Dotaz

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, co znamená z duchovního hlediska asymetrie obličeje a zda je možné, že se věkem zvýrazňuje? Je mi téměř 50 let a na posledních fotografiích jsem si povšimla, že mám hodně výraznou asymetrii obličeje – levé poloviny, mám větší levé oko a výše posazené obočí, celkově levá polovina obličeje vypadá větší.

Podobnou asymetrii jsem pozorovala na svém synovi, který má necelých 23 let.

Samozřejmě nemám v plánu nějaký kosmetický zákrok, to by snad ani vyřešit nešlo. Jen by mě to zajímalo a také je podivné, že věkem je to stále viditelnější….

Velice Vám děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den, určitě to něco znamená 🙂 Pravá polovina těla odráží stav levé mozkové hemisféry, která je zodpovědná za naši mužskou energii – aktivitu, razanci, sebeprosazení, sílu. Levá polovina těla odráží stav pravé mozkové hemisféry, která je zodpovědná za naši ženskou energii – pasivitu, schopnost ustoupit, účast, slabost. V životě jde o rovnováhu, kterou máme udržovat. Mezi mužskou a ženskou energií v nás. Není to tak jednoduché, protože jsme buď ženami nebo muži, a ačkoliv v každém z nám musí být harmonie, přesto jinak. Nejde to říct obecně, protože i každý z nás jako osobnost si neseme jinou převažující energii, často jsou ženy čistě mužská energie a muži čistě ženská. Pokud nezvládáme žít v rovnováze, ukazuje nám to tělo na nesymetrii. Symetričtí 100%ně nejsme nikdo, protože ve 100%ní harmonii nežijeme nikdo. Ale pokud je asymetrie výrazná, jde o výrazné rozhození energií v nás. Pokud se na těle něco zvětšuje, může to mít dva důvody – buď tělo dělá něco za mysl, nebo naopak mysl převládá a tlačí. Chci tím říct, že třeba rakovina může mít důvod v tom, že příliš lpíme na něčem a tlačíme a chceme to, nebo naopak v té oblasti neděláme vůbec nic a tak tělo espanduje v tom samo za nás. Pokud se ale dívám na váš datum narození a na vaší krevní skupinu, vidím, že jste výrazně mužská energie, a tak zvětšení levé strany vypovídá o tom, že ženská energie ve vás je potlačená a vaše tělo v tom směru aktivuje za vás. Viděla jste ženské programy na naší Akademii celostního zdraví? Doporučuji. Jinak je samozřejmě možné udělat placený rozbor, kde najdu přesnou příčinu. S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?