Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Zbavíme-li se ega, přestaneme si uvědomovat své tělo. Dokonalá důvěra nás zbavuje bázně. Máme-li to dokázat, musíme být stejní jako to, s čím chceme splynout; čistí, neposkvrnění, oproštění a osvobození od vší vášně.

Sai Baba

Poslední komentáře

Na okraj

Co nám říkají bledé líce?
Nepulzující, sevřený, udušený život, který dáváte sobě sami. Snášíte ho, aniž byste našli sílu postavit se osudu, podmínkám, které máte řešit a prožít si.

6. den půstu

6. den půstu

Ivan

 

Miluška

Pátek začal i skončil obvyklými rituály
94,8 kg (- 4,8 kg celkem)
A vlastně ani nevím, co bych napsal. Jako bych ustrnul na určité hladině a nic zvláštního oproti předešlým dnům se nezměnilo ani neudálo. Tak to dnes nechám tak..
  Dnes jsme vstávali sami, nocležníci odjeli již včera a nás čeká celkem normální den. Postavila jsem se na váhu a 64,7 kg. Tři kila dole. Budím se s velkým suchem v ústech, dokonce i v noci musím chodit pít.

Špatný pocit v ústech jsem předešla preventivním proplachem Corsodylu hned po ránu.

Procházka s Badem úžasná. Spoustu věcí mi tam dochází, také to, že nemohu vše ventilovat vám. Takže se nezlobte, že o dalším vidění čehokoliv už se nic nedozvíte. Jedno je jisté - půst mne velmi a velmi zcitlivěl, dějí se věci, na které bych čekala bez půstu možná roky. Díky Ivanovi, že mne do něj navrtal :-))

Mám teď takový pocit, že už nebudu nikdy jíst maso. Mám k němu ještě větší odpor než před půstem. Uvidíme po něm...

Jinak celý den nepociťuji opět žádné potíže, pouze mne mírně tlačí pod levým žebrem - buď žaludek nebo slinivka. Zítra mne Ivan trošku prochmátne, tak se těším.

Jsem zvědavá, jak a čím poznám, že už půstu stačí. Když jsem totiž držela půst kdysi a bylo to jen jednou takhle delší, pátý den jsem téměř zkolabovala slabostí. Ať se to někomu zdá nebo ne, mám energie téměř jako normálně, takže se necháme překvapit.

Večer za odměnu sklenička piva a za trest klystýrek. Spánek opět až k půlnoci.

Ještě něco dopíšeme, nebojte... :-))

Příprava - zahájení půstu
1. den půstu
2. den půstu
3. den půstu
4. den půstu
5. den půstu
7. den půstu
8. den půstu
9. den půstu
10. den půstu
11. den půstu
12. den půstu