Dotaz

Dobrý den,

na začátku roku se mi na silvestrovské oslavě udělalo špatně, zvracení, průjem, horečka. Po pár dnech se mi udělalo dobře a fungovala jsem normálně, Přičítala jsem to dietní chybě či něco podobného. Jenže postupem času se mi občas stalo, že mě pobolívalo břicho. Zašla jsem nakonec na doktorem a tam mi na sonu zjistili 3cm kámen ve žlučníku. Doktor mi předepsal Helicid a No -spu. To jsem brala jen krátce, moc jsem neviděla rozdíl. Ale doktor mi teď tvrdil, že je potřeba brát dlouhodobě.

Byla jsem u léčitelky, která mi doporučila pít aloe, lomikámen, grepy, olivový olej (ten jsem se přiznám nepila) a žlučníkové čaje. Časem jsem zkusila i chlorofyl, ale po 14 dnech jsem měla týden průjmy, tak jsem ho radši vysadila. Postupem času se mé problémy ale spíše zhoršily. Několikrát týdně je mi špatně od žaludku, říhám, tlaky kolem žaludku, jsem nafouklá, občas průjmy. Vyloženě bolesti a křeče naštěstí ne. Co mě ale zaráží je, že problémy začínají vždy ráno a kolikrát to trvá celé dopoledne, někdy skoro celý den. Výjimečně cítim tlaky kolem žlučníku, vpravo pod žebry, většinou v oblasti žaludku střed až doleva. Tak si řikám, jestli je problém opravdu jen v kamenech. Zkouším teď homeopatii, ale zatím nic nepozoruji a zjišťuji, že je celkem složité vyřadit mátu, když mám zažívací problémy. Je ve spoustě kapek i bylinkových směsí. Věci podle léčitelky teď neužívám. Začala jsem pít Chancu Piedru, koupila si ostropestřecové kapky a kapsle s lněným olejem. Jinak moc nevim co jíst. Když je mi blbě, nemám na nic chuť a když se to zlepší, nevim co si můžu dovolit, tím, že je mi blbě vždy až druhý den. A z informací o tom co můžu a nemůžu při problémech se žlučníkem, jsem zmatená, mám pocit, že nemůžu skoro nic. Prý se má jíst ovoce a zelenina, ale spousta druhů se zase nedoporučuje. Těď jím hodně rohlíky, někdy suché někdy lehce namazané žervé či se sýrem, piškoty, banány, nektarinky apod. To asi neni ideální strava. Obecně nemám moc chuť k jídlu a jsem bez nálady.

Jinak věřím, že u mě je to hodně i o psychice. Loňský podzim byl pro mě hodně stresující, hlavně v osobním životě. Svatba s dlouholetým partnerem, měsíc na to odhalení jeho něvěry, i když staré několik let, pak zjištění těhotenství a pár týdnů na to potrat. Když jsem myslela, že už se to trochu uklidnilo a budu moct začít pracovat na sobě, na vztahu a na dalším dítěti, objeví se zase tohle. A mám nervy ze svého zažívání. Obecně od porodu před 3 roky jsem na tom psychicky nic moc. Krátce po něm jsem měla až panické stavy, ale to už se naštěstí uklidnilo. Do toho jsem řešila problémy s povoleným pánevním dnem, to mě hodně deprimovalo, naštěstí se to časem to zlepšilo, i když stále to není jako dříve. Na podzim se mám vrátit zase do práce, kde nevím jak to budu po letech na rodičovské zvládat.

Ráda bych se žlučníkových kamenů zbavila bez operace. Doktor na ní netrvá, ale jiné řešení mi nedává a řiká že tam stejně skončim. Máma když vidí, jak je mi pořád blbě, mi už taky radí, ať se na alternativy už vykašlu, ač je jim jinak hodně nakloněná, a nechám si to sebrat a budu mít pokoj. Já to vzdát ještě nechci, i když už mi taky dochází síly, ale to jen proto, že je mi pořád blbě. Kdyby to bylo jen občas po nějakém jídle, tak se to dá, ale mě je skoro každý den a nevim po čem a jak to utlumit.

Potřebuju poradit, jak se zbavit kamenů, ale hlavně, jak to udělat aby mi nebylo pořád zle. Na internetu je spousta zaručených rad co na žlučník pomůže, ale je toho tolik a nevim co zvolit.

Předem děkuji za radu.

Odpověď

Dobrý den,

jste skvělá, že než jsem se dostala k odpovědi, už jste si objednala léčebné produkty a – světe div se – přesně ty, které bych já doporučila sama 🙂 Nic není náhoda…. když člověk chce, všechno k němu přijde ve správný čas.

Jen doplním dávkování a pak přidám další souvislosti:

Nopalin 2-2-2 před jídlem + Rhodiolin 2-2-2 před jídlem + Silymarin 1 po obědě a 2 před spaním spolu se 2 tbl. Lecitinu + Noni 3x polévkovou lžíci
Pokud by vám stejně bylo po jídle zle, přidejte Digestive Enzymes (po každém jídle 2tbl.)

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Jako člen naší skupiny v CaliVitě, získáváte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Stravujte se podle své krevní skupiny, je to pro vás nejstravitelnější způsob, jak dostat živiny do buněk a nezanášet se tím, co špatně trávíte. Nejvíc tím odlehčíte trávení. Udělejte razantní změnu od rohlíků, udělejte si zeleninovou polévku, zeleninové rizoto, ovesnou kaši s ovocem k snídani, je třeba si jídlo připravovat, abyste měla vždy po ruce zdravou alternativu. Hodně, hodně pijte.

Je možné, že kámen se začne uvolňovat a bude chtít ven, pokud by se tak stalo, zvyšte dávky Noni, můžete pít na panáky, rozvolňuje a zbavuje bolesti, ženy s Noni zvládají porodní bolesti, takže vím, že velmi ulevuje a povoluje křeče a stažení.

Je jasné, že operace nic nevyřeší, opravdu si uvědomte, že po ní budete mít ještě větší problémy a to nejen s trávením. Neříkám, že je operace vždy špatná, může být rychlou a razantní pomocí, ale člověk už musí mít „zpracovaný“ i důvod, proč tu nemoc potřebuje, pak se nevrátí. Doporučila bych najít si šikovného maséra, který umí odblokovat žlučovody, doplňky vás sice rozvolní, ale masáž by tomu pomohla ještě víc.

A teď vám naznačím, z čeho kameny máte, až mě mrazí z toho, jak to sedí. Jste 8 Země, což je energie velmi silná, svobodomyslná, který má své zásady a pravidla a velmi nerada se přizpůsobuje. Ženy 8 Země zůstávají často v partnerství bez lásky a zatvrzují se v postoji těžkého života a nespokojenosti – tak to je a vydržím to. Vy máte navíc dvě osmičky, což je velká dávka negativity a neschopnosti vidět věci pozitivně. Neumíte se otevřít, naslouchat a sdělovat své pocity, především neumíte mluvit o tom, co se vám nelíbí (dvě izolované jedničky). Jen přemýšlíte v hlavě a trápíte a naštváváte sama sebe (izolovaná trojka). Navíc (aby toho nebylo málo :-D) nemáte ani jedno ženské číslo (ani 2 ani 6), takže veškerá energie,která ve vás převažuje, je čistě mužská. Vaším životním úkolem je učit se být ženou a to především učit se ženské komunikaci – o svých pocitech, a naslouchání. Že je to váš životní úkol, o tom svědčí rovina Saturnu – jako dušička jste si tento úkol vybrala, protože jste věřila, že ho zvládnete – takže ho určtiě máte šanci zvládnout!

Přidejte se na ženskou cestu hledání a žití vědomého ženství. Je vám k dispozici kurz Žena je láska zdarma, videa na různá ženská témata, kupte si knížku Žena je láska, a projděte si Probuzením a vstupte do KRUHU Žena je láska. Uvidíte to osvobození, které vás čeká…

Vidím, že sledujete i Tolerovat a Přijímat je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ, ano, jsou to všechno informace pro vás, úžasné, jak jste si vybrala…

Jste na cestě a já vám budu pomáhat.

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Noni liquid: Komplexní produkt z přírody
Noni liquid: Komplexní produkt z přírody

Morinda citrifolia (která se v polynéských jazycích nazývá noni) je exotické zvláštní ovoce, které obsahuje několik životně důležitých látek. Polinesian Noni a Organic Noni jsou komplexní přípravky navržené k podpoře vašeho zdraví, bohaté na vitaminy, aminokyseliny a minerály. Podporují zdravou činnost buněk a jejich normální dělení; kromě toho snižují zánětlivé procesy v těle. Přispívají k detoxikační funkci jater a mají rovněž antibakteriální, protivirové a protiplísňové účinky. Plody Organic Noni pocházejí z kontrolované ekologické farmy a jsou ochuceny malinami z organické farmy. Zatímco původ Polinesian Noni je v nezkažené přírodě, zdrojem plodů v Organic Noni jsou farmy s biocertifikátem.

Detail produktu

Komentáře