Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Ať se to sluníčko na tebe usměje taky mezi těmi všemi mraky.

H. Volf

Poslední komentáře

Na okraj

Pokud pijeme sycené vody oxidem uhličitým, zbavujeme své tělo vápníku!
Jde totiž o to, že oxid uhličitý se z těla vyloučí pouze navázaný na vápník a při metabolismu tělo používá ten vápník, který je pro něj nejdostupnější, tzn. z kostí. Stejný proces probíhá i se šumivými vitamínovými a minerálovými preparáty, takže se paradoxně šumivým vápníkem  odvápňujeme!

4. den půstu

4. den půstu

Ivan

 

Miluška

96,6 kg (- 3 kg celkem)  Klystýr už mi řádně leze krkem, tak to zkusím už jen jednou denně večer.

S Badíkem sice jdu, ale poprchává, tak asi žádnou auru stromů neuvidím :-) Ale procházka je to fajn. Začínám ten půst chápat nejen jako zkoušku fyzické odolnosti. Hlad už není tak hrozný, ale o to víc se zvyšují chutě a to mě psychicky deptá. Myslím, že to je hlavní spouštědlo mé "horší nálady" a zřejmě to potvrzuje názor, že my býci hladovění opravdu nesnášíme nejlíp.

Stále setrvávají také pálivé pocity především na jazyku i v cele puse. A také nepříjemný pocit, že mi smrdí z pusy, což mě nutí k určitému "odstupu" při hovoru s mnoha lidičkami, kteří během dneška a zítřka absolvují diagnostickou poradnu. Snad si ničeho nevšimnou.

Při večerním posezení jsem zvládl vypít jednu sklenku červeného, ale druhá už do mě nešla. Bylo mi po tom nedobře (už podruhé), takže jsem se rozhodl, že do konce půstu už víno nechci.

Zmanipulovali jsme naše přátele, že nutně ještě potřebují noční procházku (protože trochu nikotinu si bohužel nechtějí odepřít) a že aby se nebáli, půjde Badík s nimi. :-) Povedlo se (moc neprotestovali) a my s Miluškou mohli do hajan.

  Když jsme ráno otevřeli oči, venku nic moc. Tmavá deka, ze které se už už spustit déšť. Protože jsme měli tuto noc nocležníka (v noci přijel Marcel Černoch, protože následují dva dny bude mít v České Lípě zdravotní diagnostiky), měli jsme maličko pozměněný program. Ivan měl chuť jít na procházku s Badem, já šla nakoupit pečivo pro ty, kteří jedí. Takže včerejší zážitek se stromy u řeky dnes nebude mít pokračování :-(

Ráno jsem stoupla na váhu a další kilo dole! Jestli to bude pokračovat takhle, mám za 10 dní 10 kilo dole - ani nevím, jestli to chci.

Celý den pracujeme - diagnostiky, povídání s lidičkama, práce na PC, balení objednávek, vymýšlení programů seminářů.... Trošku občas nevíme, co dřív. Takže mně vůbec nevadí, že nic nejím, musím si ale v té pracovní zátěži dát pozor na dostatečné pití.

Byla jsem nakoupit nějaké jídlo :-)) , šla jsem svým obvyklým tempem, ale nějak to drhlo. Nešlo to tak v pohodě, trochu se zadýchávám, cítím trochu slabost. Budu prostě chodit pomaleji :-))

Dnes je mezi mnou a Ivanem klid. Bylo i objetí :-)) Že by to způsobila přítomnost někoho třetího mezi námi? Díky Marceli :-)

Večer jsme poseděli s přáteli, máme o dalšího nocležníka navíc - skvělé. Spát se jde samozřejmě až kolem půlnoci (opět po klystýru).

Dobrou noc... :-))

Příprava - zahájení půstu
1. den půstu
2. den půstu
3. den půstu
5. den půstu
6. den půstu
7. den půstu
8. den půstu
9. den půstu
10. den půstu
11. den půstu
12. den půstu