cítím v takové pohodě, že popadnu psa a s přesvědčením, že hladuju teprve asi 50 hodin, jdu zkusit lehký běh k Ploučnici. 5 kiláčků klidným tempem a přestávkou na vykoupání psa se zvládlo, ale cítím, že zítra už bych si to netroufl. A zase jsem tím vyprovokoval hlad, takže další dva Slimy.. Po půl hodince je to mnohem lepší.

Do večera se nic jiného neděje, takže obvyklé rituály: sklenka červeného (na krev :-)), večerní venčení Bada, moje zlatíčko už spí v křesle, klystýr, sirup a bobule a chrápando grando. Snad se mi bude zdát něco lepšího, protože hlad kupodivu nikde!

  Jsem srozuměna s tím, že mé tělo vydrží nejíst klidně až do 14. hodiny, kdy s dětmi obvykle obědváme, ale že mu nebude vadit nejíst vůbec, to mne překvapilo. Já totiž nepociťuji vůbec hlad. Kdyby mi to někdo říkal, asi bych mu nevěřila, ale je to skutečnost. Možná ten svůj hlad přehazuji na mou drahou polovičku :-)), mám totiž pocit, že ten skučí za dva :-)

Ráno na procházce s Badem u Ploučnice jsem měla pocit, že jsem jako v oparu. Viděla jsem všechno kolem sebe v jakési mlze, jakoby rozostřené. Když jsem se zastavila a soustředila se na stromy, viděla jsem kolem nich takový vlnivý opar, jako když se vlní horký vzduch. Bylo to zvláštní. Napadlo mne, že mi třeba chce Bůh nadělit vidění aury.

Někdy přes den jsem skočila na váhu jen tak pro informaci a docela mne překvapilo, že mám kilo navíc :-(

Další, co pozoruji, že začínáme být s Ivánkem  trošku nervnější. Jsme jako napnuté strunky, takže místo běžných vřelých objetí se spíše míjíme. Alespoň já si připadám tak, že mám chuť se spíš izolovat.

Má zimomřivost je stále stejná, zvýšila jsem dávku Oceanu, uvidíme zítra.

Opět jsem se přinutila ke klystýru, opět úspěch.

Přes veškeré vzájemné přesvědčování, že spát musíme jít dřív (Kubíček zítra vstává už o půl sedmé), dostali jsme se do postele těsně před půlnocí.

Ahoj zítra... :-))

Příprava - zahájení půstu
1. den půstu
3. den půstu
4. den půstu
5. den půstu
6. den půstu
7. den půstu
8. den půstu
9. den půstu
10. den půstu
11. den půstu
12. den půstu