Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

S láskou a nadějí přijímej každý nový den, ale na ničem, co už je dávno pryč, svým srdcem neulpívej. Vždyť mnohem lepší je žít ten život přítomný a opravdový, nežli jen ten snový. Ale jak pro koho, kdo ví. Kdo je křehký, jemný, ten to nemá nikdy lehký.

H. Volf

Poslední komentáře

Na okraj

Víte o tom, že ústy podávané antikoncepční přípravky mohou narušit zužitkování vitamínů B a vitamínu C?

Střevní chřipka

 A opět tu máme období chřipek, a především těch střevních. Mnoho z vás se na mne obrací o radu. Střevní chřipka postihuje postupně celou rodinku, skáče z jednoho na druhého a vy nevíte, jak z toho kruhu ven.

Děti chodí ze školky a školy s bolestmi bříška, zvrací a mají průjem, tak to většinou začíná. Nakonec to sklátí celou rodinu a většinou to někdo nevydrží a běží pro antibiotika. Tím otevírá vrátka pro nový vir a novou sérii.

A co všechno nám může chřipka postihnout a na co ukázat?

Vir vdechneme, takže nejprve postihuje nos a sliznice nosu a dýchacích orgánů, které zduří - uzavírám se před okolním světem, už nechci nic vpouštět, chci si držet druhé od těla.

Přichází bolesti v krku a kašel - nechci se o tom bavit a řešit to, cítím se jako po boji a křiku (chrapot), nejraději bych se na to vykašlal.

Špatně od žaludku a zvracení - i z toho mála, co jsem přijal a chtěl pochopit, je mi špatně, vracím to zpět a odmítám to zpracovat.

Průjem - rychle se vším přijatým pryč.

Pořiďte si svou přírodní lékárničku první pomoci, je nejlepší mít doma připraveno, co rychle začnu užívat, protože vir chřipky pracuje s velkou rychlostí, je to otázka hodin, kdy se vše rozjede - tam, kam každý z nás potřebuje. 

Pro celou rodinu tu máme řešení:

Pro děti:
ProbioBalance 6x1tbl. + Liquid C 6x1 čajová lžička + Samburex 6x1 čajová lžička

Pro dospělé:
AC Zymes 6x2tbl. + C 1000 6x2tbl. + White Willos 6x3tbl. + ImmunAid 6x1tbl.

Nic nejíst, hodně pít! Za tři dny jste OK :-)

Všechny souvislosti pochopíte a najdete východiska v základním kurzu naší Akademie:

Základy celostního zdraví

Vstupte!
S láskou vaše Empatia