Dotaz

Dobrý den, moc prosím o radu. Dcera již několik týdnů trpí bolestí a otokem pravé půlky hýždí. Bolest a otok se stupňuje při chůzi, nebo sebemenší námaze. Bolest popisuje jako píchání,po chůzi má nateklou hýždi ještě více, a hýždi má na omak citlivější. již absolvovala spoustu vyšetření – ortopedii, chirurgii, sono, mag. rezonanci, odběry krve, emg svalů …. všechna vyšetření jsou v pořádku, ale bolest a otok nemizí. Dcera nemůže ani sedět, nevydrží dlouho chodit ani stát. Dceři je 16 let, žádný úraz to nebyl.

Odpověď

Dobrý den,
hýždě ukazují na naše rodiče, spojení s rodinou, jsou naším základem, na kterém stavíme. Také je to místo, kde se schovávají naše strachy. Pravá strana je strana muže (mužského principu), bolest nás zastavuje, abychom se snažili pochopit, co děláme špatně a otok ukazuje na zbytečně hromadění problémů a jejich nezpracování. Bude to tak? Je něco mezi dcerou a tatínkem, co dcera nemůže skousnout, co stále řeší, rozebírá a nechce vypustit – odpustit? Možná to je něco s materiálem, ale to ví jen ona… Po tělesné stránce jde o blokaci lymfy, která v tomto místě přestává proudit, hromadí se a tlačí. Nevím, odkud jste, ale dcera by potřebovala kvalitní ruční lymfatickou drenáž na znovuobnovení toku hlavně v oblasti třísel. Je třeba hodně často se sprchovat a masírovat celé tělo měkkou žínkou (hladit se), vše směřovat směrem ke krku, u krku začít, pokračovat rukama, hrudníkem, bříškem, třísly a teprve potom nohy.
A zkusit rozhýbat lymfu takto:
Užívat Ocean 21 – tekutý produkt s výtažkem z mořských řas, které stahují nečistoty, čistí lymfu, tudíž odvádí usazeniny a dovoluje, aby lépe proudila. Dávkování 1.týden 6 lžic denně, 2.týden 5 lžic denně a tak dále snižovat až zůstat na 3 denně.
Noni – také džus, ovšem z ovoce Noni, který obecně působí tak, že najde nerovnováhu a tu řeší, působí někdy téměř zázračně a nepochopitelně, u každého něco jiného, ale přesně to, co potřebuje. U vaší dcery by pomohl od bolesti, pomohl by jí spojit „hlavu s tělem“, myšlení s realitou, pochopila by svůj vztah k tomu, co pochopit nemůže, Noni pomáhá odpustit, řeší minulost. Dávkování stejné. Zvýšit tekutiny na minimálně 3 litry denně, žádné bublinky, dobrý by byl bylinkový čaj, dobré je přidat vymačkaný citron. Co nejvíce odlehčit stravu, vysadit hlavně mléčné výrobky a cukr. Mé rady dceři předejte, rozhodnout se musí sama 🙂
Držím palce.
Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře