Dotaz

Jsem od 2.2.2008 po operaci achillovy šlachy (prasklá). Nyní mám křeče v obou lýtkách, nemohu se ani protáhnout. I při sportu (spinning, taichi) dostávám křeče, bolí mě to. Ještě jeden problém již 4 roky mě padají vlasy. Hodně mě zřídly. Uživám možné i nemožné, píchala jsem si injekce Bepanthen 250.
Prosím o radu a děkuji.

Odpověď

Milá Jano 🙂
Jste žena velmi aktivní a dynamická, máte v sobě velmi mnoho mužského principu, proto to tuhnutí tkání a tvrdnutí, až prasknutí. Achilova šlacha souvisí nejen se štítnou žlázou, to je s naším chtěním a honbě životem za čímsi (žena je především klid a pohoda), ale také s pohlavními orgány. A tady je potřeba pochopit, změnit a změnu realizovat.
Křeče ukazují na nedostatek hořčíku, hořčík ukazuje na klid a mír v těle a jeho nedostatek říká: „Zbrzdi své jednání, zpomal a zjemni.“ Vypadávání vlasů u žen souvisí po tělesné stránce s játry a žlučníkem (naší spokojeností především s muži) i s hormonálním systémem (opět souvislost se vztahem k mužům a přijímáním se a projevováním jako žena), dochází ke zvýšení stavu mužských hormonů, proto i rysy získává žena podobné mužům, vypadávají vlasy a naopak rostou vousy. To jsou souvislosti… Pokud přijmete svou nemoc jako výzvu ke své vlastní změně a začnete přijímat „školu“ druhých (především partnera) s láskou, zvládnete prvotní pocit ponížení a ustupování ve vztahu (opak je ale ve skutečnosti pravdou, je to jen o změně úhlu pohledu) a budete se snažit zjemňovat a zženšťovat, máte vyhráno. Číst knížky, realizovat přečtené ve vztazích a užívat:
Noni – rozvolňuje tkáně, zjemňuje, pomáhá pochopit, zrychluje regeneraci, dávkování 3 polévkové lžíce denně.
Super Soya Lecithin – zpružňuje, změkčuje, současně podporuje regeneraci jater, dávkování 5-5-5 po jídle.
Strong Bones – vápník s hořčíkem (hořčík bez vápníku se špatně vstřebává a naopak) proti křečím a na zpevnění měkkých tkání, dávkování 1-1-2.
Ocean 21 – na srovnání hormonální hladiny, na podporu štítné žlázy, obnovení lymfatického systému po operaci a na podporu růstu vlasů, 3 polévkové lžíce denně.
Na zjemnění těla je velmi důležité zbavit se překyselení, tím se zbavujeme minerálních látek z tkání a tuhneme. Proto uvažujete o koupi Aquarionu, který umí vyrábět zásaditou vodu, je to u nás jedinečný přístroj a zásaditá voda řeší vše od základu – přečtěte si o tom na aquarion.empatia.cz. Věřím, že dost pijete, vařte si před spaním jaterní čaj, k tomu spolkněte polévkovou lžíci ostropestřce mariánského mletého na podporu jater (i vlasů) a tímto čajem zapijte poslední dávku Lecitinu i vápníku s hořčíkem.
Odpoledne popíjejte ledvinový čaj.
Věřím, že do měsíce nastartujete změnu a pak se domluvíme, jak dál. I vy si věřte 🙂
S láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře