Dotaz

Už si nevím rady s plísni kůže, mám jí už dlouho, ale poslední dobou si připadám plesnivá už skoro celá, vyzkoušela jsem snad všechno, naposledy SVLÉKNUTÍ HADÍ KŮŽE, prý je to od střev, já myslím i trochu psychika, můžeš mi prosím poradit jak z toho začarovaného kruhu. Děkuji Jana

Odpověď

Dobrý den

zadejte si do vyhledávače na empatii plísně a vyskočí vám spousta odkazů na dotazy a moje odpovědi, třeba tento.

Přečtěte si duchovní příčinu plísní, najdete tam proklik na doporučenou léčbu.

Plísně souvisí se silným překyselením, nespokojeností a plesnivými, negativními myšlenkami. Vy jste energie 2 Země, a vaším životním úkolem je učit se přijímat a trávit to, co k vám přichází jako prospěšné pro sebe. Přečtěte si o svém dni narození, životním čísle 1, o své silné plné rovině dovednosti a prázdné rovině senzitivity, šestce a dvou jedničkách.

Vy jste člověk velmi emotivní, pro kterého je velmi důležitá harmonie, pohoda, vztahy, jste citlivá a velmi vám záleží na vaší rodině. Toužíte, aby všichni kolem byli v pohodě, lpíte na druhých lidech a jste ochraňovatelská, o všechny se staráte a zapomínáte na sebe. Své emoce silně prožíváte, ale nedokáže je dobře vyjádřit slovy, což může vést k hněvu, křivdám. Máte problém odpouštět, a vše držíte uvnitř, jste vnitřně nespokojená, překyselujete se.

Podívejte se na kurz Žena je láska je zdarma nebo si kupte knihu Žena je láska, protože je zřejmé, že vaše potíže souvisí s partnerstvím (6 – rodinná karma a chybějící 2, problém naslouchat)

Pro vás je důležitá seberealizace, dělat něco, co vás baví, jste velmi zručná, možná vás baví něco tvořit, ruční práce, malování..měla byste si najít něco, u čeho se budete cítit příjemně, co odvede vaše myšlenky a změní vaše pocity, kde budete cítit radost. A učit se mluvit o tom, co cítíte, brát život tak, jak je, i s těmi horšími stránkami, spíše se zaměřovat na vděčnost.

Máte krevní skupinu AB, to jsou lidé velmi duchovně vnímaví a citliví, škodí vám chemie a nevhodná strava, která vás překyseluje a následně přetěžujete játra. Upravte svou stravu podle krevní skupiny. 

A užívejte Liquid Chlorophyll – 3 lžíce do 1,5l vody, popíjet během dne, Paraprotex , vše o něm i dávkování najdete tady + Garlic Caps with Parsley 1-1-1, probiotika na nastolení rovnováhy – AC zymes PLUS -2-2-2, vitamín C1000 na podporu imunitního systému 2-1-0 a minerály na zezásadnění Strong Boness 2-2-2.  Ideální pro vás by byla voda z Aquarionu na vnitřní i vnější užití.

Vše nakoupíte v eshopu empatia.

Chce to notnou dávku trpělivosti, zbavit se plísní trvá měsíce….

Akademii celostního zdraví se podívejte na kurz Přijímat je láska. 

S láskou vaše empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?