Dotaz

Dobrý den,

prosím o radu: krevní testy mi prokázaly boreliózu. Žádné zdravotní potíže nevnímám. Je, či není vhodné brát antibiotika, která se běžně v tomto případě nasazují? Nerada bych podcenila případné vážné potíže, které může tato nemoc páchat i skrytě nebo až za dlouhou dobu. Neznám nikoho, kdo by při borelióze antibiotika nebral a zaléčil či vyléčil ji přírodní cestou. I homeopat mému známému doporučil, aby antibiotika bral a homeopatiky svůj stav pouze dolaďoval. Co se mě týče, pečuji o sebe podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Pro podporu organismu jsem zatím nasadila chlorelu. Antibiotik se svým způsobem bojím, dlouhé roky jsem je už nebrala. Na druhou stranu bych v budoucnu ráda uvítala mateřství, bude-li mi dopřáno, proto nechci boreliózu jen tak přejít a neřešit.

Mockrát děkuji za případnou odpověď.

Lenka N.

Odpověď

Dobrý den,
Borelióza je nemoc, kterou způsobují bakterie, přenášené klíšťaty. Probíhá obvykle třemi stádii:
1. Tři dny až tři týdny po kousnutí se objeví vyrážka, horečka, zimnice, zvracení a bolesti v krku.
2. Po týdnech i měsících se může objevit obličejové ochrnutí, zbytnění sleziny a otoky mízních uzlin, prudké bolesti hlavy, rozšíření srdečního svalu a abnormální srdeční rytmus.
3. Po dlouhé době se může projevovat chronická bolest hlavy, ztuhlost krku, otoky a bolesti kloubů.

Borelióza se léčí antibiotiky, bohužel pouze v ranném stádiu, poté již antibiotika nezabírají.
Ve vašem případě si myslím, že už zabrat nemohou. Borelie se během krátké doby v těle usadí a ATB nemají šanci je dohledat a zlikvidovat. Doporučila bych vám podpořit játra, protože borelioza je nemoc oslabených jater. A užívat min. rok Ocean 21, mám s ním zkušenost, že vychytal borelie u malého dítěte, zvládne to i u vás.
S láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře