Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Proto jsem nešťastný, že nenechám projevit svou lásku, ne proto, že mě nikdo nemá rád.

J. Lengyel

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že jedna kapsle přípravku L-Lysine Plus nabízí tolik lysinu jako 4 porce kukuřice?

Bolest levého ramene

Dobrý den,

asi před rokem mě začaly bolet malé kloubky na rukou. Většinou jen prsteníček a prostředníček. Asi po třičtvrtě roce se bolest přestěhovala do koubku levého palce, kde mi doslova přeskakuje a křupe. Pak mě začalo bolet levé rameno, ale tak zvláště. Ne jako kloub, ale svaly nebo upony kolem něj. Nejdříve to bylo jen při určtiém pohybu a polohy ruky směrem dozadu za záda, kdy bolest prolítla celou rukou. Nyní je to již taková zvláštní tupá bolest téměř celé ruky, nejvíce kolem ramene. Připomíná mi to bolest nohou v období puberty - růstu, kdy mi říkali, že je to růst kostí. Již mě bolí i upon - sval směrem ke krční páteři. Krční páteř mám již operovanou, v roce 2008 mi byla dána titanová plotýnka mezi 5/6 obratlem.

Je pravdou, že jsem v poslední době hodně závislá na sladkém. Vždy držím nějakou dietu, zhubnu 10 kg a pak naprosto ujíždím na čokoláeě a sladkém. V tomto procesu jsem již asi tři roky. Nyní se snažím začít opět cvičit a dodržovat zdravou stravu - vynechat co nejvíce cukr, bílou mouku. Nějak nemohu opustit bílé jogurty a sýry.

Od narození mám po celém těle velké množství pih - mateřských znamének. Jsou opravdu od velkých /jeden a půl cm - ty jsem si nechala vyříznout/ až po malé. Stále se mi tvoří další a další. Chodím pravidelně jednou za rok na kontroly a většinou jsou nějaké určeny k vyříznutí vzhledem k jejich možnosti vzniku melanomu. 

Začínám mít obavy z bolestí levého ramene a ruky, aby se nejednalo a něco vážného - zhoubného. 

Děkuji moc za jakoukoliv radu nebo doporučení.

Pavlína

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,

vaše potíže souvisí s překyselením a následném tuhnutí měkkých tkání, svalů a šlach, zatuhlosti, souvisí to s oslabenými játry a žlučníkem. Na jejich oslabení ukazuje i problém s krční páteři, která je kontrolkou jater a zvýšená tvorba mateřských znamének. Píšete, že to máte od narození, tedy jisté oslabení jste si nejspíš vybrala a přinesla do tohoto života – máte dvě šestky – rodinná karma.

Bolest malých kloubů na rukou může ukazovat na začátek artritidy, která je právě signálem překyselení a zatuhlosti, nespokojenosti, přečtěte si o duchovní příčině. Jako krevní skupina 0 máte k překyselení sklony.

Díky překyselení tělo ztrácí minerály, především vápník a hořčík a dochází k tuhnutí šlach, svalstva. Přečtěte si o odkyselení, najdete tady i informace, jaká strava je vhodná. 

Doporučila bych popíjet Liquid Chlorophyll – 3 lžíce do 1,5l vody, popíjet během dne, Super soya lecithin 5-5-5 po jídle na změkčování tkání a klouby, Noni na rozvolnění zatuhlosti a působí i od bolesti – 6 lžíc denně. Pro podporu chrupavek Join protex -1-1-1 a protizánětlivou Curcumu Pro 1-1-1. A od 15.2. v období jater si udělejte jaterní kůru.

Vše nakoupíte v eshopu empatia.

Určitě je potřeba upravit jídleníček - žádný cukr, sladkosti, nahraďte ovocem, vyřadit bílou mouku, nahradit pohankovou, špaldovou, jahlovou.. pečivo jen žitné, mléčné výrobky ponechte pouze zakysané a bez příchutí, kvalitní bílý jogurt můžete, sýr spíše kozí, ovčí nebo přírodní, raději tučnější. 

Levá strana jste vy, palec je hlava, (nad vším příliš přemýšlíte) rameno je kontrolkou srdce a tenkého střeva, (málo radosti, spousta povinnosti, život je těžký). Máte pocit, že na vás vše visí, pro druhé uděláte cokoliv, máte nejprve všechny ostatní, především rodinu a pak až sebe - máte rovinu empatie. Příliš nad všemi starostmi a problémy přemýšlíte, přebíráte je na sebe, a snažíte se druhým říkat, co by měli změnit, jak je to správně, co mají dělat. A pokud nechtějí vaše rady přijmout, jste nespokojená, naštvaná a jako energie 7 Kovu často zatuhnete ve svých názorech. Všechno držíte v sobě, ukládáte si svou nespokojenost, křivdu, ublížení, a možná byste s chutí někoho praštila nebo se na všechno vykašlala, ale na to jste k sobě velmi přísná a druhé nemůžete nechat, takže svou zlost neventilujete, ale uložíte dovnitř. Je potřeba učit se mluvit o svých pocitech, ventilovat je, nedržet v sobě neodpuštění, ale odpouštět.

Podívejte se v Akademii celostního zdraví na Odpustit je láska o vašem prvku Kov, ale i na Tolerovat je láska –játra a žlučník.

Začněte změkčovat své postoje, podívejte se na kurz zdarma Žena je láska, kupte si knížku Žena je láska, najděte si čas jen pro sebe a pro svou radost, učte se být spokojená s tím, co máte a zaměřte své myšlenky na to, co je ve vašem životě fajn a za co můžete být vděčná.

S láskou vaše empatia