Dotaz

Dobrý den,
ráda bych se zeptala na váš názor na mé zdravotní obtíže. Nejprve mě začalo bolet pravé rameno v mezních polohách…potom se přidala levá kyčel /bolest po delší chůzi/. V létě se přidala bolest druhé kyčle. Ta levá mě bolí už prakticky stále, hlavně při chůzi. Jediné okamžiky, kdy si od bolesti odpočinu jsou v noci, kdy zřejmě nohy nijak nezatěžuji. Revmatologické markry jsou ok, taktéž rtg kyčlí. Čím by to mohlo být ? Jsem veselý člověk, optimista..jen si stavím vzdušné zámky a pak těžko snáším realitu. Ale – snažím se 🙂 užívám trvale léky po zánětu jícnu /již 10 let – bez nich to nejde – hodně mě pálí žáha/, xyzal – na alergii. Byla jsem 3x na operaci nosních dutin. Nyní jsem byla přeléčena antibiotiky – zjistili mi zlatého stafylokoka v krku a hoemophyla v nosních dutinách. Na zlatého st.mi připravují autovakcínu.
Bolest v kyčlích po atb viditelně ustoupila…ale stále trochu přetrvává.
Moc děkuji za vaši odpověď a váš čas.

Odpověď

Dobrý den,
základem vašich potíží s klouby je překyselení. Zánět jícnu byl a vlastně stále je ukazatelem přesně toho, co píšete – stavím si vzdušné zámky a pak těžko snáším realitu. Jícen transportuje potravu do žaludku, transportuje životní situace ke strávení. Pokud je přijmout nechceme, dochází k  boji, k zánětu. Je třeba si uvědomit, že pokud něco odmítám přijmout, situace, které dostávám, nechci, ony stejně přichází, jen můj postoj odmítnutí mne ničí, a to tak, že se dostávám do fáze nespokojenosti a tudíž překyselení. Uvědomte si, že váš život je vaše volba a vaše tvorba, vše, jak máte, jste si vytvořila vlastním přičiněním. Převezměte zodpovědnost za vše, co máte, na sebe! Může se to zdát složitější, vždyť přece je často lepší říci, já za to nemůžu, to oni, kvůli němu je mi špatně a mám se zle. Na druhou stranu, když přijmete, že vše, co teď máte, jste si vytvořila sama, můžete to také sama změnit, nepotřebujete nikoho dalšího ke zlepšení svého stavu, není to úžasné zjištění? 🙂 Proto i na odpouštění nepotřebujeme toho, kdo nám ublížil. Odpouštět máme bez ohledu na to, co ten druhý, zda vůbec ví, že nám ublížil, zda se nám omluvil, na něm nezáleží. Je třeba odpustit kvůli sobě, nezaneřáďovat se minulými křivdami. A to jste vy. Vaše dutiny i kyčle jsou vaše minulost, dětsví. Tak jste si to vybrala, vaše dvě dvojky v datu narození o tom svědčí – neschopnost odpouštět. Přečtěte si povídání o malé duši a slunci, pochopíte, že to, že nám druzí ubližují, dělají z lásky k nám… S vaším dětstvím souvisí i šestka, což je rodinná karma. Znamená to, že budete pociťovat v životě jisté potíže v oblasti rodiny, a to proto, abyste na ní přestala lpět, za každou cenu ji udržovat, dělat vše proto, aby byla zachovaná. Upřednostňujete rodinu před vším, především sama před sebou. Chcete, aby fungovala za každou cenu, možná i podle vás – pravé rameno bolí, když člověk příliš hrozí, tlačí na druhé.
Touha po domově, lásce a milostném vztahu je dána i vaším dnem narození. Jste sama – proč? Ukřivděná, opuštěná, nepochopená… Nepochopená v tom, že jste tolik chtěla dokonalou rodinu, tolik pro ni dělala, vše jí podřizovala, a ON to neocenil. Je to tak? ON byl ale právě tím trenérem, tou dušičkou, která vás měla trénovat v tom, abyste nelpěla na rodině a začala si vážit sebe, dělat věci pro sebe a radovat se z toho, co vám dělá radost – ne těm druhým. Vzpomínkami dochází ke stálému překyselování, také obavy jít do nového vztahu překyselují. Potřebujete vedle sebe partnera, jen přehoďte pořadí – na prvním místě jste vy, pak váš partner, pak vaše děti a teprve poté celá další rodina. Teď máte na prvním místě děti, proto jste sama. Nepodřizujte svůj životě svým dětem, žijte svůj život! Vaše děti se učí vzorem, vidí, jak si život naplňujete a budou vás následně kopírovat. Chcete, aby vaše děti žily život bez partnera a o samotě? Tak to změňte.
Pro překyselení a vaši nespokojenost je také důležité naučit se mluvit o svých pocitech, máte izolovanou sedmičku, tzn. že máte izolované své pocity. Jste velmi poctivý naslouchač, dokonalá vrba pro druhé, ale co vy? Vy si své necháváte pro sebe, neumíte je prostě říci… jenže pokud je v sobě blokujete, ony ve vás zůstávají, nemizí, hromadí se, překyselují vás, a jednou bouchnou. Pokud zatím neumíte říci: Trápí mě, že…. Jsem smutná z toho…., tak skočte na rotoped nebo si běžte zaběhat, prostě tuto svou emocionální energii vysportujte. Myslím, si, že ztráta partnera souvisela s tím, že jste nedokázala říci to, co cítíte, co potřebujete, co vás trápí a co vás těší. V partnerství je ale potřeba oboustranná komunikace, proto teď, když jste sama, trénujte mluvení o svých pocitech se svými dětmi, tam nám to jde snadněji a také je úžasné, že je to tím následně učíme. Netrapte se postavením matky, nějakou její pozicí v rodině, jakože ona je ta, která „vychovává“ a tudíž se nemůže otevřít, nesmysl. Ideální pro vás je pobyt v lese, strom je vaše energie, dobíjí vás a pomáhá vám. Realizujte se v nějaké činnosti s lidmi, potřebujete kolem sebe společnost, neuzavírejte se doma.
Bohužel léky na odkyselení žaludku se nevyřešila příčina, nenaučila jste se odpouštět a přijímat vše kolem sebe jako trenéry, polykáte prášky, které problém přesouvají dál, překyselení zůstává stále, jen vás neobtěžuje, uvnitř však destruktivně působí, a to především na měkké tkáně, šlachy, klouby. V překyseleném organismu se velmi dobře daří různým nepříznivým mikroorganismům, kokům atd., bohužel antibiotika stav jen zhoršují. Když si zadáte do vyhledávače v Empatii Antibiotika, vyskočí vám hromada odpovědí s vysvětlením, proč. ATB opět jen posunula problém do budoucnosti, rozhodně úleva od bolesti kyčlí není vyléčení, je to dočasný stav. Pokud chcete skutečně zodpovědně řešit vlastními silami své zdraví, je třeba odkyselit svůj organismus a spravit trávení, především žaludku.
Doporučila bych vám užívat:
Liquid Chlorophyll, zezásadí organismus, vyčistí cévy a umožní tak výživu kloubů, nebude vás pálit žáha, dávkování 1čajovou lžičku do 3dcl vody 3x denně na lačno (vyhoďte léky na překyselení žaludku).
AC Zymes probiotika, která potřebujete teď nutně na spravení sliznic, vyrovnání vnitřního prostředí po ATB, využívat 3 balení za sebou dávkování 2-0-2 na lačno.
Zařiďte si členství v CaliVitě, ať máte členské ceny.
Pijte zelené a bylinné čaje, výborný je pro vás roibos a sayonára se skořicí. Střídejte je! Pít je pro vás zásadní.
Podívejte se na naše zásady zdravého stravování, najdete zde obecné rady, co teď je třeba vyřadit, než se zbavíte překyselení a budete fungovat v pohodě bez léků na žaludek, jsou mléčné výrobky všechny, bílá mouka a pečivo (můžete jen žitný chléb Moskva nebo rýžové chlebíčky), cukr a sladkosti, černý čaj a kávu, maso a uzeniny, bublinkové vody. V podstatě by váš jídelníček měl být postaven na obilovinách (rýže, pohanka, jáhly) a zelenině. Občas rybu, ovoce, toť vše 🙂
Kupte si jakoukoliv knížku od L.Hay, v eshopu jich máme spousty, každá vám pomůže!
Deset let se ničíte léky proti překyselení, chce to tudíž trpělivost, než se vše spraví, cílem by mělo být žádné léky neužívat do smrti – není to proti názvu lék? Lék by měl léčit a tudíž jednou vyléčit. Pokud něco máte užívat celý život, není to lék. Pokud budete mít nějaké nejasnosti, jsem tu pro vás.
V každém případě je třeba něco začít reálně se sebou dělat sama 🙂
Držím palce a do toho! S láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře