Dotaz

Dobrý den, ráda bych Vás poprosila o radu.

Již delší dobu se potýkám opravdu s nekončícími problémy s únavou. Hodně spím i odpočívám, ale jsem přesto neustále unavena. Pozoruji, že nejvíce mě vyčerpává mluvení s lidmi, jsem ráda sama, v mém klidu, ale bohužel v mé práci jsem neustále v kontaktu s lidmi a absolutně to už nedávám.

Dále mám problémy s akné, žádná kosmetika nepomáhá. Je mi již 43 let, myslela jsem si, že v tomto věku už budu mít od akné klid. Děti nemám, i přesto, že bych si je přála. Nemám ani partnera, mám trošku strach ze vztahu kvůli špatným zkušenostem v minulosti. Používám různé povzbuzovače, které by mi měly dodat energii i spoustu vitamínů, ale nepomáhá mi nic. I mi chybí nějaká chuť do života, již nevím, jak dál. Poradíte mi?

Budu Vám vděčna za malou radu. Renata

Odpověď

Dobrý den,

máte neskutečné množství silné mužské energie – plná rovina energie se třemi sedmičkami!!!, k tomu sílu krevní skupiny O a velkou sílu energie 4 Dřeva. Vaším životním úkolem je učit se být spokojená a nelpět na svém názoru, změkčovat své postoje, začleňovat ženskou, pasivní energii do svého života – duchovní příčiny oslabených jater. Vašimi životními orgány jsou játra a žlučník – únava i akné (v souvislosti s pohlavními orgány a partnerskými vztahy) jsou projevy přetížených jater – viz diagnostika. Sedí to …

Vaše zdravotní potíže souvisí i se vztahovými, partnerskými. Pokud nežijete ženskou roli, je problém udržet partnerství, největší výzvou je komunikace, kdy nemluvíte o ničem nebo používáte logické (mužské) argumenty, a ve chvíli, kdy nejste vyslyšena (jakože muž neumí naslouchat ženě, která tlačí mužsky), tak jste jako bouře, emoce lítají. Proto prvním krokem je seznámit se s ženskou energií, s ženským způsobem komunikace a fungování.

Jsou pro vás připraveny videa zdarma na Žena je láska (především ta ke komunikaci), kurz zdarma Žena je láska, knížka Žena je láska (tu doporučuji pro váš způsob konzumace informací).

Ačkoliv odpočíváte a máte pocit, že děláte pro zvládnutí únavy vše, je třeba zacílit svou pasivitu vědomě k nasávání ženství, po čase se to začne projevovat… Jak budete víc a víc doma a v partnerství v ženské roli, budete mít víc a víc energie na zvládání své práce, protože u vás je nutné udržovat rovnováhu: V práci vybít všechnu svou aktivní mužskou energii a doma spočinout v ženské pasivitě. Jen tak budete v harmonii spokojená a nevyčerpaná. Vy se totiž vyčerpáváte i doma a pak není kde brát…

Program pro váš prvek Dřevo je Tolerovat je láska, je to program pro zvládání negativních emocí, podívejte se na videa zdarma, na jaře vstupte do kurzu, na jaře je totiž ideální čas na podporu jater a zvládání těchto emocí – viz energetická růžice.

Pokud nemáte žádné další potíže, doporučila bych teď odlehčit psychice, posílit svou sílu a imunitu na úrovni střevní mikroflory (jde o náš druhý mozek), protože je čas tlustého střeva.

Přečtěte si článek Na psychické potíže probiotika

A užívejte:

AC Zymes 2-2-2 + Rhodiolin 2-2-2 + C 1000 2-2-0 + Magnezi B6 1-1-1

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Takto do vánoc a pak bych se pustila do očisty jater, pak se mi případně ozvěte mailem a podle stavu nasadíme přesnou kůru.

Stravu upravte podle své krevní skupiny, vyřaďte mínusové potraviny, choďte do přírody jen tak bez cíle. Přečtěte si článek: Bohyně miluje nedělat nic

Pusťte se do toho!

s láskou vaše Empatia

 

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

K tématu do naší poradny

Akné na bradě Únava Komunikace s partnerem

Do našeho e-shopu

Magnezi B6: Hořčík nejen proti křečím
Magnezi B6: Hořčík nejen proti křečím

MagneZi B6 obsahuje dobře známý a skvěle spolupracující tým hořčík, vitamin B6 a zinek, které jsme pro vás vyvinuli ve snadno zpracovatelné formě, abychom vašim svalům a nervovému systému poskytli komplexní a cílenou podporu.

Detail produktu

Komentáře