Dotaz

Srdečně zdravím.Teprve nedávno jsem objevila tyto úžasné stránky. Životní situace i partnerství mě vedou směrem k novému životnímu stylu a já jsem tomu moc ráda. Na Vaše stránky mě přivedly především vztahy, které mě zajímají a motivují natolik, že o nich píši pohádky a vydávám knihy(zatím pouze dvě:-))Ale jen co jsme objednali a začali užívat první přípravky Cali vitaa, přítel musel s nevolí nasadit antibiotika, protože mu hrozí zápal plic. A tak se ptám. Je vhodné pokračovat a užívat současně, nebo se má přítel nejprve těmi jedy  „vyléčit“ a poté přeléčit přírodními kamarády:-) Bohužel si nemůže dovolit ležet. Ovšem s tímto tvrzením já osobně nesouhlasím. Miluško děkuji za odpovědi na email, ale napadlo mě, že odpověď na tuto  otázku by mohla zajímat i někoho dalšího. Jste báječní, Matoušovi! Ostatně,vyto víte:-) Děkuje Anna Birke- Semeráková

Odpověď

Srdečně zdravím!
Samozřejmě, že ATB nic nevyléčí, jen posunou do budoucnosti a vše přijde v horší formě. Protože ATB nemoc ještě víc prohloubí a oslabí imunitu. Vytlučou totiž veškerou mikrofloru, kterou máme nejen v tlustém střevě, ale na všech sliznicích, tj. i v plicích. Takže cokoliv, co po dobrání ATB poletí okolo, se na odhalených sliznicích uchytí a nový zánět je tu.
Je možné nahradit ATB přírodními doplňky a vůbec je neužívat. Je nesmysl, že bakteriální infekci jinak nevyléčíte. Pokud už užíváte ATB, doporučila bych probiotika doplňovat současně s ATB, alespoň nedojde k totálnímu vymlácení celé mikroflóry. Ale rozhodně po dobrání je třeba alespoň měsíc masivně probiotika doplnit.
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře