Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

V slepé touze po duchovnu často přehlídneme to, co je pravé. Pravá tajemství života se však projevují jemně, s grácií, upřímně, s ohledem na rasu, touhy, smrt nebo měnící se svět. Přirozený člověk - v touze po neuvěřitelném - často přehlédne jemné záchvěvy lásky a pravého moudra, protože ho tvrdá slupka našeho vědomí ukrývá před našimi zraky.

Evelyn Underhill

Poslední komentáře

Na okraj

Trpíte migrénami?
Zvyšte denní příjem vápníku a hořčíku (ženy potřebují 1 500 mg vápníku denně!), používejte kopretinu řimbabu jak vnitřně, tak zevně k potírání čela a spánků a vězte, že bolest hlavy je potlačovaný sex.
Migréna = orgasmus v hlavě.

Takovej páreček z hypermarketu

Jak jsme nakoupili - tak prodáváme...

Zdroj nemáme ověřený, ale z toho, co už víme z jiných zdrojů, jsme přesvědčeni, že to tak je. 

Většina z vás, co nás sledujete, se už zdravým stravováním dávno zabýváte. Naše doporučení ke zdravému stravování najdete na celém našem webu, protože každé doporučení a rada musí zaznít celostně, tj. nejen pro pochopení, ale i pro hmotné tělo. Tělo, mysl i duši.

Projděte si sekci Pro zdravé tělo

Přečtěte si Naše zásady zdravého stravování

A nakonec článek: Jezte cokoliv, ale vědomě

Máme pro vás i on-line program - modul ZÁKLADŮ CELOSTNÍHO ZDRAVÍ: Jak uživit své buňky

Jsme šťastní, že oceňujete jednoduchost, se kterou se můžete do své změny v čemkoliv v životě prakticky pustit.

A jdeme k párečkům z hypermarketu... KUPUJETE? NEKUPUJETE? 

Následující receptura na obyčejné párky byla získána od nejmenovaného pracovníka jedné rakouské firmy, která vyrábí uzeniny na objednávku a podle cenových požadavků supermarketů a hypermarketů v České republice, zřejmě pod jednotným obalem.

Obyčejné párky, receptura na 100 kg výsledného produtku:

15 kg - SEPARÁT (kostní moučka)
15 kg - SÁDLO
26 kg - KŮŽOVÁ EMULZE
10 kg - A-GEL
6 kg - ŠKROB
22 kg - LED (strouhanka pro spojení směsi, později zvodnatí)
2 kg - SŮL
2 kg - SÓJA
1 kg - EMULGÁTOR
1 kg - KOŘENÍ A BARVIVO

Výsledek: 100 kg růžovoučkých párečků...

Pokud byste v receptu hledali maso, nespletli jsme se, opravdu tam žádné není. 

V psích konzervách je úplně to samé. Stačí osolit, hodit na pánev a chutná to úplně stejně. Jen na rozdíl od párečků z hypermarketu budete mít ještě hladkoku a hebkou srst, protože psí konzervy obsahují vitamíny a minerály :-)

Při tom mě napadá, že vlastně celá přírodní léčba lidí, vitaminologie a potřeba doplňovat stravu přišla od veterinářů. Zvířatům se už dávno doplňuje to, co jim chybí (je pravda, že většinou proto, že ani zvířata se nekrmí přirozenou stravou).

Jsme na tom stejně. Ani lidem se nepředkládá přirozená strava, ale strava prázdná, se změněným přirozeným obsahem látek, které by tam měly být, a s přidáním látek, které tam naopak být nemají. 

Starejte se jako o vlastní a neskákejte na AKČNÍ výhodné nabídky LEVNÝCH POTRAVIN!

s láskou vaše Empatia