Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Když člověk nežije podle svých myšlenek, skončí přemýšlením jak žije.

Gabriel Marcel

Poslední komentáře

Na okraj

Museli byste vypít 10 lahví červeného vína a zkonzumovat 4 kg lososa, abyste získali resveratrolu a koenzymu Q10 jako v jediné kapsli přípravku Resveratrol PLUS!

8. den půstu

8. den půstu

Ivan

 

Miluška

Je neděle a při probuzení jsem se na ni docela těšil. To však nemělo dlouho trvat. Pubertální postoje a chování našich drahých synáčků při snaze zkorigovat jejich celodenní vysedávání u počítače skončilo represními zásahy a zkaženou náladou na obou stranách.

Jinak váha dnes klesla na 93,7 kg (- 5,9 kg celkem). Jak je vidět úbytky se pomalu zmenšují, takže strach z toho, že bych se rozplynul (což by dnes synové jistě uvítali, a možná nejen oni) by jistě nebyl na místě, i kdybych držel půst ještě déle. :-)

Po poledni se rozpor se synátory uklidnil a já si udělal první oběd po týdnu. Zeleninu a rýži, ze které jsem včera snědl vývar, jsem znovu zalil vroucí vodou, trochu osolil a rozmixoval na jakousi hustou polévku, či říďonkou kašičku. To byl můj oběd a ještě zbylo na večeři.. Dobrou chuť! :-)

  Ráno docela hezky - váha 63,3 kg. Pouze sucho v ústech jako obvykle, takže rychle napít.

Je mi celý den skvěle, vařím, uklízím, i když trochu méně šíleně než včera. Ale aktivita mi skutečně stále neschází.

Popíjím pomaličku červené víno, i když jsem teď na něj sama, chutná mi :-))

Nevím, zda mám raději plánovat, jak dlouho to vydržím, nebo to nechat koňovi...

Zatím volím druhou možnost.

A co tedy zítra?

Příprava - zahájení půstu
1. den půstu
2. den půstu
3. den půstu
4. den půstu
5. den půstu
6. den půstu
7. den půstu
9. den půstu
10. den půstu
11. den půstu
12. den půstu