Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství, nemá za cíl nahradit odbornou lékařskou péči a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Někdy je těžké ustát jakýsi nulový bod, kdy o věci víte tolik, že ji nedokážete vyjádřit.

J. Hastík

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že k udržení odpovídající hladiny vitamínu E v krvi je zapotřebí zinek?

ADVENTNÍ AKCE: 3 + 1 Magnezi B6 ZDARMA!

Doplňte si hořčík a B6, jsou to nejdůležitější antistresové a protizkostlivé látky!

Pokud užíváte antidepresiva nebo máte potíže se stresem, je to přesně pro vás :-)

(pouze od 25.11. - 1.12.)

Únava? Stres?

Nedostatek hořčíku může byt vážný problém!

Hořčík se podílí na činnosti nervové soustavy a svalů a na stavbě zubů a kostí. Avšak vlivem stresu nebo intenzivní fyzické práce se jeho zásoby v organismu velmi rychle vyčerpávají.

Současný člověk žije přehnaným tempem, a proto nepřetržitě trpí nedostatkem hořčíku. Také stresová zátěž je výrazně větší než před několika desítkami let. Navíc ve zpracovaných potravinách prodávaných v supermarketech je hořčíku jen velmi málo. Potřeba hořčíku v organismu tedy výrazně narostla, ale dostává jej stále méně.

A přitom nedostatek tohoto prvku vyvolává akutní i chronické příznaky. Krátkodobě může způsobit nespavost, srdeční arytmii, únavu, svalové křeče, poruchu kognitivní a koordinační schopnosti, slabost, nevolnost, zvracení, průjem, nervozitu, zimnici, nízkou hladinu draslíku a vápníku, vysoký krevní tlak a také křeče mozkových a koronárních arterií.

Opravdu musí každý člověk bojující s vysokým krevním tlakem užívat do konce svého života množství léků? Možná za jeho obtížemi stojí právě nedostatek hořčíku!

Dlouhodobý nedostatek hořčíku může způsobit ještě vážnější obtíže a zvyšuje riziko srdečně-cévních chorob a cukrovky. Diabetici, alkoholici, lidé dodržující dietu, pracující v těžkých stresových podmínkách nebo vykonávající těžkou fyzickou práci a také sportovci jsou vystavení zvýšenému riziku nedostatku hořčíku.

MagneZi B6 obsahuje dobře známý a skvěle spolupracující tým hořčík, vitamin B6 a zinek, které jsme pro vás vyvinuli ve snadno zpracovatelné formě, abychom vašim svalům a nervovému systému poskytli komplexní a cílenou podporu.

Komu tento produkt doporučujeme?

  • Sportovcům a osobám v intenzivním fyzickém napětí.
  • V případě výrazné ztráty tekutin (např. pocením).
  • V případě významného mentálního tlaku, v průběhu zkoušek nebo stresu v zaměstnání.
  • Těm, kteří mají náročný životní styl.
  • V případě nevyváženého jídelníčku (malé množství zeleniny nebo ovoce, redukční dieta, vegetariánství).
  • Těhotným a kojícím ženám.
  • Těm, kteří pravidelně konzumují alkohol.
  • Každému, kdo si přeje ve vyčerpávajících dnech získat energii navíc.
  • Magnezi 3+1 tento týden TADY!​