Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství, nemá za cíl nahradit odbornou lékařskou péči a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Miluj a nepotřebuj

Poslední komentáře

Na okraj

Pravidelné užívání Omega 3 se rovná konzumaci 2 plátků lososa týdně.

Bolest levého ramene

Dobrý den,

asi před rokem mě začaly bolet malé kloubky na rukou. Většinou jen prsteníček a prostředníček. Asi po třičtvrtě roce se bolest přestěhovala do koubku levého palce, kde mi doslova přeskakuje a křupe. Pak mě začalo bolet levé rameno, ale tak zvláště. Ne jako kloub, ale svaly nebo upony kolem něj. Nejdříve to bylo jen při určtiém pohybu a polohy ruky směrem dozadu za záda, kdy bolest prolítla celou rukou. Nyní je to již taková zvláštní tupá bolest téměř celé ruky, nejvíce kolem ramene. Připomíná mi to bolest nohou v období puberty - růstu, kdy mi říkali, že je to růst kostí. Již mě bolí i upon - sval směrem ke krční páteři. Krční páteř mám již operovanou, v roce 2008 mi byla dána titanová plotýnka mezi 5/6 obratlem.

Je pravdou, že jsem v poslední době hodně závislá na sladkém. Vždy držím nějakou dietu, zhubnu 10 kg a pak naprosto ujíždím na čokoláeě a sladkém. V tomto procesu jsem již asi tři roky. Nyní se snažím začít opět cvičit a dodržovat zdravou stravu - vynechat co nejvíce cukr, bílou mouku. Nějak nemohu opustit bílé jogurty a sýry.

Od narození mám po celém těle velké množství pih - mateřských znamének. Jsou opravdu od velkých /jeden a půl cm - ty jsem si nechala vyříznout/ až po malé. Stále se mi tvoří další a další. Chodím pravidelně jednou za rok na kontroly a většinou jsou nějaké určeny k vyříznutí vzhledem k jejich možnosti vzniku melanomu. 

Začínám mít obavy z bolestí levého ramene a ruky, aby se nejednalo a něco vážného - zhoubného. 

Děkuji moc za jakoukoliv radu nebo doporučení.

Pavlína

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,

vaše potíže souvisí s překyselením a následném tuhnutí měkkých tkání, svalů a šlach, zatuhlosti, souvisí to s oslabenými játry a žlučníkem. Na jejich oslabení ukazuje i problém s krční páteři, která je kontrolkou jater a zvýšená tvorba mateřských znamének. Píšete, že to máte od narození, tedy jisté oslabení jste si nejspíš vybrala a přinesla do tohoto života – máte dvě šestky – rodinná karma.

Bolest malých kloubů na rukou může ukazovat na začátek artritidy, která je právě signálem překyselení a zatuhlosti, nespokojenosti, přečtěte si o duchovní příčině. Jako krevní skupina 0 máte k překyselení sklony.

Díky překyselení tělo ztrácí minerály, především vápník a hořčík a dochází k tuhnutí šlach, svalstva. Přečtěte si o odkyselení, najdete tady i informace, jaká strava je vhodná. 

Doporučila bych popíjet Liquid Chlorophyll – 3 lžíce do 1,5l vody, popíjet během dne, Super soya lecithin 5-5-5 po jídle na změkčování tkání a klouby, Noni na rozvolnění zatuhlosti a působí i od bolesti – 6 lžíc denně. Pro podporu chrupavek Join protex -1-1-1 a protizánětlivou Curcumu Pro 1-1-1. A od 15.2. v období jater si udělejte jaterní kůru.

Vše nakoupíte v eshopu empatia.

Určitě je potřeba upravit jídleníček - žádný cukr, sladkosti, nahraďte ovocem, vyřadit bílou mouku, nahradit pohankovou, špaldovou, jahlovou.. pečivo jen žitné, mléčné výrobky ponechte pouze zakysané a bez příchutí, kvalitní bílý jogurt můžete, sýr spíše kozí, ovčí nebo přírodní, raději tučnější. 

Levá strana jste vy, palec je hlava, (nad vším příliš přemýšlíte) rameno je kontrolkou srdce a tenkého střeva, (málo radosti, spousta povinnosti, život je těžký). Máte pocit, že na vás vše visí, pro druhé uděláte cokoliv, máte nejprve všechny ostatní, především rodinu a pak až sebe - máte rovinu empatie. Příliš nad všemi starostmi a problémy přemýšlíte, přebíráte je na sebe, a snažíte se druhým říkat, co by měli změnit, jak je to správně, co mají dělat. A pokud nechtějí vaše rady přijmout, jste nespokojená, naštvaná a jako energie 7 Kovu často zatuhnete ve svých názorech. Všechno držíte v sobě, ukládáte si svou nespokojenost, křivdu, ublížení, a možná byste s chutí někoho praštila nebo se na všechno vykašlala, ale na to jste k sobě velmi přísná a druhé nemůžete nechat, takže svou zlost neventilujete, ale uložíte dovnitř. Je potřeba učit se mluvit o svých pocitech, ventilovat je, nedržet v sobě neodpuštění, ale odpouštět.

Podívejte se v Akademii celostního zdraví na Odpustit je láska o vašem prvku Kov, ale i na Tolerovat je láska –játra a žlučník.

Začněte změkčovat své postoje, podívejte se na kurz zdarma Žena je láska, kupte si knížku Žena je láska, najděte si čas jen pro sebe a pro svou radost, učte se být spokojená s tím, co máte a zaměřte své myšlenky na to, co je ve vašem životě fajn a za co můžete být vděčná.

S láskou vaše empatia