Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Dosáhni vítězství nad svou lakotou, lenivostí, samoli-bostí, mamonářstvím, stra-chem, pokrytectvím, hrdostí. Věř lidem a měj je rád. Neříkej o nich věci nespravedlivé a nedovoluj svému srdci špatné smýšlení o nich.

P. Ivanov

Poslední komentáře

Na okraj

Co znamená unavená pokožka pod očima a její tmavší zbarvení?
Nevyvážené partnerské vztahy, určité ponížení, zavření se před životem, nebo naopak pýchu, nadřazenost a nepochopený život úspěšných.

TEST: Potřebují váš žaludek a střeva pomoc?

Potřebují váš žaludek a střeva pomoc?

• Cítíte například po požití kyselého nebo kávy svůj žaludek?

• Dostaví se po stresu často průjem?

• Snídáte ráno s potížemi?

• Kručí vám po jídle často v břiše?

• Cítíte příležitostně pach v ústech?

• Trpíte vypadáváním vlasů nebo lomivými nehty?

• Střídají se u vás průjem a zácpa?

• Zapáchá vaše stolice?

• Tvoří se vám mnohdy vyrážka?

• Dáváte přednost nevědomky vodnatějším jídlům nebo při jídle pojete hodně?

Max. 2 x ANO:

složení žaludečních a střevních šťáv a stejně tak stav vaší střevní flóry je uspokojivý

Přesto je lepší stav zdraví udržovat než čekat na problém. Nejlepší je dát si preventivní kůru, která stav vašeho trávení ještě více vylepší nebo podpoří, aby stejně dobře fungovalo dál.

DOPORUČUJEME:

Probiotika (AC Zymes nebo Acidophylus s psyliem nebo ProbioBalance nebo Pure Inulin) - jedno balení ve vyšším dávkování zcela postačí

3 – 5 x ANO:

je potřeba vystavět nově vaši žaludeční a střevní sliznici

DOPORUČUJEME:

Rostlinu s vlákninou na podporu peristaltiky a trávení (Nopalin nebo Green Healt /vojtěšku/ nebo Spirulinu Chlorellu nebo Pure Juka) + Probiotika (uvedená výš) + trávicí enzymy (Digestive Enzymes)

6 a více x ANO:

je nutno obnovit střevní mikroflóru a podpořit zažívání všech látek, stravu omezit na minimum a jednoduchost, ideálně půst

DOPORUČUJEME:

Vše uvedené výše u 3 - 5x ANO + látky na odkyselení a protizánětlivé působení trávicího traktu (Liquid Chlorophyll) + látky s protizánětlivým účinkem (vitamín C 1000) + látky podporující vstřebávání živin (Stress B komplex nebo ideálně multivitamín s vysokým obsahem vitamínů skupiny B - Super Mega 50) + kvalitní multivitamín s minerály podle věku (pokud jste si nevybrali Super Mega 50) + podpora žlučníku (Super Soya Lecitin před spaním)

Pokud chcete svému zdraví rozumět a chcete se umět o sebe postarat preventivně i bez lékaře, sledujte 

Základy celostního zdraví

s láskou vaše Empatia