Dotaz

Dobrý den,

mám dceru 3,5. Má ADHD se sklony k sebepoškozování a ubližuje někdy i mě. Byla narozena o neco dřív, váha 2 kila, pár dní v inkubatoru. Od malička nas trápili problémy. Pupeční kyla, na kontrolu chodime dodnes, drive alergie na laktozu, postupne vymyzela, rok a pul jsme cvičili vojtovku 4 stupeň z 5. Nemela svuj klid. Hodne plakala, malo spala. Je neklidná, hodne se vzteka, boucha hlavou, trha si vlasy, nekdy i me, vyzaduje hodne pozornosti a kazi se ji hodne zuby a byva casto nemocna.

Doporučili by jste mi nějaké přípravky, děkuji moc.

Odpověď

Dobrý den,

dítě vždy ukazuje na nevyřešené výzvy svých matek, je třeba, abyste vy začala nějakým způsobem ventilovat svou uzavřenou energii v sobě tím, že budete dělat, co milujete a budete komunikovat o svých pocitech. Máte plnou rovinu energie, jste jedna z nejsilnějších energiií – 8 Země, ale máte izolovanou trojku a izolovanou jedničku. Máte v sobě ohromné množství mužské nevybouřené energie, a v podstatě vaše dcera ji skrze sebe dostává ven. Nemoci dětí do šesti let jsou nemoci matek.

Vy vykročte k ženskému fungování do Žena je láska a spolupracujte s námi, tím se naučíte rovnováze v tom, že silnou energii budete konstruktivně používat a pak budete ve vztahu pasivní a trpělivou ženou bez mužských tendencí.

Dcera potřebuje péči a pozornost, zdravé stravování, žádné cukry, sladkosti, bílou mouku, pečivo, mléčné výrobky. Přečtěte si článek o cukru a ADHD.

Vaší dceři dávejte Organic Noni (2 polévkové lžíce) na zklidnění psychiky a Ocean (2 polévkové lžíce) na doplnění minerálů, jsou v tekuté formě. K tomu multivitamíny na doplnění živin Lion D.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Jinak se dceři věnujte, je třeba ji fyzicky vyčerpávat, hodně chodit ven, sportovat, aktivovat, jinak se nevybouřená energie bude obracet proti ní. Držím palce k prvnímu kroku a rychlé akci!

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Organic Noni: Organické Noni s biocertifikátem
Organic Noni: Organické Noni s biocertifikátem

Morinda citrifolia (která se v polynéských jazycích nazývá noni) je exotické zvláštní ovoce, které obsahuje několik životně důležitých látek. Polinesian Noni a Organic Noni jsou komplexní přípravky navržené k podpoře vašeho zdraví, bohaté na vitaminy, aminokyseliny a minerály. Podporují zdravou činnost buněk a jejich normální dělení; kromě toho snižují zánětlivé procesy v těle. Přispívají k detoxikační funkci jater a mají rovněž antibakteriální, protivirové a protiplísňové účinky. Plody Organic Noni pocházejí z kontrolované ekologické farmy a jsou ochuceny malinami z organické farmy. Zatímco původ Polinesian Noni je v nezkažené přírodě, zdrojem plodů v Organic Noni jsou farmy s biocertifikátem.

Detail produktu

Komentáře