Po mnohaletých zkušenostech s osobními konzultacemi, infovečery, semináři a dalšími akcemi pro jednotlivce a menší skupiny lidí, jsme došli k několika ZÁSADNÍM závěrům:

  1. I když se to někomu, kdo nezná podstatu celostního přístupu k nemocem, vztahům, žití, bude zdát divné, většina doporučení při konzultacích začínala podobně. Jinými slovy – říkali jsme pořád to stejné (podobné) dokola.
  2. Velké množství klientů přišlo jednou, dvakrát, třikrát, něco málo se sebou udělali, pak přestali chodit a objevili se třeba za rok a byli na tom hůř, než když přišli poprvé. To nám bralo motivaci a měli jsme pocit marnosti z vynaložené práce.
  3. Je nutné naučit lidi, jak se mohou o sebe postarat sami! Naučit je porozumět svému tělu, svým problémům. Naučit je, jak najít „jádro pudla“ a ukázat jim cestu, jak s toho ven. Být jim k dispozici, ale nechat to ne nich!

S internetem už jsme pracovali několik let. Troufáme si říci, že v ČR jsme byli v oblasti celostního zdraví jedni z prvních. Ne-li úplně. Už od roku 2003 jsme šířili naše zkušenosti po netu. Ale nějak jsme ustrnuli. Bylo potřeba dát našim informacím řád, systém a taky zařídit, aby se nám energie nějak mohla vracet. Aby nám klienti měli jak zaplatit.

A tak jsme si přitáhli ideální nástroj – online marketing. A na jeho základě jsme postupně vytvořili online programy, skládající se z neplacených i placených informací, díky kterým může každý člověk zjistit skutečné příčiny svých zdravotních, vztahových, zkrátka životních potíží a dozvědět se, jak je překonat.

Tady vidíte přehled našich programů, sdružených pod společný název Akademie celostního zdraví:

Akademie celostního zdraví

Akademie celostního zdraví

Tento web není kurz ani žádný program. Je to..

ROZCESTNÍK NAŠICH PROGRAMŮ

Přehled našich online kurzů, ale i jiných webů nebo našich knih.
Rozcestník našich jednoduchých celostních návodů, jak se zbavit bolestí těla i ducha, problémů ve vztazích, s penězi, i se špatnou prací.

Je tam také možnost stáhnout si zdarma ebook

Vše se vším souvisí a nic se neděje náhodou

Můžete si tam stáhnout motivační tapety na plochu vašeho počítače nebo telefonu nebo si koupit některý z našich placených ebooků.

Proč kurz absolvovat

Award

Upozornění na aktuální program podle období

Award

Možnost stažení ebooku a motivačních tapet

Award

Možnost nákupu všech našich ebooků

Reference na kurz

Vše, co sdělujeme ve svých programech, vychází především ze zkušeností našich, ale také ze zkušenosti několika desítek tisíc našich dosavadních online i offline klientů. Jak jsme žili, jak žijeme teď, co nás k tomu dovedlo a co jsme museli dokázat změnit. V mnoha programech se "odhalujeme do naha", abyste věděli, že to myslíme upřímně.
Miluška a Ivan Matoušovi

Chci se seznámit s programem

Základy celostního zdraví

Základy celostního zdraví

Překvapí vás, když řekneme, že existuje jenom 5 nemocí?
Že žádná nepřijde náhodou, ale žádnou mít nemusíte?

A přece je to tak. Každé onemocnění „si přitahujeme“, protože jej z nějakého důvodu potřebujeme! Naše chování, jednání, postoje, vztahy, pracovní realizace – to vše se odráží na našem zdraví. Ať je to rýma nebo rakovina.

A to je dobrá zpráva!
Protože tedy záleží na nás, jestli budeme nemocní nebo ne!

ZÁKLADY CELOSTNÍHO ZDRAVÍ

Když vás video zaujme, můžete pokračovat ve sledování vybraných pěti příběhů konkrétních lidí, na kterých vám ukážeme několik metod, pomocí nichž budete schopni i vy sami zjistit, proč máte jaké problémy – i ty zdravotní. Jak najdete jejich skutečnou příčinu a co s tím dělat. Jak vás tělo už roky dopředu upozorňuje, že si zaděláváte na nemoc, i když vás ještě nic nebolí a vyšetření u lékaře se zdají v pořádku.

Proč kurz absolvovat

Award

Žádnou nemoc mít nemusíte!

Award

Můžete žít šťastný, spokojený, zdravý a bohatý život!

Award

Nejste oběti, ale tvůrci svého života!

Reference na kurz

Miluško a Ivane děkuji Vám za Váš úžasný kurz. Otevřel mi oči a já poznala sama se i své blízké a lépe rozumím tomu, co se mi v životě děje. Už se z nepříjemných věcí nehroutím a neberu si je tak osobně. ? Díky doplňkům od Calivity už nejsme téměř vůbec nemocní. A pokud přeci jen ano, za tři dny jsme zase fit. Díky Vašim praktickým radám a úkolům jsem dokázala přijmout nové návyky do svého života a začali se dít věci :-). Moc Vám děkuji! Hanka
Hana Pavlasová

Chci se seznámit s programem

Tolerovat je láska

Tolerovat je láska

80% lidí se často zlobí!
90% je nespokojených!
100% lidí to tak nechce!!

Je možné být opravdu v pohodě?

Být spokojený se vším, jak co je – to je oč tu běží. Užívat si každý okamžik, i když lidé a svět kolem je jaký je, a často nás to štve.
Jde to? Ano! My vám garantujeme, že to skutečně jde! I bez jointa.. ?

BUĎTE V POHODĚ I SE VŠEMI „BLBCI“ OKOLO!

Pokud chcete, ukážeme vám důvody, proč se nemusíte rozčilovat, bojovat za svůj názor a pravdu, a jak můžete žít spokojený život. No a v neposlední řadě vám ukážeme, jak vztekání, zlobení a nespokojenost souvisí s vašimi případnými nemocemi – především s nemocemi jater a žlučníku. A jak se těchto nemocí zbavit i bez chemických léků.

Proč kurz absolvovat

Award

Už se nechcete rozčilovat věcmi okolo sebe!

Award

Chcete žít život v klidu!

Award

Chcete mít zdravá játra a žlučník!

Reference na kurz

Miluško a Ivane, každý den si pouštím vaše webináře a studuji vše a snažím se to do svého života zakomponovat. Je úžasné, jak růžice ve vztazích fakt sedí. ? Spousta věcí mi zpětně dochází a také to, že opravdu každý partner je ten pravý. Že stačilo toto znát a člověk mohl být spokojený hned, stačí jen změnit sebe a své chování, najít se, svůj životní úkol, je to tak jednoduché. Děkuji za to, že jste mi přišli do života.
Ivana Dobešová

Chci se seznámit s programem

Radovat se je láska

Radovat se je láska

Už nikdy nechci vidět kyselej obličej!

Svůj! Svůj kyselej obličej!

Chci se smát, chci se radovat, chci mít zdravé srdce, dobré trávení, a to navzdory všemu, co se okolo mě děje.

Ale to je asi nesmysl. To asi nejde..
Nebo ano?

Výchovou (nejen rodičů) nám byla vnucena tzv. pravidla slušného chování. V naprosté většině neslouží k tomu, abychom žili šťastněji, ale abychom žili v pocitu strachu, jestli je neporušíme. Nebo viny, když jsme to nezvládli! Proč?

Protože kdo se bojí a má pocit viny, ten je co?
Ten je ovladatelný! Jako ovce.

Tak si dovolme ten luxus nebýt ovcemi!
DOVOLME SI BÝTI ČLOVĚKEM!

Když si uvědomíme, co je v životě skutečně důležité, roztáhneme pusu od ucha k uchu.

K čemu by nám dobré užírat se blbou náladou, třeba kvůli nějakému chudákovi, co na nás plivl jedovatou slinu a teď si spokojeně lebedí, jak to přehodil na nás. To chceme?

A co to asi dělá s naším srdcem?
Tak mu dopřejme ten dar – pusťme to z hlavy, rozsviťme se
a darujme si radost!

Proč kurz absolvovat

Award

Chcete se radovat z každého dne!

Award

Nechcete se nechat ovládat okolní "blbou náladou"!

Award

Chcete mít zdravé srdce a tenké střevo!

Reference na kurz

Než jsem potkala Milušku s Ivanem a poznala jejich kurzy, dost jsem se v životě plácala, motala, ztrácela a občas si nevěděla vůbec rady. Pak jsem sebrala odvahu a vstoupila do kurzů A9P a můj život začal postupně měnit směr. V kurzech jsem totiž dostala jednoduchou a jasnou mapu a uvědomila si, proč jsem v životě zrovna teď na téhle souřadnici a že pokud se chci dostat z bodu A do bodu B, jak to mám reálně udělat. Někdy se sice ještě ztratím, ale dneska už vím, že to "ztracení" má svou cenu a že vždycky najdu cestu, protože mám už svou mapu v srdci. Jsem vděčná, že jsem dostala příležitost do kurzů vstoupit a už se moc těším na další kurz "Radovat se je láska". Došlo mi totiž, že radost na cestě a z cesty je jeden z důležitých smyslů cesty samotné ... tak šťastnou cestu nám všem.
Martina Jíchová

Chci se seznámit s programem

Přijímat je láska

Přijímat je láska

Život je skvělý trénink!

Funguje to tak, že všechno, co schováváme vědomě či nevědomě, nějak stejně vylézá ven.

Takže máme problémy s druhými lidmi, máme málo peněz, jsme nemocní, máme různé strachy nebo zlozvyky, kterým nerozumíme. To jsou všechno indikátory, že něco neděláme dobře.

A tak dlouho budeme prožívat nepříjemnosti, až to pochopíme. Nebo umřeme.

Není lepší pustit se do svých stinných stránek – ŽIVOTNÍCH VÝZEV – hned?

JEDNODUŠE NAJÍT, POCHOPIT, PŘIJMOUT
A ZMĚNIT SVÉ ŽIVOTNÍ VÝZVY!

Přijímat všechno dobré jako to nejlepší pro mě.

Přijímat všechno špatné v sobě jako to nejlepší pro mě!

Jen když přijmu i všechna svá negativa, jsem úplný. ?

Ukážeme vám, jak přijmout všechny životní trable, jako výzvy a příležitosti ke ZLEPŠENÍ SVÉHO ŽIVOTA!

Proč kurz absolvovat

Award

Naučíte se přijmout sebe, takového, jaký jste!

Award

Nerozhodí vás nic, co se děje okolo vás!

Award

Chcete mít zdravý žaludek, slinivku a slezinu!

Reference na kurz

Dnes jsem se znovu podívala na A9P, jestli ty vztahy mezi prvky můžu použít i na vztahy se sourozenci. Zkusila jsem jim spočítat jejich čísla a vyšla mi u všech tří sourozenců 9. Já jsem 6 kov. Všichni tři sourozenci mě učí neplést se do věcí, které se mě netýkají. Nevnucovat jim svá pravidla slušného chování. Nikdy jsem to tak neviděla, až teď mi to tak moc docvaklo. Měla jsem jim to za zlé. Vždyť jsem přeci pro ně chtěla jen to dobré. Teď už to chápu, brečím a chápu to. Měla bych jim poděkovat. Děkuju.
Monika Humlová

Chci se seznámit s programem

Odpustit je láska

Odpustit je láska

Každému z nás se v životě stalo něco, co nás ranilo.

Nic z toho už není pravda. Už to neexistuje. Tedy kromě naší hlavy. Leží to tam, jako zdechlina. A smrdí to. Je nám to na obtíž. Ale nedovedeme to zahodit, vypustit, vykašlat se na to.

A přitom možná stačí tak málo.

Radoslav Brzobohatý ztvárnil v kdysi trezorovém filmu Všichni dobří rodáci postavu Františka podle skutečné předlohy sedláka Františka Slimáčka z moravské Kelče, který si zažil mnoho komunistických útrap jak v padesátých letech kolektivizace, tak v sedmdesátých letech normalizace.

Když se herec s Františkem Slimáčkem po pádu komunismu setkal a hovořili spolu na jeho vráceném statku, šel okolo nějaký soused. Oba na sebe zavolali pozdrav a když odešel, řekl pan Slimáček: „Tak to byl on, kdo mě tenkrát udal.“ Radoslav se divil, jak to, že se s ním tedy zdraví? A pan Slimáček odpověděl:

„Žít celý život ve zlobě a nenávisti? Co by to bylo za život?“

PODÍVEJTE SE NA ÚVODNÍ KRÁTKÉ VIDEO
ODPUSTIT JE LÁSKA

Proč kurz absolvovat

Award

Chcete umět odpouštět sobě!

Award

Chcete umět odpouštět ostatním lidem!

Award

Chcete mít zdravé dýchací cesty a tlusté střevo!

Reference na kurz

Ahoj Miluško a Ivane, v prvé řadě Vám chci opravdu moc poděkovat za skvělý kurz, jste prostě stvořeni pro tuto práci. Makám už na sobě celkem dlouho, hodně jsem o těchto tématech četla a slyšela, ale z Vašich úst to vše chápu asi nejlíp:-). Video o odpuštění sobě si pouštím každý den, je to úžasné a podporuje mě to na mé cestě k získání sebelásky a sebeúcty. Do kurzu jsem se vlastně kvůli tomuto přihlásila, vedla mě má intuice i vzhledem k mým zdravotním potížím, a do toho pocity viny spojené s rozvodem. V podstatě jsem myslela, že už to mám dávno za sebou, ale necítím se tak. Sedí to všechno naprosto dokonale.
Lenka Bartusková

Chci se seznámit s programem

Soužít je láska

Soužít je láska

Vztahy a strachy – to je oč tu běží.
Bez vztahů totiž nejsme nikým!

Každý jsme pro sebe tím nejdůležitějším na světě.
To nejdůležitější na světě jsou pro nás naše vztahy.

Z logického hlediska nesmysl. Jestliže platí jeden výrok jako „nej“, nemůže platit i druhý výrok jako „nej. A přece je to tak. Z filozofického hlediska se tomu říká dichotomie. V tomto případě dokonce Božská dichotomie, protože tak je náš svět stvořený – ať už říkáme energii, která to stvořila, jakkoliv.

Jsme pro sebe ti nejdůležitější na světě, ale bez vztahů nejsme nikým. Jsme schopni vyjádřit kým jsme, jen pomocí vztahu k někomu, nebo něčemu. Žijeme v duálním, relativistickém světě, proto vztahy, jsou to nejdůležitější, co v životě máme. Vztahy k sobě, blízkým, ostatním lidem, věcem, situacím, událostem..

Je to tak od věku věků.
Tak proč si s nimi (k sakru) pořád nevíme rady?! ?

Zkusíme vám v tom trochu pomoci.

PODÍVEJTE SE NA KRÁTKÉ VIDEO
SOUŽÍT JE LÁSKA!

Proč kurz absolvovat

Award

Chcete mít skvělé vztahy se všemi lidmi!

Award

Chcete žít život beze strachů!

Award

Chcete mít zdravé ledviny, močové cesty a pohlavní orgány!

Reference na kurz

Pane Bože, děkuji ti za tak geniální a přitom úžasně jednoduché a logické souvislosti, které jsi nám poskytl. A za oba svoje průvodce. Děkuji vám, moji milí MI – všechno to dává smysl a v té jednoduchosti je přitom tolik síly! Kurz je profesionálně připravený – stejně jako ty ostatní, a přitom tolik lidský s citlivým přístupem ke každému člověku. Oceňuji velikou trpělivost, s jakou naši milovaní Matoušovic ? zodpovídají na všechny naše otázky. Jako voda si potřebuji sama vymezit své hranice a pravidla, abych mohla tvořit, nikoli trpět. Kurz Soužít je láska vnímám jako ušitý mi přímo na tělo, hlavu i srdce ;-). Oceňuji vzájemná propojení účastníků kurzu, kteří jsou právě u toho. Ta energie je opora, síla, víra, život. Odnáším si vědomí, že na své Cestě nejsem sama. A za tuto jistotu jsem vděčná.
Eva

Chci se seznámit s programem

Jak mít zdravou rodinu

Jak mít zdravou rodinu

Tomuto programu říkáme spíše Modul. Je to sice „samostatný program“, ale určený prioritně pro účastníky, kteří prošli kurzem Základy celostního zdraví Online.

Nezabýváme se v něm proto základními pojmy a přístupy k celostnímu zdraví, vztahům a životu. Co je Astrologie 9 planet a další diagnostické metody, proč vše souvisí se vším a nic se neděje náhodou, proč můžeme řešit jen sebe a nikoho jiného, jak fungujeme jako trojjediné bytosti (Tělo, Mysl, Duše), že strava je základ našeho zdraví, atd., atd..

Ale možná ti je tohle všechno jasné a pak nic nebrání pustit se do modulu

JAK MÍT ZDRAVOU RODINU

Modul je možná určený prioritně pro ženy, ale..  Jak to udělat, aby se partner i děti s nadšením stravovali zdravě. Jak docílit toho, aby rodina fungovala zdravě. Jak rodinu léčit a vyléčit. Jak a co vařit, aby tě to nestálo příliš energie.

Proč kurz absolvovat

Award

Jak docílit toho, aby celá rodina fungovala zdravě

Award

Jak rodinu léčit a vyléčit

Award

Jak a co vařit zdravě, aby tě to nestálo příliš energie

Reference na kurz

Pane Bože, děkuji ti za tak geniální a přitom úžasně jednoduché a logické souvislosti, které jsi nám poskytl. A za oba svoje průvodce. Děkuji vám, moji milí MI – všechno to dává smysl a v té jednoduchosti je přitom tolik síly! Jako jsem před časem zvládla svoji ne-lásku bez onkologie (jsem voda a řídí mě země, která mě učí mít dávání a braní v rovnováze), stejně tak se těším, jak pomůžu svému srdíčku.
Eva Šustr

Chci se seznámit s programem

Jak uživit své buňky

Jak uživit své buňky

Tomuto programu říkáme spíše Modul. Je to sice „samostatný program“, ale určený prioritně pro účastníky, kteří prošli kurzem Základy celostního zdraví Online.

Nezabýváme se v něm proto základními pojmy a přístupy k celostnímu zdraví, vztahům a životu. Co je Astrologie 9 planet a další diagnostické metody, proč vše souvisí se vším a nic se neděje náhodou, proč můžeme řešit jen sebe a nikoho jiného, jak fungujeme jako trojjediné bytosti (Tělo, Mysl, Duše), že strava je základ našeho zdraví, atd., atd..

Ale možná ti je tohle všechno jasné a pak nic nebrání pustit se do modulu

JAK UŽIVIT SVÉ BUŇKY

Jak dodat každé buňce tvého těla dostatek energie, aby ses cítil zdravý a měl sílu na všechno, co miluješ dělat. Co jíst a co nejíst. Proč a kdy něco nejíst, proč a kdy naopak něco jíst. Jak si sestavit individuální výživový režim. Kdy a proč doplňovat talíř doplňky stravy.

Proč kurz absolvovat

Award

Jaké živiny potřebuje každá buňka našeho těla

Award

Jak mít silné a štíhlé tělo

Award

Co udělat, abys za 7 let měl nové tělo

Reference na kurz

Před kurzem jsem všechno měla úplně jinak… Cítím obrovskou změnu, vidím vše najednou jinak. Nerozčiluji se,usmívám na každého a myšlenky mám úplně jiné! Užívám si každý den..mám radost. A navíc! Výsledky krevních testů jsou lepší… Život je prostě krásný… Děkuji děkuji děkuji.
Romana Kelemenová

Chci se seznámit s programem

Žena je láska

Žena je láska

Jsi zklamaná ve vztahu?
Necítíš se milovaná?
Tvůj chlap nestojí za níc?
Připadáš si bezmocná?

Moc žen je v našem ženství!

Šťastný život máme jen a jen ve svých ženských rukou!

DÁM TI INSPIRACI!

Pokud toužíš mít vedle sebe muže, který pro tebe udělá cokoliv – říkám cokoliv, stane se to.

Inspirace, kterou ti dám, není snadná, ale je jednoduchá. Pokud ji zařadíš do svého života, začnou se dít zázraky. Vím to!

Těším se na tebe!

PS. Tento „pořad“ (web) není vhodný pro muže.
Věř mi, že to není diskriminace, ale láskyplné doporučení v zájmu žen i mužů.

Proč kurz absolvovat

Award

Poznáš sama sebe ve svém ženství

Award

Pochopíš svého muže v jeho mužství

Award

Najdeš cestu k sobě i k němu

Reference na kurz

Miluško, snažím se na sobě vědomě pracovat již přes 10 let, ale až poslední dva roky se dostávám k podstatě – mému ženství. A až od Tebe slyším, co se vlastně učíme v partnerství – zbavování idealizací! Jsem mírně v šoku neb můj život, stejně jako mé manželství a mateřství, jsou na idealizacích založené (zdravá výživa, alternativní vzdělávání, přirozené léčení, aktivní občanství), ale až teď vidím, proč můj muž je po našem desetiletém soužití úplně na dně… Mé idealizace měly před ním vždy přednost. Sama nevím, jestli bez nich dokážu žít, naštěstí se mi to ale zdá jednodušší, než žít bez muže, kterého jsem si vybrala pro život… Děkuji za Tvé doprovázení, těším se na pokračování.
Karolina

Chci se seznámit s programem

KRUH Žena je láska

KRUH Žena je láska

Krok za krokem k vědomému ženství a důvěrnému partnerství

KRUH ŽENA JE LÁSKA

(Kruh není kurzem, ale členskou stránkou! Tzn. nemá „začátek“ a „konec“. Je to průběžný „magazín“ bez časového omezení, kde se neustále věnujeme několika tématům, která tě mají dovést ke skutečnému ženství a následně k fungujícímu krásnému partnerství.)

Můžeš vzít to, cos na své dosavadní ženské a partnerské cestě dosáhla a přetransformovat to na úplně novou úroveň.

Vykročit na spirálu nekonečného důvěrného vztahu k sobě i partnerovi.
Můžeš změnit staré návyky, které tě dostaly k současným výsledkům ve svém životě. Zvládneš to postupným děláním věcí jinak.
Doteď jsi možná jen doufala, že budeš šťastná. Teď zažiješ skutečné štěstí bez etrémního úsilí.
Slibuju ti to.

S láskou Miluška

PS. Tento „pořad“ (web) není vhodný pro muže.
Věř mi, že to není diskriminace, ale láskyplné doporučení v zájmu žen i mužů.

Proč kurz absolvovat

Award

Rozumět svému životu a žít vědomé ženství

Award

Umět fungovat prakticky v ženské energii

Award

Sdílet své pokroky a selhání v komunitě stejně naladěných žen

Reference na kurz

Začínám být šťastná už jen z toho, že objevuji a že vím jak to udělat, aby můj život byl k žití – a to díky Tobě a Kruhu, a díky sobě, protože jsem do Kruhu vstoupila a dělám na svých změnách, na mém soukromém projektu: MŮJ ŽIVOT
Anna Marková

Chci se seznámit s programem

Harmonické vztahy

Harmonické vztahy

Máme pro vás zdarma celkem jednoduchou metodu, jak pochopit a zlepšit vzájemné vztahy s vašimi partnery, dětmi, rodiči, příbuznými i s dalšími lidmi.

Ukážeme vám, jak snadno poznat sebe a lidi okolo vás. Nezávisle na našem i jejich subjektivním mínění.

Dozvíte se, jak s nimi komunikovat, aby vaše vztahy byly harmonické.

Podělíme se o více než dvacetileté vlastní, konzultační a lektorské zkušenosti.

PODÍVEJTE SE NA KRÁTKÉ ÚVODNÍ VIDEO
HARMONICKÉ VZTAHY

Proč kurz absolvovat

Award

Chcete nezaujatě poznat sebe!

Award

Chcete nezaujatě poznat ostatní lidi!

Award

Chcete mít se sebou i s ostatními harmonické vtahy!

Reference na kurz

Miluško a Ivánku, Váš program Harmonické vztahy podle astrologie devíti planet jsem shlédla jedním dechem a hned jsem si nakreslila „svůj“ pentagram se „svými“ lidmi (rodina, přátelé,...) a spoustu věcí mi, jak se říká, docvaklo (a to hlavně zpětně do minulosti) a je jasnějších, protože to najednou dává smysl, proč se s někým domluvím tak nějak v pohodě a naopak to s někým skřípe. Prostě se na to pak musí jinak, a když máte návod a víte jak, tak je ten život mnohem jednodušší.
Hana Sýkorová

Chci se seznámit s programem

Zdravé bohatství

Zdravé bohatství

Jsme zdraví i bohatí, protože pomáháme jiným
ke zdraví tělesnému, duševnímu i duchovnímu!

Za co důležitějšího by měl člověk dostat i hojnost peněz?

Nám to funguje, může to fungovat i tobě!

Tento program je to pro každého, kdo:

♣ chce pomáhat druhým v celostním přístupu k životu

♣ chce pomáhat druhým, ale ještě neví jak

♣ chce pomáhat druhým, tisíckrát to zkusil a tisíckrát se spálil

♣ pomáhá druhým, ale nemá za to dostatek peněz

Pokud patříš mezi takové lidi, tak se podívej na náš program
Zdravé bohatství.

NESNI SVŮJ ŽIVOT!
ŽIJ SVÉ SNY!

Tvůj úspěch je naším štěstím,
tvé štěstí, je naším úspěchem.

Proč kurz absolvovat

Award

Chceš mít hojnost peněz!

Award

Chceš mít uznání od tisíců lidí!

Award

Chceš denně zažívat pocit, že měníš svět k lepšímu!

Reference na kurz

Milá Miluško a Ivane, vaše stránky jsem poprvé otevřela před rokem. Upřímně, zpočátku jsem si maličkou chvíli i myslela, že jsou to možná jedny z mnoha stránek, které se jen snaží něco druhým prodat. Hodně brzy jsem zjistila, že se naprosto mýlím, že je to úplně, úplně jinak. Postupně jsem vstoupila do několika programů, a rozhodnutí do toho jít bylo jedno z těch nejsprávnějších. Hodnota toho, co jsem vždy za tu cenu dostala, se nedá vyčíslit. Forma, jakou jsou podávány, je naprosto jedinečná. Jasně, jednoduše, provázaně. Moc Vám oběma děkuji. Jsem vděčná a děkuji, že jsem Vás dostala do života.
Věra Bajerová

Chci se seznámit s programem