Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Výzva, kterou jenom plaše odmítneš anebo se před ní zcela nepokoříš, přijde znova. Výzvy a příležitosti učí nás přiměřené aktivitě, skromnosti a hluboké pokoře.

M. Hrabica

Poslední komentáře

Na okraj

Při užívání přírodních preparátů nezapomínejte na to, že každý orgán má během dne svůj čas, kdy je účinek těchto preparátů nejsilnější. Čaj Žaludek střeva proto pijeme ráno mezi 7. a 9. hodinou.

Pure Yucca dostupná pro všechny!

KONEČNĚ!!! schválily naše schvalovací orgány juku CV k prodeji i v ČR.

My jí dováželi ze Slovenska, protože tam ji úředníci schválili... sice jsme si při tom říkali: Jaký je rozdíl mezi Slovákem a Čechem? No... úředníci to asi znají lépe :-D V každém případě:

Očistu tlustého střeva tím nejlepší si může dneska dopřát už každý!

Proč je juka od CV to nejlepší k očistě?

Juka (Yucca schidigera) je stálezelený keř nebo malý stromek vysoký až 5 metrů, jehož původní domovina je ve Spojených státech amerických a Mexiku. Je to dlouhověká rostlina, vědci předpokládají, že některé juky v Mohavské poušti v USA jsou až 200 let staré. Předpokládá se, že trvá nejméně 35 let, než rostlina dosáhne dospělosti a začne kvést bílými květy. Juka je velmi odolná, dokáže přežít dlouhou dobu v extrémních klimatických podmínkách a v naprostém suchu.

Původní využití juky

Původní obyvatelé jihozápadní části severoamerického kontinentu tuto rostlinu všestranně využívali. Vlákna z jejích listů sloužila k výrobě provazů, tětiv luků, rohoží, sandálů a košů, upečené plody byly součástí jejich jídelníčku, drcené kořeny, které mají vysoký obsah saponinů, sloužily k praní a mytí. Juka se uplatňovala i v léčbě. Domorodci ji podávali při bolestech hlavy, astmatických problémech, artritidě a revmatismu, ve formě obkladů nebo koupelí ji doporučovali na rány, výrony a záněty.

V současné době se výtažek z juky využívá ve farmacii, kosmetice a také v potravinářském průmyslu, např. se přidává do různých nápojů, kde zlepšuje pěnivost. Výtažek z juky se využívá i jako doplněk výživy ve veterinární praxi a bylo prokázáno, že má pozitivní vliv jak na růst, tak na zdraví zvířat.

Účinné saponiny

Výtažek z juky obsahuje enzymy, saponiny, chlorofyl, antioxidanty a další látky.

Sušina z juky obsahuje až 10 % saponinů (např. smilagenin, sarsapogenin).

Jsou to látky, které ve vodě pění, a v minulosti se proto rostliny, které je obsahovaly, používaly k mytí a praní. Z našich bylinek je jejich bohatým zdrojem mydlice lékařská, z dalších rostlin je to např. ženšen nebo zázvor. Saponiny mají rovněž výrazné léčebné vlastnosti.

Saponiny z juky dokážou za pomoci dalších účinných látek dobře vyčistit naše tělo.

Díky tomu se zlepší účinnost procesu trávení a vstřebávání potřebných živin.

Saponiny navíc urychlují rozklad organických látek ve střevech a zabraňují vstřebávání toxinů.

Bylo zjištěno, že mají i určité antibakteriální a protiplísňové účinky.

Jedinečný antioxidant

Do působení juky v organismu se zapojují i další látky včetně resveratrolu, který byl v této rostlině nedávno prokázán a který má výrazné antioxidační a protizánětlivé vlastnosti a zřejmě preventivně působí i proti kardiovaskulárním a nádorovým chorobám.  Dosud bylo známé, že resveratrol je obsažen ve slupce z červených hroznů, v plodech moruše, arašídech a některých léčivých bylinách. Jeho objev v juce dále osvětluje její jedinečné působení na náš organismus.

Upozornění!

Během detoxikace je velmi důležitý zvýšený příjem tekutin, kapsle by se měly užívat s 1-2 sklenicemi vody. Abychom usnadnili vylučování odpadních látek, měli bychom pít 2-3 litry tekutin denně.
Na počátku užívání juky se může objevit hojné močení, průjem, pokles krevního cukru a draslíku. Je to účinek zvýšeného metabolismu a detoxikace. To může být eliminováno správnými dávkami a správným jídelníčkem sestaveným ve spolupráci s výživovým poradcem.
Děti mladší 10 let mohou přípravek užívat pouze pod lékařským dohledem. 

Pure Yucca složení: Prášek ze stonku juky 500 mg

Více o juce v našem shopu.

O očistě tlustého střeva tady.

A o duchovních vzorcích, spojených s tlustým střevem tady.

Komplexní on-line program na očistu tlustého střeva a odpuštění je ODPUSTIT je LÁSKA