Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství, nemá za cíl nahradit odbornou lékařskou péči a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Vítězem nad osudem je moudrost.

Iuvenalis

Poslední komentáře

Na okraj

Máte vysokou spotřebu kofeinu a problémy s růstem vlasů? 
Pak máte nedostatek inozitolu v organismu. Potřebujete pravidelné užívání Lecitinu, kde najdete inozitol i cholin.

Aquarion s DÁRKY!

Speciální AKCE na nákup vaší domácí studánky na živou vodu = AQUARIONU

Ke koupi dárky za více než 6 tisíc korun!

Všechno o Aquarionu TADY

Křišťálově čistá voda

Doba, kdy jsme mohli s klidným svědomím pít vodu ze studánky nebo z horského potůčku, je už dávno pryč. O křišťálové studánce z básně Josefa Václava Sládka se nám dnes už může jen zdát. Mnoho studánek vyschlo, další jsou znečištěné a škodliviny, které jsou produktem rozvinuté lidské společnosti, bohužel pronikají i do spodních vod. Některé nebezpečné látky se tak přes všechna možná opatření mohou někdy dostat i do vody z vodovodu. Přestože je jejich množství velmi nízké až zanedbatelné, k této skutečnosti bychom neměli zůstat zcela lhostejní. Ale dá se vůbec zajistit, aby se do našeho těla nedostaly žádné škodliviny? Můžeme ještě pít kvalitní, zcela čistou a zdravou vodu?

Aqua znamená voda

Odpověď, kterou na to dává CaliVita, zní jednoznačně: ANO. Řešení, které nabízí, je ekologické, uživatelsky příjemné, spolehlivé, moderní a především zdravé. Název přístroje Aquarion nebyl vybrán náhodou. Aqua znamená latinsky voda. Toto slovo používali již staří Římané, kteří vodu vůbec nebrali na lehkou váhu. Právě oni pochopili nesmírný význam, který tato životodárná tekutina pro člověka má, a uvědomili si, že je důležitá i její kvalita. Ještě dnes můžeme obdivovat zbytky římských aquaduktů, nadzemních vodovodů, které ve starověku přiváděly kvalitní vodu do měst.

A podobně jako aquadukty v Římské říši, tak i Aquarion je cestou, jak získat kvalitní vodu.  Na rozdíl od masivních starověkých staveb je cenově přístupný, a proto si jej může pořídit každý, komu není jeho zdraví lhostejné.

Čištění a ionizace

Aquarion vodu důkladně vyčistí. Vícenásobné filtrování nejenže odstraní jedovaté nečistoty, ale speciální vnitřní filtr zabraňuje průniku bakterií a virů. Výsledný produkt – voda nasycená kyslíkem preventivně pomáhá chránit zdraví a je užitečná pro všechny. Určitě by ji měli pít sportovci a ti, kteří se rekreačně věnují sportu a manuálně pracují.

Další výhodou Aquarionu je i to, že vodu dokáže ionizovat. Během procesu ionizace se voda přetváří, přičemž se zmenšuje velikost klastrů od obvyklých 12-18 molekul v klastru na 6. Z tohoto důvodu se dosahuje lepší hydratace a mnohem hlubšího průniku do těla.

Zásaditou a kyselou vodu můžeme dále využívat. Kyselou ionizovanou vodu bychom měli aplikovat pouze zevně, např. k čištění pleti, hojení ran, na podráždění (např. nosu). Vhodná je také k úklidu domácnosti (dezinfikuje, aniž bychom museli používat chemické prostředky). Zásaditou vodu můžeme i pít a využívat její prospěšný vliv na naše tělo.

Cesta proti překyselení

V současné době je organismus mnoha lidí překyselený, a to může vést k řadě zdravotních potíží. Důvodem je především konzumace kyselotvorných potravin, jako jsou živočišné bílkoviny, mléčné výrobky a potraviny z bílé mouky. Jednou z cest, jak tuto situaci změnit, je úprava jídelníčku, další možností je pití zásadité vody vyráběné přístrojem Aquarion. Nejvhodnější ale bude kombinace obou způsobů.

Ionizovaná zásaditá voda je kromě toho, že účinně alkalizuje, skvělým antioxidantem, protože její hydroxylová skupina - OH neutralizuje oxidační účinek volných radikálů. Zásaditá voda bude prospívat našemu zdraví i z toho důvodu, že je bohatá na minerály včetně vápníku.

S její konzumací je ale třeba začínat pomalu, aby si na ni tělo zvyklo a dodržovat přitom všechna doporučení výrobce.

Kvalitní voda

  • Naplňuje tělo energií.
  • Snižuje únavu.
  • Čistí pleť a prozařuje ji.
  • Zmírňuje celulitidu a acidózu.
  • Může zlepšovat trávení a posiluje funkce ledvin.
  • Aktivuje obranný systém organismu.
  • Při správné kombinaci s dietou, může pomoci v hubnutí.

Nyní máte možnost koupit si tento přístroj v akci, kdy k nákupu obdržíte hodnotné dárky. Akce platí pouze v měsíci říjen 2019!

Po objednávce se domluvíme na dodání, protože dovoz, seznámení s přístrojem a jednoduchou instalaci máte od nás ZDARMA taky.