Ať v novém roce překonáte všechny výzvy, které vám přináší a jste v tom šťastní!

Mrkněte se, co konkrétně vás čeká v novém roce 2019! Jako každý rok pro vás máme ebook zdarma:

Můj rok 2019

V čem bude rok 2019 pro všechny skvělý?

Rok 2019 bude pro všechny pod vlivem vibrace čísla 3. Číslo 3 přináší hodně mužské energie.

VE VZTAZÍCH se budeme potýkat s komunikačními problémy, nepůjde nám to si snadno porozumět, budeme mít pocit, že je třeba vytahovat hodně rozumových argumentů na přesvědčení druhého člověka. V komunikaci budeme používat mužskou energii, tj. sílu a tlak a agresivitu, a tak bude vznikat víc hádek a sporů.

Výzvou roku 2019 je donutit se rozumem zmlknout a naslouchat druhému, otevřít své srdce a snažit se do druhého vcítit místo toho, abychom ho pochopili.

Pozor na zesměšňování druhých, kritizování, výčitky a žárlivost.

Pozor na zbytečné diskuse a přesvědčování druhého o své pravdě, pozor na diktátorství.

Tento rok bude zlomový především pro ženy, proto sledujte Milušky programy Žena je láska s výzvou Jsem skvělá žena a především KRUH Žena je láska. K dispozici je ti stále knížka Žena je láska.

V HLEDÁNÍ NOVÝCH VZTAHŮ budeme mít více úspěchu, ale tyto vztahy budou někdy povrchní, proto je třeba zaměřit se na to, co nám funguje teď, na vztahy, které máme a prohlubovat jejich kvalitu.

V HLEDÁNÍ A ROZVÍJENÍ SEBEREALIZACE nám přijde mnoho nových nápadů, způsobů, jak to, co děláme s láskou, rozvinout. Přijdou k nám lidé, kteří přinesou nové pohledy a doporučení. Naší výzvou je prozkoumat všechny příležitosti a hned je neodmítat, i když se nám na první pohled nebudou zdát.

Výzvou roku 2019 je učit se vyhodnocovat cesty, kam se vydáme ve své realizaci dál nejen tím, že o tom budeme přemýšlet, ale především tím, co nás bude táhnout srdcem, i když rozum bude proti. Hlavním motorem pro výběr toho, čím obohatíme to, co děláme s láskou, bude radost z dělání, ne proto, že očekáváme výsledek. Výzvou je učit se vše brát jako příležitost k získání zkušenosti.

Inspirovat se můžete programem Zdravé bohatství

V ROZHODOVÁNÍ se je potřeba dát pozor na povrchnost, být víc opatrný. Učit se ptát svého nitra a nespoléhat na rozumové argumenty. Učit se spolupracovat s Vesmírem a realizovat to, co už dávno známe, jako např. jak si správně přát, meditovat, používat afirmace a jiné způsoby napojování se na svou duši prakticky.

Pozor na přílišnou opatrnost a neustálé hledání důkazů pro správné rozhodnutí, protože se může stát, že celý rok neuděláte ani jeden krok dopředu, ale budete stát na místě. Správný impulz ke kroku ke změně hledejte ve své m srdci.

Pomoci vám v tom může program Přijímat je láska

Důležité je být veselý a brát život takový, a snažit se mu přizpůsobit.

ROK 2019 NESE PODLE ASTROLOGIE 9 PLANET VIBRACI 8 ZEMĚ,

což je nejsvobodomyslnější a nejnegativnější z energií pentagramu. Proto budeme mít tendenci lpět na svém „správném“ názoru, budeme protlačovat svou pravdu, budeme chtít, aby druzí fungovali podle nás, a současně se budeme potýkat s tím, že nás bude všechno rozčilovat a štvát.

Pokud se chcete dozvědět více o pentagramu a kam patříte podle Astrologie 9 planet vy a jakou energii si nesete v životě i vztazích s druhými lidmi, podívejte se na Harmonické vztahy

A tak největší výzvou roku 2019 je:

  • NAUČIT SE SMĚŘOVAT SVOU POZORNOST TAM, KAM CHCI
  • Pokud se ti cokoliv nelíbí, otoč hlavu a přestaň si toho všímat!
  • Pokud se někdo chová tak, jak se tobě nelíbí, přestaň se tím zabývat a s tím člověkem se nestýkej!
  • Soustřeď se na to pozitivní, co ti dělá radost!
  • Věnuj se tomu, co ti dává smysl a vědomě si vybírej, co chceš ve svém životě žít!
  • Odhoď rozum a logiku a dělej si radost!

Rok 2019 je možností, jak se prakticky naučit vyladit harmonii mysli a srdce, kdy mysl používáme jen jako nástroj k realizaci své duše, která k nám promlouvá skrze srdce.

Ať vám všechno slouží k tomu, abyste své příští dny prožívali vědoměji a tím šťastněji a bez nepříjemných překvapení!

s láskou Miluška a Ivan

Kam dál?

Komentáře