Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Otcovo sebeovládání je pro děti nejlepším poučením.

Demokritos

Poslední komentáře

Na okraj

Máte vysokou spotřebu kofeinu a problémy s růstem vlasů? 
Pak máte nedostatek inozitolu v organismu. Potřebujete pravidelné užívání Lecitinu, kde najdete inozitol i cholin.

3. den půstu

3. den půstu

Ivan

 

Miluška

Nezdálo se mi nic. Jen si na mě pochutnal komár. Asi nechce hladovět! :-)

97,2 kg (- 2,4 kg celkem) - to už asi nebude jen o klystýru. Přesto v něm budu ještě pokračovat. Stejně jako v podpoře "bobulemi", ačkoliv žádné bolesti hlavy, vnitřností, jazyk skoro nepálí. Dokonce i hlad je mnohem menší. Jen ošklivo v puse a trochu "povadlá nálada", takže si jdu zacvičit Pět Tibeťanů.

Hned je to trochu lepší. Popravdě řečeno, jsem překvapený. Při dřívějších půstech byl pro mě třetí den krizí. Tentokrát je to neuvěřitelně v klidu. Teda, chutí je tisíc a ještě jedna (raději se vyhýbám kuchyni), ale nic vysloveně nepříjemného.

Asi půjdu zítra ráno se psem, zkusit, jestli budu taky vidět něco okolo stromů, jako Milunka. Třeba jestli na nich nevyrostly nějaké jitrničky nebo tak něco... :-))

Odpoledne probíhá klidnou činností na PC, kromě toho, že jsem si vysekl jednu masážičku bez jakýchkoliv fyzických či psychických následků. Ostatně je to teprve asi 75 hodin bez žvance, tak o co jde, že... :-)

Přesto je znát určitá nervozita mezi mnou a Miluškou. Začínáme se raději míjet. Mám trochu pocit, jakoby trochu zkoušely vystrkovat růžky staré vzorce našeho dřívějšího vztahu, které nám způsobovaly mnohé problémy a nepříjemnosti a o kterých si myslíme, že už jsou za námi.. Zřejmě jsou ale (alespoň částečně) někde pořád hluboko uloženy a v případě nějakého oslabení organizmu se pokoušejí znovu nabrat sílu. Tomu se samozřejmě musím snažit zabránit.

Tak zbytek dne strávím v jakémsi "ochranném psychologickém obalu", odbudu si už standardní večerní procedury s přesvědčením, že ráno bude snad moudřejší večera.

  Přes brzké ranní vstávání začal den skvěle. Totiž tak, že mi opět nic není.

Hned z postele jsem skočila na váhu a kilo dole! To nemyslím to kilo, co mi včera přibylo, ale kilo od začátku! Že by začalo tělo něco vypuzovat?

Má ranní procházka byla tím nejkrásnějším (zatím) za celý den. Viděla jsem kolem stromů, kytiček, keřů, trsů trávy ten zvláštní vlnivý vzduch. Bylo to něco tak nádherného, že jsem zůstala stát a hezky si pobrečela nad krásou světa. Zkoušela jsem své rozostřené vidění zaměřit i na Bada, ale ten nepostojí a nepostojí, takže se nezdařilo :-) Že by zítra? Už se těším.

Dneska byl a zatím je velmi pracovní den. Bylo však skvělé, že do obchůdku vešla dívčinka velmi zvláštně (přírodně) oblečená a řekla nám, že rozdává dobrůtky z jejich zdravé farmy. Že prý se snaží o ekologické hospodaření - rostlinky, kravičky. Dobrůtky, které nabízela, bylo jakési cukrovíčko ze zdravých surovin, nádherně zabalené a ozdobené. Samozřejmě, že jsme chtěli, odměnili jsme ji penízky, které určitě nejvíc potřebují.

K večeru jsem si uvědomila, že mne opustila zima! Možná to také bylo zvýšenou fyzickou aktivitou, ale ruce naprosto teploučký, což u mě není moc obvyklé. Že by zapracoval Ocean? Ať to bylo cokoliv, je mi moc dobře.

Dokonce jsem si k večerní pracovní činnosti otevřela pivko, že jako na zahnání žízně, když je mi takové teplo :-))

Napětí mezi mnou a drahou polovičkou stupňuje. Možná spolu raději nebudeme mluvit?

Večer jako obvykle klystýr a do postele zase až těsně před půlnocí...
 

Tak to je asi dnes všechno... :-))

Příprava - zahájení půstu
1. den půstu
2. den půstu
4. den půstu
5. den půstu
6. den půstu
7. den půstu
8. den půstu
9. den půstu
10. den půstu
11. den půstu
12. den půstu