Dotaz

Dobrý den,

na gynekologii mi zjistili,že mám ucpanou Bartholiniho žlázu na levé straně stydkých pysků, zatím mě to nijak nebolí ani nevadí a už to tam mám asi rok – nezvětšuje se to. Pan doktor mi sdělil, že pokud nemám problémy, tak se s tím nic nedá dělat, napsal mi poze tablety Aescin Teva na rozproudění lymfy a to je vše.Pokud to začne bolet a zvětšovat se,budu muset podstoupit operaci. Četla jsem si Vaše odpovědi na různé dotazy ohledně cyst a myslím, že to je podobný problém a souvisí to s lymfou. Prosím o radu, jak si mohu sama pomoci.

Děkuji za odpověď

Odpověď

Dobrý den,

určitě je třeba se zaměřit na očistu lymfatického systému. Bartholiniho žláza je jednou ze žláz s vnější sekrecí, o které se v podstatě velmi málo ví, prý jen zvlčuje sliznici zevních pohlavních orgánů. Tak to ale rozhodně není, každá žláza produkuje hormony, bohužel ale celý hormonální systém  a jeho fungování je tak málo prozkoumáno, že nikdo nemá tušení, jaké úkoly žlázy mají a jak vlastně fugují jako systém. Každá žláza má obrovský význam pro celý systém, není možné jednu oddělovat od druhé, jak se to dnes běžně dělá. Dostáváte hormony na štítnou žlázu, současně hormony na pohlavní žlázy (antikoncepci), hormony na kožní potíže, revma,… jak se spolu poperou, to nikdo neřeší. Zásah do harmonie fungování hormonálního systému přináší každému člověku nedozírné následky, souvisí s tím mnoho nemocí, které s ním lékaři vůbec nespojují, např. deprese, problémy se žílami, atd. Nenechte si nic odstranit, stvořitel není žádný hlupák a nic do těla nám nedal náhodou. Nic není zbytečné, i když to zatím nemáme “vědecky” doloženo.

Vaše potíže souvisí samozřejmě se zanesenou lymfou, naším odpadním systémem, a s vaší ženskou rolí. Je potřeba pochopit, jak jako žena máte fungovat, jak s partnerem komunikovat, jak být krkem a jeho nechat, ať rozhoduje. Aby toto bylo vůbec možné, je třeba, abyste svou obrovskou energii ventilovala v práci, podnikání, realizovala se v tom, co vás baví, zvládnete cokoliv 🙂 Pak budete doma moci být pokornou ženou…

Vstupte do některého ženského programu naší Akademie.

Přečtěte si očistu lymfatického systému, z doporučených produktů je pro vás podstatný Ocean a Detoxy (nalepovat do třísel). Čaje, bylinky v kapkách i stravu tam najdete doporučenou také.

Pokud byste měla zájem podrobný rozbor své situace včetně numerologického pohledu, bylo by to za poplatek, když tak se ozvěte. Kdyby něco nebylo jasné, jsem tu.

Opatrujte se, nikdo jiný to za vás neudělá 🙂

Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?