Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Nikdy nepodceňujte moc laskavých slov. Někomu mohou změnit celý život. Gary Chapman

Poslední komentáře

Na okraj

Co nám říkají bledé líce?
Nepulzující, sevřený, udušený život, který dáváte sobě sami. Snášíte ho, aniž byste našli sílu postavit se osudu, podmínkám, které máte řešit a prožít si.

Střevní chřipka

 A opět tu máme období chřipek, a především těch střevních. Mnoho z vás se na mne obrací o radu. Střevní chřipka postihuje postupně celou rodinku, skáče z jednoho na druhého a vy nevíte, jak z toho kruhu ven.

Děti chodí ze školky a školy s bolestmi bříška, zvrací a mají průjem, tak to většinou začíná. Nakonec to sklátí celou rodinu a většinou to někdo nevydrží a běží pro antibiotika. Tím otevírá vrátka pro nový vir a novou sérii.

A co všechno nám může chřipka postihnout a na co ukázat?

Vir vdechneme, takže nejprve postihuje nos a sliznice nosu a dýchacích orgánů, které zduří - uzavírám se před okolním světem, už nechci nic vpouštět, chci si držet druhé od těla.

Přichází bolesti v krku a kašel - nechci se o tom bavit a řešit to, cítím se jako po boji a křiku (chrapot), nejraději bych se na to vykašlal.

Špatně od žaludku a zvracení - i z toho mála, co jsem přijal a chtěl pochopit, je mi špatně, vracím to zpět a odmítám to zpracovat.

Průjem - rychle se vším přijatým pryč.

Pořiďte si svou přírodní lékárničku první pomoci, je nejlepší mít doma připraveno, co rychle začnu užívat, protože vir chřipky pracuje s velkou rychlostí, je to otázka hodin, kdy se vše rozjede - tam, kam každý z nás potřebuje. 

Pro celou rodinu tu máme řešení:

Pro děti:
ProbioBalance 6x1tbl. + Liquid C 6x1 čajová lžička + Samburex 6x1 čajová lžička

Pro dospělé:
AC Zymes 6x2tbl. + C 1000 6x2tbl. + White Willos 6x3tbl. + ImmunAid 6x1tbl.

Nic nejíst, hodně pít! Za tři dny jste OK :-)

Všechny souvislosti pochopíte a najdete východiska v základním kurzu naší Akademie:

Základy celostního zdraví

Vstupte!
S láskou vaše Empatia