Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Okamžik smrti je ten, kdy se duše odpojuje od ústřední síly, ale jen proto, aby opět vstoupila do nových vztahů, neboť je svou přirozeností nesmrtelná.

J.W.Goethe

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že jedna tableta Energy & Memory obsahuje tolik kofeinu jako jedna espresso káva? A nemusíte se překyselovat...

Proč škodí mikrovlnky?

Trestuhodně opomíjené příčiny rakovinových a leukemických onemocnění.

První příčinou je, že celá sídliště jsou často postavena v zónách geopatogenního záření a tisíce lidí na to doplácí svým zdravím.

Druhou příčinou, a to mnohem mladší té první, je mikrovlnná radiace, která je producentem volných kyslíkových radikálů, jejichž přítomnost v lidském organismu tvrdě napadá buňku, čímž dochází k malignímu zvratu buňky a k nádorovému růstu. Mikrovlnná technologie (v domácnostech mikrovlnné trouby) zasáhla však jak potravinářský, krmivářský, tak farmaceutický průmysl. V mnoha případech tak dochází k neuvěřitelným skutečnostem - potravina, pochutina, nápoj neplní funkce, které u nich předpokládáme a stávají se nekontrolovatelným a nebezpečným jedem pro lidský organismus.

Je nevyvratitelnou skutečností, že soudobá medicína není schopna svými laboratorními postupy zjistit, že člověk je ovlivněn ionizujícím zářením, které působí na organismus a zdraví člověka komplexně a záporně.

Stejné to je i s mikrovlnnou radiací, která je hlavním zdrojem volných kyslíkových radikálů. Je nepopíratelné, že medicína svými laboratorními postupy dodnes neumí zjistit zatížení organismu člověka volnými radikály, ani zatížení organismu ionizujícím zářením.

Snažím se poukázat na působení korpuskulárního ionizujícího záření (KIZ) v naších příbytcích a na to, co dokáže s naším zdravím udělat mikrovlnná radiace.

Oficiální věda a medicína dosud působení zón KIZ neuznává a neumí je u člověka zjistit. Stejně tak neumí zjistit, že organismus je neúnosně zatížen volnými radikály, jejichž hlavním zdrojem je mikrovlnná radiace.

Ionizace

Ionizace je stav, kdy vnějším zásahem ionizujícího záření je atom hmoty, který tímto zářením prochází, ochuzen nebo obohacen o jeden nebo více elektronů. Je to vlastně výsledek přenosu jednoho nebo více elektronů z jednoho atomu na druhý. Elektrony se pohybují ve vlnách kolem jádra atomu nahoru a dolů a někde uvnitř vlny se nalézá elektron ve své částicové podobě. Pohybuje se přibližně 9/10 rychlostí světla. Díky tomu má ionizující záření takovou sílu, že trhá chemické sloučeniny na velmi nestálé ionty a radikály. Tyto částice narušují normální chod živé buňky, která je základním kamenem všech tkání a orgánů. Z toho logicky vyplývá silný negativní dopad na naše zdraví.

Reakce organismu na KIZ je přímo závislá na ploše a místě ozáření. Čím větší je plocha ozáření, tím větší je celková absorpce KIZ a tím těžší jsou následky. Navíc má KIZ silnou kumulující schopnost. Znamená to, že jednotlivé, relativně malé dávky se sčítají.

Změny, které způsobuje KIZ v lidském organismu:

Nervová soustava - lidé si zpravidla stěžují na poruchy spánku, bolesti hlavy, podrážděnost apod. dochází k poruchám regulace činnosti různých orgánů, k poruchám v hormonální sféře, k narušení krvetvorby i ke kardiovaskulárním změnám.

Vegetativní nervový systém (sympatikus a parasympatikus) - řídí bez našeho vědomí mnohé procesy probíhající v našem organismu (krevní a oběhový systém, žaludek, činnost střev, jater, plic, močového měchýře, pohlavních orgánů, ale také některé žlázy s vnitřní sekrecí). Regulované vzájemné působení obou částí vegetativního nervového systému udržuje funkce organismu ve vyvážené rovnováze. Když je tato rovnováha narušena působením KIZ, nastává celá řada nejrozmanitějších onemocnění.

Hormonální soustava - v oblasti endokrinních žláz s vnitřní sekrecí se začnou projevovat poruchy v jejich koordinaci. Dochází k hypofunkci nebo hyperfunkci (snížení - zvýšení činnosti) těchto žláz. Jedná se hlavně o nadledvinky, štítnou žlázu, slinivku, neurohypofýzu a epifýzu.

Metabolismus - metabolismus nepostradatelných živin je u lidí ovlivňovaných KIZ úplně rozvrácen. Dochází k velmi vysoké demineralizaci a avitaminóze organismu. Dochází k přímo katastrofálnímu nedostatku bílkovin, tuků a sacharidů.

Krvetvorba - normální pH má být 7,38, tedy mírně zásadní. Při působení KIZ klesá pH až na 5,9, tedy kyselost. Znamená to, že dochází k tzv. acidoze, která je doprovázena poruchami v centrální nervové soustavě, poklesem draslíku v buňkách, buněčnými poruchami a hlavně podstatným oslabením imunitního systému.

Ochrana proti působení KlZ

Jak již bylo zmíněno v úvodu, účinky působení KIZ na člověka závisí mimo jiné na velikosti plochy ozáření a na skutečnosti, že se kumuluje. Pokud tedy jsme vystaveni KIZ, když ležíme v posteli, uvědomme si, že v posteli tráví člověk třetinu života a pravidelně na stejném místě. Spolehlivá ochrana proti záření je obyčejný slamník, matrace z koňských žíní nebo mořské trávy, které používali ještě naši rodiče. Ochranou může být také klempířský pozinkovaný plech. Jinou ochranou nám může být Mumio. Je to černá skalní hmota pocházející z Himalájí. Významně přispívá ke zlepšení imunity, odstraňuje poruchy trávení a metabolismu, příznivě působí na četné alergie a ekzémy. Mumio obsahuje kolem 80 položek v minerální i organické sféře, a to v obdivuhodné rovnováze.

Ing. Radomír Husárek

Ochranou proti elektrosmogu jsou pomůcky z řady E-Protect

s láskou vaše Empatia

demagogie

kdo vymyslel ten demagogickej blabol, ze mikrovlnna trouba vytvari ionizujici zareni? Nebo se tady tlacha o ruznych vecech a je snaha napalit prostejsiho ctenare, aby si spojil MW troubu a ionizujici zareni? Ci mikrovlnka ionuzuje, tak od nej ji koupim za dvojnasobek, co ji poridil :)http://cs.wikipedia.org/wiki/Ionizující_záření

zdroj

Kdo vymyslel ten blábol, na něj máte kontakt v uvedeném zdroji dole pod článkem, můžete mu napsat :-)Abych pravdu řekla, je mi naprosto lhostejné, jakým způsobem se lidi přesvědčí, aby mikrovlnku hodili na smetiště, ať to udělají pod vlivem jakékoliv informace, je to skvělý počin. Já netuším a nebudu pátrat, co přesně na mikrovlnce škodí, jen vím, že škodí a to velmi! Je mi jedno, jaké je to záření. S láskou vaše Empatia