Dotaz

Dobrý večer,
paní Matoušová ráda si pročítám vaše stránky empatia a měla bych dotaz. Jsem v sedmém měsíci těhotenství. Těhotenství od začátku prožívám krásně, jak po zdravotní, tak po psychické stránce, ale přesto se mi poslední dobou, asi je to měsíc stalo, že mi sestra vyšetřovala moč a řekla mi, že tam mám bílkoviny. Měla jsem je tam sice podruhé, (při dvou kontrolách) ale zajímalo by mě, proč tomu tak je, když od začátku jsem měla moč v pořádku. Tlak mám zatím také v normě. Co by mi na to pomohlo? Byla jsem před tím na masáži – byla to reflexní masáž, ale z toho to asi nebude že?
Děkuji moc za vaši odpověď.

Odpověď

Dobrý den,
bílkovina v moči ukazuje na ztrátu stavebních prvků těla, tj. na ztrátu chuti tvořit, jistou rezignaci. Protože základem jsou hůře fungující ledviny, souvisí to s nerovnováhou ve vztazích – nesoustředíte veškerou svou energii na dítě a nezapomněla jste na svého partnera, který je a měl by stále být vždy na prvním místě? Nenechala jste vztah s ním jaksi u ledu? Mnoho žen trpívá v těhotenství výskytem bílkoviny v moči v kombinaci s vysokým krevním tlakem, což znamená přesně toto – upřednostnění dítěte před partnerem a velký tlak na celou situaci, vše pro dítě. Nejdůležitějším životním úkolem ženy je být matkou, ale nejbližším člověkem pro ni je její partner, nebo by alespoň měl být. V těhotenství se postoj k partnerovi ještě více krystalizuje, to sama žena může diagnostikovat kvalitu svého vztahu s partnerem a pokud shledá, že je více čekatelkou dítěte než partnerkou muže, pak je třeba to změnit. Výborné pro toto pochopení je knížka Tvoje dítě jako šance pro tebe.
Pro tělo (ale i duši) si kupte Noni, je to úžasný pomocník přesně pro těhotné a za krátko rodící ženy. Noni totiž rozvolňuje, takže povoluje napětí, stresy, strachy, obavy z toho, jak vše dopadne, rozvolňuje ale i tkáně, takže porod je snadný, pohodový. Noni otvírá korunní čakru, zjemňuje chování, jednání a postoje, pomáhá tudíž ženám být více ženami a méně velitelkami 🙂 Navíc je ideálním zdrojem vitamínů a minerálů pro vás i vaše miminko. Užívá se 3 polévkové lžíce denně, během porodu je možné vypít celou láhev najednou.
Mějte se krásně a uvolněte se, prosím 🙂
Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře