Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Chcete-li někoho skutečně milovat, začněte maličkostmi. Gary Chapman

Poslední komentáře

Na okraj

Pravidelné užívání Omega 3 se rovná konzumaci 2 plátků lososa týdně.

Užíváte warfarin nebo jiný lék na ředění krve?

Warfarin je jeden z léků, který zabraňuje krvi, aby se srážela.

Podobně funguje jed na krysy, způsobí kryse vnitřní krvácení a ta zemře.

Jasně - říkáte si, že přece vaši léčbu má lékař přesně pod kontrolou, sleduje pravidelně hodnoty krve a její srážecí schopnost, že?

Kdybyste si to nemysleli, asi byste tyhle jedy nemohli užívat...

Je až s podivem, jak obrovské množství lidí užívá léky na ředění krve. A ještě víc je zarážející, že je lékaři mají odvahu předepisovat :-(

Naše krev, stejně jako lidské tělo, je doposud velmi málo probádaná, je to hotový koktejl všemožných částic a látek, které mají svou specifickou úlohu. Stále vědci přichází na nové a nové částice, o kterých jsme doposud neměli ani tušení.

Třeba vitamín K.

Víte o tom, že tento vítamín, který právě souvisí se srážlivostí krve, je znám necelých dvacet let?

Krev, stejně jako každá část našeho těla, neexistuje izolovaně.

Je kontrolkou nejen jedné z hlavních orgánových skupin (srdce a tenké střevo), ale je kontrolkou všech, je totiž spojovatelkou.

  • Stav krve závisí na stavu našich jater, jak jsou schopná filtrovat nečistoty, jak jsou schopná vytvářet hormony, enzymy, rozpouštědla a jiné důležité látky.
     
  • Složení krve je přímo úměrné stavu našeho tenkého střeva a jeho schopnosti vstřebávat látky z potravy, kterou krev, a následně celé tělo, potřebuje.
     
  • Slezina filtruje z krve staré červené krvinky a krev čistí, plíce krev okysličují, ledviny filtrují, čistí a ředí, velmi zjednodušeně.

Naše tělo funguje na základě příjmu životně důležitých látek ze stravy, bohužel lékaři se na fakultě o výživě neučí nic (věřili byste tomu, že veterináři ano?).

Navíc funguje jako systém podle dávno poznaných zákonitostí a souvislostí, bohužel i toto se lékaři neučí a navíc tím opovrhují.

Můžete mi tedy říci, jak je možné, že jim lidé věří a ládují se jedy na krysy?

Vím, že příčinou je strach.

Léky na ředění krve se totiž ordinují lidem, kteří mají problém se srážlivostí, takže sklon k embolii, ucpání cévy, tromboze a třeba infarktu a mozkové mrtvici. Takže se není divit, že lidé s těmito strašáky asi strach mít musí.

Musí?

Já tedy mám strach, když si přečtu vedlejší nežádoucí účinky warfarinu.

To tedy bych měla sakra strach. A hlavně vidím a slyším lidi, kteří warfarin užívají, jaké mají neskutečné potíže.

A nejvíc mě fascinuje, že tito lidé přijmou od lékaře fakt, že tento lék musí užívat, nesmí ho vysadit, nesmí se k tomu ničím přírodním léčit, ani stravou nesmí svou krev dávat do pořádku, naopak je třeba všechny látky, které by jí spravily, vyloučit, aby se totiž nezkreslily výsledky! Že je člověku špatně, není důležité, hlavně ty výsledky...

Víte, co je nádhera?

Pokud máte sklon k vyššímu srážení krve, duchovně to znamená, že jste v určité oblasti svého života ztvrdli, máte strach, jste zablokovaní, nechcete pustit jiný názor, ucpáváte proud života tam, kam byste ho měli pustit - láskou, pochopením, přijetím.

Takže užívání chemického léku na ředění krve vše jen zhoršujete, strach podporujete tím, že se balamutíte, že někdo jiný to za vás pohlídá, vyřeší, zařídí - a vy můžete dál mít stejné postoje a zásady.

Je fakt, že Vesmírná výuka je dokonalá pro všechny, a stejně nic nejde obejít a vše si musíme vyzkoušet na vlastní kůži, projít vlastní zkušeností. Takže si můžeme být jisti, že stejně nás k tomu tréninku, který jsme odsunuli, někdy v budoucnu přivede. Nepříjemné je, že to bude už výzva důraznější.

A tak se střezte začít užívat léky na ředění krve, pak je skutečně velmi těžké z toho vystoupit, resp. najít dost odvahy a léčbu odmítnout se všemi výhružkami a varováním lékařů.

A své tělo čistěte, čistěte a čistěte. Možná máte za sebou očistu jater, připravte se tedy na další očistu - srdce a tenkého střeva, nebo si vyčistěte cévy. Sami víte nejlépe, kde vás nejvíc bota tlačí :-)

A pokud tu odvahu máte, tak můžete embolii předejít přírodní cestou.

Také dobře víte, že se můžete ve svém strachu vyřadit warfarin obrátit na lékaře CaliVity. Abyste měli nějakou odbornou radu... :-)

Rozvolněte se a vše pěkně pusťte!

S láskou vaše Empatia

Warfarin

Dobrý den, o Warfarinu vím dělší dobu to, co jste tady v článku popsali. Máme vlastní hospodářství, maso máme vlastní, ovoce a zeleninu také, pohybu velký dostatek, zpracovávám bylinky a i je užíváme , vodu čistíme a zbavujeme nečistot včetně chlóru, naše mysl je klidná a žijeme v lásce. Jinými slovy, jako naši předkové. Proč se ale takhle rozepisuji, partner prodělal jako dítě revmatickou horečku a poškodila se mu srdeční aorta. Žil s tím do svých 61 let a pak při rvačce psů běžel krátký úsek, pak je roztrhával a následně zkolaboval. Po mnoha vyštetřeních, lékaři zjistili, že cévy, tepny, krkavici a další, má ve výborném stavu jako mladý člověk, ale srdeční aorta je v tak špatném stavu, kdy je zjizvená a neotevírá a nezavírá a budou ji muset vyměnit. Dohodli se na biologické i vzhledem k jeho váze 65kg a tak by nemusel brát Warfarin. Jenže, když ho po 14 dnech propouštěli z nemocnice, ve zprávě si přečetl: Warfarin trvale a tehdy se teprve i dozvěděl, že má mechanickou chlopeň místo domluvené biologické. Takže užívá Warfarin proti kterému velmi protestoval a bylo mu vysvětleno, že užívání tohoto léku je proto, aby se mu na chlopni neusazovaly sraženiny. Protestoval nejen proto, že se mu nelíbilo složení léku ale i proto, že nebude moci jíst to, co tvořilo velkou část jeho jídelníčku např.: brokolice, rajčata, okurka, paprika, zelí, kapusta a mnoho dalšího. Proto by jsem ráda věděla, zda je možné při této diagnose nahradit Warfarin něčím přírodním a Warfarin vysadit. Děkuji Milada

Náhrada za warfarin

Naprosto dostačující náhrada warfarinu je toto:

Omega 3 (1-1-1) + Xantho Plus (1-1-1) + White Willow (1-1-1)

Vše je popsáno pod odkazem na embolii, kde je proklik do shopu, kde si vše můžete pořídit. s láskou vaše Empatia