Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Láska nepotřebuje usměr-ňovat nikoho, nepotřebuje vládnout, nemusí dokazovat žádnou pravdu, protože láska je tím vším, co může člověk dosáhnout ve svém životě.

J. Lengyel

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že jedna kapsle přípravku L-Lysine Plus nabízí tolik lysinu jako 4 porce kukuřice?

5. den půstu

5. den půstu

Ivan

 

Miluška

Čtvrtek. 95,7 kg (- 3,9 kg celkem).

Pracovní den, stejně jako včera. Příjemné rozhovory s klienty stále prostřídává hlad, ale psychicky se to dá docela dobře zvládnout.

V podvečer jsme ještě absolvovali krásnou přednášku o karmě - aneb vše se vším souvisí a rozloučili jsme se s Černochovými. Vyšel jsem svojí drahé polovičce vstříc v potřebě trochu si odfrknout u sklenky červeného v hospůdce. Zkusil jsem to ještě jednou, ale po prvním cucnutí jsem předal další obsah Milunce. Zvládla to. Je ale pravda, že dneska pracovala především pusou mnohem víc než já. :-)

  Zapomněla jsem se zvážit, ostatně vůbec nevěnuji pozornost sama sobě. Máme naprosto nabytý den, takže se moc nepozoruji a nemám čas na sebe.

Vše probíhá obvykle, je mi v podstatě dobře, užívám vše stále stejně.

Mám ošklivou chuť v puse, pocit stále nevyčištěných zubů. Marcel nám koupil v lékárně Corsodyl 0,1%, což je jakási ústní voda, která dezinfikuje dutinu ústní. Stačilo jednou propláchnout a super, je fajn :-))

Zažila jsem trošku nepříjemnou konfrontaci s jednou vzdálenou spolupracovnicí, jindy bych ji řešila asi agresivněji, dnes vše proběhlo s úsměvem a v pohodě. Mám pocit, že vše už půjde řešit s úsměvem :-))

Mezi všemi dnes klid a pohoda.

Večer jako obvykle a jako obvykle po půlnoci postel :-)

Ještě něco dopíšeme, nebojte... :-))

Příprava - zahájení půstu
1. den půstu
2. den půstu
3. den půstu
4. den půstu
6. den půstu
7. den půstu
8. den půstu
9. den půstu
10. den půstu
11. den půstu
12. den půstu