Dotaz

Dobrý den,

přečetla jsem Vaši knížku a moc si vážím práce, kterou děláte.

Obracím se na Vás s dotazem, zda byste mi mohli poradit, co by dle Vašeho názoru mohlo být příčinou vzniku angiomů a problémů s cévním systémem, případně jakým způsobem těmto problémům předcházet (psychika, doplnění vitamínů, detoxikace, změna životního stylu). Ráda bych začala řešit příčiny namísto následků.

Již delší dobu se mi tvoří na těle malé červené skvrnky (angiomy). Pravidelně chodím na dermatologii, kde jsou mi odstraňovány elektrokauterem. Jeden větší se mi vytvořil na palci pravé ruky (cca1mm), vadil mi při běžných pracích, měla jsem pocit, že bych ho mohla omylem strhout. Po elektrokauteru došlo k jeho zvětšení za měsíc z 1mm na 7 mm) a dále má tendenci se zvětšovat. Zatím nenacházím odpověď na otázku, proč se mi  angiomy tvoří. Krom angiomů vnímám na levém lýtku jednu křečovou žílu, a počínající CHŽI na dolních končetinách. V leže, při větší fyzické zátěži či při smíchu mi nabýhá žíla na čele (uprostřed).

Jsem si vědoma, že síla lidské mysli a psychiky je bezbřehá. Mám s tím osobní zkušenost, kdy se mi vyřešením osobního vztahu podařilo vyléčit dlouhodobé problémy s ektropiem děložního čípku bez operativního zásahu. Neustále se sama sebe ptám, co mám změnit a co se mi tím tělo snaží říct, ale přiznám se, že zatím jsem schopna rozklíčovat pouze potřebu změny zaměstníní a vložení pravidelného aktivního pohybu do každého dne.

charakter zaměstnání: sedavý, nepřináší mi radost ani flow (což mi není příliš přirozené. Ráda se hýbu, tančím. Snažím se alespoň co hodinu projít po místnosti a protáhnout)

Děkuji velice za Váš čas a pomoc

Odpověď

Dobrý den a děkuji 🙂

Přičina vašich potíží je v játrech, játra jsou zodpovědná za stav naší krve. Přečtěte si podobný dotaz na podobný problém, příčina je v podstatě stejná. Najdete tam i doporučení, s čím začít – s jaterní kůrou. a následně po ní podpořit cévní systém a srdce podle energetické růžice.

Doporučuji přesně toto:

Silymarin Plus 0-2-2 + Super Soya Lecitin 0-2-2 + Vein Protex 1-1-1 + C 1000 2-2-0

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Pokud máme fyzické problémy na těle, nejde je vyléčit bez podpory těla, pokud pochopíme příčinu a snažíme se změnit, tak stejně to tělesné oslabení nezmizí, ale přesune se jinam. Proto je k odstraňování potíží potřeba přistupovat celostním způsobem – léčit tělo, mysl a vědět, proč, tj. rozumět, proč to chce má duše. Přečtěte si článek Když všechno selže a Co je to přírodní léčení.

Jaká náhoda, že vaším nejohroženějším orgánem jsou játra a žlučník. Jste totiž 3 Dřevo podle Astrologie 9 planet a právě do tohoto prvku játra se žlučníkem patří, jak vidíte v energetickou růžici.

Navíc máte dvě osmičky v mřížce, což je výzva učit se vidět všechno v životě pozitivně, takže to opět souvisí s nespokojeností a tím energii žlučníku a jater. K tomu máte zablokovanou komunikaci – dvě izolované jedničky – takže nic neřeknete, co se vám nelíbí (zase jde o energii nespokojenosti) a držíte to v sobě, abyste náhodou neublížila druhým, máte totiž rovinu empatie, která vám dává tendence myslet víc na druhé než na sebe.

Doporučuji program Tolerovat je láska, kde se naučíte být spokojená, a hlavně vyjadřovat to, co se vám nelíbí.

Přidejte se na ženskou cestu. Je vám k dispozici kurz Žena je láska zdarma, videa na různá ženská témata, pro vás hlavně o komunikaci, kupte si knížku Žena je láska, a projděte si Probuzením a vstupte do KRUHU Žena je láska. Uvidíte to osvobození, které vás čeká…

V nespokojenosti vás drží i to, že neuplatňujete svou energii podle své krevní skupiny, jste vůdce a nemůžete sedět na židli a dělat práci pro někoho jiného. Tímto doporučujii stravu podle krevní skupiny.

A protože stojíte na místě v úkolech, které jsou pro vás životní, tak vám i cévy, kterými má proudit krev přímo k buňkám, točí a kroutí a dělají okliky, stejně jako vy hledáte okliky, proč nemůžete dělat to, co dělat máte. Já vás chápu, chybí vám pětka v datu narození, ale životní úkol je vždy takový, že ho můžeme zvládnout. Ostatně, dala jste si ho sama 🙂

Prostě začněte, první krok a pak další a další ♡

S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Vein Protex: Ochrana žil
Vein Protex: Ochrana žil

Antioxidanty hrají při ochraně žil zvláštní roli, protože ateroskleróza a další choroby žil jsou převážně důsledkem škodlivých účinků volných radikálů. Vein ProteX je produkt založený na antioxidantech s účinnými látkami, které posilují a chrání žíly. Účinné látky získané ze semen hroznů jsou doplněny hesperidin komplexem a společně bojují proti volným radikálům. Na druhé straně, zázvor a kurkuma jsou v lidové medicíně známé především díky svému vlivu na stimulaci krevního oběhu.

Detail produktu

Komentáře