Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Včerejšek můžeš dneškem napravit.

M. Hrabica

Poslední komentáře

Na okraj

Prodlužme si aktivní život užíváním koenzymu Q10. Pro zdravého jedince se doporučuje 10 - 30 mg denně. Jste zdravý jedinec?

Rýma 7 dní? Zapomeňte!

Neléčená chřipka či rýma týden, léčená sedm dní!

Znáte toto rčení?

Tak na něj klidně zapomeňte!

Pokud budete aplikovat "recept", který používáme již asi dvacet let, máte od virózy do dvou dnů pokoj! Stačí co možná nejlépe dodržet několik následujících pravidel:

Pravidlo 1.

Zahajte "protiopatření" co nejdříve, pokud možno hned jak vás začne svědit v nose. To bývá nejčastějším signálem o ataku virózy. Nenechte ji rozběhnout!

Pravidlo 2.

Nejlépe, když okamžitě velmi omezíte stravu - jezte jen velmi lehká jídla nebo ještě lépe - nejezte vůbec! Jen hodně pijte. Nebojte se, za den dva hlady nikdo neumřel a tělo tak může zbytky energie věnovat na boj s virózou místo na boj s těžkým trávením.

Ostatně - kdo má doma doma nějaké domácí zvíře, nejlépe psa, všimněte si, že pokud má náhodou nějaký zdravotní problém, prostě nežere. Dobře "ví" proč..

Pravidlo 3.

Co nejrychleji aplikujeme následnou kůru:

C 1000 každou hodinu 1tbl.

(Nebojte se předávkování, denní dávka pro zdravého člověka je 3000 mg, při napadení viry se tato potřeba až zdesetinásobuje! A pokud náhodou byste měli céčka skutečně moc, prostě ho vyloučíte a močí a můžete si být jisti, že i tam poléčí sliznice močových cest - v tom tkví jedinečnost přírodního céčka!)

White Willow Bark = kůra bílé vrby opět každou hodinu 1tbl.

(Je to přírodní acylpirin, ale bez toho, aby vám dráždil žaludeční sliznici. Pro zajímavost porovnejte doporučenou denní dávku podle českých norem (1-2tbl. denně) a kanadských norem (18tbl. denně)!)

ImmunAid = Vilcacora opět každou hodinu 1tbl.

(Prokazatelně - i lékaři ji uznávají - zvyšuje imunitní systém až o 60%, podporuje totiž tvorbu bílých krvinek, které bojují s viry.)

Pravidlo 4.

Pijeme mnohem více, než jsme zvyklí, je třeba odplavovat zabité viry! Vzpomínáte na Macha a Šebestovou? :-)
Ideálně uvařit 1/2 litru čaje a teplý za půl hodinky vypít. Zvolte si Chřipka, Bronchiol, Nekašel,  jak libo dle chuti.

Takhle to fakt funguje, A bez chemie a do dvou dnů.. Zkuste to také.

S láskou vaše Empatia

Poděkování

Dobrý večer,
chtěla jsem Vám znovu poděkovat za Vaše úžasné stránky v kterých neustále nacházím něco nového pro sebe a své nejbližší.
V sobotu jsem onemocněla akutní rýmou,zřejmě viroza.Nasadila jsem vit C 1000,ImunAid a White Willou podle Vašich rad.
Opravdu mohu potvrdit,že rýma trvala pouze 2 dny, tak jak píšete. Dnes jsem již úplně ok.Je to pro mě další potvzení toho, že léčba přírodními preparáty funguje.
Přeji Vám ještě více spokojených "lidiček"jako jsem já!!
S pozdravem Dagmar

Rýma, nachlazení

Milá Miluško a Ivane, děkuji za vaše rady ( a kurzy) Rada ohledně rýmy - potvrzuji, funguje to, měla jsem rýmu dva dny.  A také vyzkoušeno na vnučce (7 let), která si šla sama od sebe lehnout - dávala jsem jí po 4 hodinách C500 + hodně tekutin a večer zlepšení o 80% a druhý den již téměř zdravá. Děkuji vám  za vše - s ♥ Stáňa