Dotaz

Krásný den,

již léta beru euthyrox, ale poslední dobou mi nedělá dobře a chtějí mi ji odoperovat, mám pocit, že si ji nemám nechat vzít.

Mohu ji nějak zachránit? Mnoho lasky Vám! dekuji

Odpověď

Dobrý den,

je to smutné, ale jste přesný příklad hormonální „léčby“ štítné žlázy. Štítná žláza je součástí hormonálního systému, ve kterém se všechny žlázy s vnitřní sekrecí podporují. Jedna ve své funkci pokulhává, ostatní ji podporují, … tak se celý systém udržuje v rovnováze. Bohužel pokud se do tohoto systému vmísí člověk chytrý, začne sledovat hodnoty jednotlivých žláz, odpojí jednu od druhé, tzn. každý specialista se zaměřuje na tu svou žlázu, pak se děje přesně to, co se děje – žlázy ztrácí vzájemnou podporu, organismus se rozhozuje a začne postupně selhávat všechno. Čím víc nahrazujeme umělými hormony činnost jedné žlázy, tím víc ve své funkci stagnuje. Proto štítná žláza přestává na umělé hormony reagovat, proto umělé hormony antikoncepční způsobují nefunkčnost ženských pohlavních orgánů. Navíc dochází k celkovému selhávání celého hormonálního systému, kdy např. po umělé sterilizaci dochází naprosto samozřejmě k problémům se štítnou žlázou….

Je cesta ven. Přestat se účastnit tohoto procesu ničení svého těla a začít věřit v jeho moudrost. Umí fungovat tak skvěle, jak si to dnešním lékařům ani nejde představit, natož aby to mohli pochopit. To není nic proti nim, jen se to prostě neučí… neumí to jinak.

Pokud si zadáte do vyhledávače v empatii Autoimunitní štítná žláza, euthyrox,… vyskočí vám spoustu podobných dotazů a mých rad, jak z toho ven a čím umělé hormony nahradit a znovu tělo dostat do rovnováhy. Pokud totiž dojde k odstranění čehokoliv z těla, už není návratu, proto se střezte řezání čehokoliv, vše má v těle svou funkci a místo.

Pokud neuživáte žádné jiné léky, doporučuji vám začít s podporou a léčbou štítné žlázy právě teď v období léta, je to ideální období v roce pro tento orgán. Podívejte se na energetickou růžici, štítná žláza a lymfatický systém patří do prvku Země. A protože víme, že jsme duše, které tu mají na zemi nějaký úkol, tak není asi překvapení, že vy jste energie 5 Země, tudíž vaším nejdůležitějším orgánem, na který si máte dávat pozor, je právě štítná žláza!

Přečtěte si o charakteru 5 Země, je to neskutečně silná energie, která má pocit, že má vždy pravdu (často ji má, ale má tendenci ji vynucovat u druhých lidí a být za svou pravdu oslavována). Jste navíc silná energie krevní skupiny O, která je vůdce a potřebuje se prosadit. Další silná energie pramení z roviny dovednosti s vícečetnými sedmičkami (je super, že pracujete rukama jako masérka, je to váš způsob komunikace, vyjadřování svých pocitů, ventilace myšlenek z hlavy, protože jinak díky vaší izolované trojce jste člověk, který jen přemýšlí a dumá a má spoustu negativních pocitů díky nevyřčeným myšlenkám.)

Jste velmi silná energie veskrze mužská, štítná žláza je o komunikaci o našich pocitech, o způsobech, kterými chráníme.a bráníme a vyjadřujeme sami sebe – evidentně to děláte mužským, nevhodným způsobem pro vás jako pro ženu.

Projděte si kurz Žena je láska zdarma, kupte si knížku Žena je láska, pomůže vám.

Program pro váš prvek Země je na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ Přijímat je láska, rozhodně doporučuji, je to pro vás životně důležité… Pokud se zabýváte celostním zdravím, rozhodně je pro vás knížka Základy celostního zdraví.  Na Základech celostního zdraví jsou uvolněny příběhy našich klientů, třeba vás zaujme příběh Mirky o štítné žláze.

Vám doporučuji pro tělo toto:

Podívejte se na očistu lymfy tady

Z toho Ocean (3 lžíce ráno na lačno místo euthyroxu) + Spirulina Chlorella Plus (2-2-2) + Immunaid (2-2-2) + Evening Primrose Oil (1-1-1)

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Vše půjde, jen se rozhodnout a vytrvat!

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře